Site is under maintenance mode. Please wait few min!

من می شنوم که اخیرا یک بحث در مورد لیست ایمیل های NANOG (گروه اپراتور شبکه های آمریکای شمالی) درباره میزبانی مجازی و آدرسهای اختصاصی IP وجود دارد. آنها در مورد تصور اشتباه نظر کردند که داشتن چندین سایت میزبانی شده در یک آدرس IP مشابه، به نوعی روی PageRanks این سایت ها تاثیر می گذارد. هیچ تفاوت رتبه صفحه بین این دو مورد وجود ندارد (میزبانی مجازی در مقابل یک IP اختصاصی). کسی که در بحث ایمیل شرکت کرده است، مصاحبه ای از اسلاوث را از اواسط سال 2003 با Craig Silverstein، مدیر گوگل در زمینه فناوری انجام داده است. من به سوال 5 مراجعه می کنم که در آن کسی خواسته است

چرا در این سن و سال گوگل همچنان مجازات سایت هایی را که میزبان مجازی هستند، مجازات می کند؟ با توجه به این که آدرس آی پی روز به روز بیشتر شدن / توجیه شدن را سخت تر می کند، چرا گوگل از ارتباط لینک هایی که از یک آدرس آی پی منحصربفند حذف شده است. لطفا فقط آن را انکار نکنید، من فکر می کنم جامعه اینترنت سزاوار توضیح است.

پاسخ کریگ به شرح زیر است:

من نمی توانم آن را انکار کنم؟ گزینه های دیگر من چیست؟ 🙂 در واقع، گوگل تقریبا میزبانی دامنه ها و لینک هایشان را همانند دامنه ها در آدرس IP منحصر به فرد می کند. اگر ISP شما میزبانی مجازی را درست انجام دهد، هرگز تفاوت بین این دو مورد را مشاهده نخواهید کرد. ما هر ماه تعداد کمی از ISP ها را مشاهده می کنیم که میزبان مجازی آنها را اشتباه تنظیم می کند، که ممکن است برای این تصور اشتباه مداوم، به خاطر فرصتی برای منحرف شدن افسانه ها به من بدهد!

من خوشحال هستم که تأیید کنم که این بیانیه که در سال 2003 درست بود هنوز هم درست است. پیوندهایی به حوزه های میزبانی شده عملا همانند لینک های مربوط به دامنه ها در آدرس های اختصاصی آی پی رفتار می کنند.

114 پاسخ به فریب افسانه: میزبان مجازی در مقابل آدرس اختصاصی آی پی (یک نظر)
آدم چند کلمه ای
13 نوامبر 2006 در 9:05 بعد از ظهر
کار بزرگ، کریگ (و مت).

حالا اسطوره رتبه صفحه و چگونگی آن همه چیز، پایان دادن به همه و تنها عامل الگوریتم گوگل است، بنابراین ما را مجبور می کند همه را بیرون بیاندازد و ارتباطات را با 5،000،000 سایت مرتبط نزدیک که هیچ ارتباطی با ما ندارد، به فروش برساند.

بیا، می دانی می خواهی گاه

دیوید
13 نوامبر 2006 در 10:16 بعد از ظهر
این چیزی است که من در مورد سئو دوست دارم، آن را شامل بسیاری از مناطق، مانند بازاریابی، برنامه نویسی، تجزیه و تحلیل آمار، التماس و حتی نرم افزار وب سرور.

اما آدم چند کلمه ای، مطمئنا می دانید که PR شما در نوار ابزار را می بینید، PR نیست که گوگل از داخل استفاده کند؟ :پ

بری
13 نوامبر 2006 در ساعت 10:28
با تشکر مت،

مردم هنوز از شما خواسته اند … شما می دانید که حقیقی 😛

سوال بعدی باید این باشد که چگونه می دانم که ISP من پیکربندی شده است درست است!

دیو (اصلی)
13 نوامبر 2006 در 10:40 بعد از ظهر
مت، آیا همیشه باید آب های توطئه را با حقایق بکشید؟

جانمو
13 نوامبر 2006، ساعت 11:41
من فکر می کنم رون کارلل آن را به سادگی:

به نظر من، توصیه های اندمیک مبنی بر “رفع” ریشه های سایت شما این است که: (1) ضروری نیست و (2) هیچ کار دیگری نمی کند.

در اینجا یک تقلید است که قبلا استفاده کردم.

اگر قصد دارید برای چک کردن پول نقد بپردازید، هیچ ربطی به رانندگی ماشین شما ندارد. از طرف دیگر، رانندگی ماشین خود را به راحتی برای پلیس آسان می کند تا شما را پیدا کند. با این حال، حتی اگر قبل از سرقت بانک ماشین را سرقت کنید، احتمال این که شما واقعا از این جرم فرار کنید دقیقا مطلوب نیست. فقط راه های زیادی برای گرفتن و پاک کردن بیشترین آشکار بودن وجود دارد، آیا ماشین یا آدرس های IP شما، حداقل کمک می کند.

جواب؟ بانک را خراب نکنید و راحتی استفاده از ماشین خود را هرگز تبدیل به یک مسئله نیست.

(http://www.cre8asiteforums.com/forums/index.php؟showtopic=39683)

JLH
13 نوامبر 2006، ساعت 11:44
“افسانه متلاشی شدن”

فکر میکنم شما باید یک دسته جدید در وبلاگ خود ایجاد کنید، این یک سری عالی برای پرورش است.

1. نقشه های سایت به سایت شما آسیب نمی رساند.
2. IP های مجازی همانند استاتیک.
3. اپراتور پیوند تمام لینک های شناخته شده را نشان نمی دهد.
4. PR همیشه به روز رسانی می شود.
… ایده ای می گیرید

تا زمانی که آدام صاحب و جیمی هینمن نگران شما از نامی که دارید استفاده نکنید.

مارتی
13 نوامبر 2006 ساعت 11:45
بسیاری از مردم فکر می کنند که بین پیوند از میزبان مجازی و اختصاص IP متفاوت است. خوب است بدانید درست است

mad4
14 نوامبر 2006 در 12:04 صبح
پس اگر سایت شرکت سایت کلاه سفید واقعا بزرگ خود را به طور تصادفی بر روی همان آدرس آی پی به عنوان 500 کلاهبرداری از هرزنامه سایت های میزبانی می شود، چه اتفاقی می افتد؟

شومیشا
14 نوامبر 2006 در 12:12 صبح
سلام مت

می توانید اطلاعاتی را در مورد نحوه راه اندازی مجدد میزبان های مجازی (و یا مواردی که باید با میزبانهایی که باید انجام دهید) داشته باشید یا اطلاعات مربوط به آن را بدهید؟
با تشکر

جانی ساترلند
14 نوامبر 2006 در 12:16 صبح
یک سوال خوب mad4Said. من یک دوست دارم که مشکل دقیق دارد. ما می دانیم که گوگل آدرس IP را به عنوان “سیاه” در نظر گرفته است زیرا هر بار که تلاش می کند به من یک ایمیل (به حساب جیمیل من) ارسال کند از سرور دریافت می شود که نشان می دهد این آدرس IP در لیست سیاه قرار دارد. او تماس می گیرداینترنت اکسپلورر را تضمین می کنند و گفتند که آدرس آی پی تنها در یک سایت ذکر شده است و آنها بارها و بارها خواسته اند بدون موفقیت آن را حذف کنند. رتبه بندی سایت دوستان من که هرگز بالا نبود، اکنون تنها یک نوار سفید دارد.

جسی
14 نوامبر 2006 در 12:19 صبح
سلام مت

آیا این به این معنی است که ارتباط بین سایت ها نیز به عنوان یک عامل در رتبه بندی سایت ها محسوب نمی شود؟ به عنوان مثال: برای میزبانی در جداول IP / میزبان می لینک بین سایت های بیشتر قدرت؟

با تشکر،

جسی

ریچارد
14 نوامبر 2006 در 12:29 صبح
فقط برای روشن کردن نظرات شما:

500 سایت تحت همان آی پی که به نوعی در ارتباط برقرار شده است، همان مزیتی را به همراه دارد که 500 سایت در کلیپ های مشابه به طور مشابه با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند و دیگر چیزهای ثابت نگه داشته می شوند؟

من فکر می کنم این سوال من اغلب در تخته های مختلف WM را ببینید.

لوقا
14 نوامبر 2006 در 12:42 صبح
ریچارد، این سوال دقیق است که من نیز می خواهم جواب بدهم. مات، هر نظر در مورد بیانیه ریچارد بسیار قدردانی خواهد شد.
با تشکر.

جان راتکلیف
14 نوامبر 2006 در 12:46 صبح
سلام مت

با تشکر برای این پاکسازی. آیا می توانم اسطوره ای دیگر را که از زمان به زمان می شنوم پاک کنم؟ آیا یک سایت در زیرزمین کسی در انتهای یک خط DSL (با یک IP ثابت و پیکربندی وب سرور درست) میزبانی می شود، کمتر از آن چیزی که سایت میزبانی شده در مرکز داده های حرفه ای

اساسا، آیا گوگل بر سایت های میزبانی شده در پایان خط DSL تبعیض قائل است؟

الکساندر
14 نوامبر 2006 در ساعت 1:41 صبح
هی مت، ممنون از پاک کردن این! 🙂
آیا می توانید درخواست دیگری (8) در مورد ترافیک و رتبه بندی را تایید کنید؟

یک کوتلت
14 نوامبر 2006 در ساعت 1:54 صبح
>>> اگر ISP شما میزبانی مجازی را درست انجام دهد

یک کوتلت
14 نوامبر 2006 در 1:57 صبح
به نظر می رسد وردپرس “کمتر از علامت” را دوست دارد. بگذارید دوباره امتحان کنم.

[نقل قول]
اگر ISP شما میزبانی مجازی را درست انجام دهد
[/ نقل قول]

Matt، چگونه یک نقطه را در صورتی که ISP شما آن را به درستی تنظیم می کند؟ اگر بخواهم کریگز را به طور صحیح بخوانم، سرور غیروظم می تواند مشکلات گوگل را به وجود آورد؟

مایکل
14 نوامبر 2006 در 2:28 صبح
“500 سایت تحت یک آی پی همانطور که در برخی جهات ارتباط برقرار می کنند، همان مزیتی را به عنوان 500 سایت در یوتیوب به طور مشابه به هم مرتبط می کند، همه چیزهای دیگر ثابت نگه داشته می شود؟”

من فکر می کنم که 500 دامنه که در یک IP قرار می گیرند و همچنین در میان یکدیگر متصل می شوند، مطمئنا یک فاکتور را به گوگل ارسال می کنند درست همانند 500 دامنه که بین یکدیگر در ارتباط با IP ها متفاوت است. به معنی، من Matts پست را به عنوان یک فرد داشتن یک سایت، و یا حتی چندین سایت نشسته در همان IP نیست معامله بزرگ، اما 500 دامنه های مرتبط با یکدیگر از همان IP و یا حتی یک IP متفاوت خواهد بود مشکل در من نظر. فکر نمی کنم این مجازات باشد، اما من فکر می کنم که این لینک ها در الگوریتم نادیده گرفته شود یا نادیده گرفته شود. یا من بر اساس آن اندیشه هستم؟

جستجوگر مک
14 نوامبر 2006 در 2:36 صبح
سلام مت

من با “mad4” موافقم چون بسیاری از میزبان های مجازی میزبان بسیاری از وب سایت های دیگر هستند و این وب سایت ها ممکن است وابسته به هرزنامه باشند.

حتی اگر آنها هرزنامه باشند، نشانی اینترنتی ما تحت تأثیر قرار دادن در همان IP نیست؟

با احترام

مانوئل

آندریاس کراوس
14 نوامبر 2006 در 3:04 صبح
من همچنین می خواهم پاسخ به سوال ریچارد را بشناسم! این سوال اغلب از شما خواسته می شود.

سمیر پنجوانی
14 نوامبر 2006 در 3:25 صبح
سلام متا، به طوری که ریچارد پرسید، آیا به این معنی است که پیوندهایی از آدرس های مختلف IP به همان شیوه [به همان مقدار داده می شود] به عنوان لینک از یک IP مشابه رفتار می شود.

پیپ
14 نوامبر 2006 در 4:21 صبح
شروع خوبی، مت. اما من موافقم که آنچه که ما واقعا می خواهیم پاسخ دهیم این است که پرسش ریچارد.

مارتین
14 نوامبر 2006 در ساعت 5:19 صبح
سلام مت

سپاس گذارم برای اطلاعات. من سؤالات مشابهی را در بالا به شما میپرسم (کمی بیشتر به طور خاص):

چه اتفاقی می افتد اگر شما در همان آدرس IP به عنوان یک “سایت هرزنامه یا دسته ای از آنها هستید؟”
(من دیده ام که سایت های بی گناه برای هرزنامه های ایمیل مسدود شده اند که با همان آدرس آیپی / بلوک به عنوان یک اسپمر – این توسط گوگل نیست، اما به نظر می رسد مانند یک وضعیت مشابه)

در مورد لینکهایی که بین سایتها در یک آدرس IP کلاس C (رتبه صفحه یا هر اندازه متناظر با قدرت پیوند دیگر شما ممکن است استخدام کنید) نادیده گرفته شود؟

با تشکر!
مارتین

پل
14 نوامبر 2006، ساعت 5:46 صبح
مات

من فکر می کنم شما با خوانندگان خود یک عصب خام را تجربه کرده اید.
بهترین راه برای بهبود رتبه بندی این است که محتوای کافی برای کاربران وب فراهم کند و در عین حال موتورهای سئو را به آنچه که نیاز دارند بپردازند. با این حال، این انجمن ها پر از زباله در مورد آنچه گوگل و غیره واقعا نیاز دارند.

هر توضیحی عالی خواهد بود

پل
ps من مطمئن هستم که هیچ یک از اسپم های تند و زننده وبلاگ شما را برای راهنمایی در مورد چگونگی گرفتن آشغال به صفحات نتایج موتور جستجو بیشتر نمی خوانند. آیا آنها 🙂

JB
14 نوامبر 2006 در 5:51 صبح
سلام مت

در حالی که در این مورد، سایت من در حال حاضر در سرور مشترک است، اما من نیاز به خرید یک SSL و میزبان من به من گفته است که من نیاز به نقل مکان به یک IP اختصاص داده شده است.

فقط می دانستید که آیا در طول این فرایند هر چیزی باید محتاط باشد. من در مورد خودم خواندمدر مورد میزبانهای متحرک وبلاگ بفرستید، اما من عمدتا فکر کردم که آیا تغییر در آدرس آی پی می تواند هر گونه مشکلی را با گوگل ایجاد کند؟

با تشکر
JB

رایان
14 نوامبر 2006 در 6:05 صبح
من تصور می کردم که تنها افرادی که در مورد این مسائل نگران بودند، افرادی بودند که چیزی سایه ای می کردند.

چیزی که برای جلوگیری از این وجود دارد، جایی نیست که سایت های خود را میزبانی می کنید، این است که چگونه آنها را با یکدیگر تعامل می کنید.

فکر می کنید در مورد آن … اگر من 10 سایت را اجرا کنم، طبیعی نیست که من آن را در شرکت های مختلف میزبانی یا IP ها میزبان کنم؟ صرفه جویی در هزینه فقط یک سرور است. گوگل باید از حس مشترک در اینجا استفاده کند.

طبیعی است که اگر من میزبان 50 سایت و همه آنها به یکدیگر لینک. من فقط می خواهم که بسیاری از سایت های مرتبط را داشته باشم. این امکان وجود ندارد که همه آنها بتوانند ارزش منحصر به فردی را ارائه دهند که دیگران آن را ندارند و مرتبط هستند.

گوگل باید این را بفهمد که صاحب سایت کوچک زمان واقعی کنترل سایتهای دیگر را که بر روی سرور آنها میزبان است کنترل نمی کند. فرض بر این است که اگر سرور 20 سایت هرزنامه را میزبانی کند، همه بقیه اسپم ها یک فرض غلط هستند. من معتقدم مهندسان گوگل دقیقتر از آن هستند.

از تجربه من حدود 50 سایت را به عنوان آن اجرا می کنم. من آنها را در 3 سرور گسترش دادم. 2 که دارای همان کلاس C IP هستند. هیچ مشکلی در اینجا نیست 2 اختصاص داده شده و هر دسته 1/2 سایت من است. (لازم است برای توازن بار) یکی به اشتراک گذاشته شده و تنها میزبان 1 سایت به دلیل برخی از ادم سفیه و احمقانه نگه داشتن ddosing آن است.

با این تنظیم، من هیچ مشکلی نداشتم در واقع، بسیاری از سایت های من به تعداد زیادی از عشق نشان داده شده است. البته، آنها فقط به یکدیگر مرتبط می شوند جایی که آنها مرتبط هستند .. هیچ پیوند دقیق و یا هر چیز سایه دار در حال رفتن وجود دارد.

j4s0n
14 نوامبر 2006، ساعت 6:13 صبح
اول از همه برای اطلاعات تشکر می کنیم. من برای همین هفته سوال مشابهی را مطرح کردم و در نهایت من جواب را پیدا کردم.

در کنار w / Mad4، MAC Seo، سوال مارتین. چگونه گوگل به سایت های میزبانی شده در همان IP / Block رفتار می کند؟ به عنوان مثال در میزبان های بزرگ مانند Dreamhost، Hostgator، و غیره … که در آن شما کنترل ندارید که سایت هایی که با آنها به اشتراک گذاشته اید.

با توجه به این که نه فقط سایت های اسپم، بلکه همچنین آنهایی که معتبر هستند. چه کسی ممکن است یا به طور غیرمستقیم محتوای یکسان (مثلا مقاله) را میزبانی کند یا وبلاگهایی که دارای سایز مشابه هستند. اثر یا آسیب رسیدن به یک سرور / IP چیست؟

j4s0n
14 نوامبر 2006 در 6:33 صبح
خوب، رایان فقط چیزی را دقیق تر از چیزی که من ارسال کرد، فقط چند دقیقه پیش از من خواند. امیدوارم چیزی از شما بشنوم، متشکرم 🙂

پل زائو
14 نوامبر 2006 در ساعت 6:50 صبح
Matt: با آنچه که می دانم، میزبانی مجازی نقاط ضعف وجود دارد، نمی دانم که آیا امروزه اینها اسطوره ها یا واقعیت ها هستند.

اگر پیوندهای فراوانی در اختیار شما قرار می گیرید، خصوصا نزدیک شدن به IP شما (از جمله همان C-block)، به عنوان “لینک های مصنوعی که سعی دارند سایت خود را ارتقاء می دهند” درک شوند؟

اگر در همان C-block یا همان IP به عنوان یک سایت مجاز هستید، مجازات کوچکی نیز با آن دارید.

آیا هنوز هم درست هستند؟ آیا امروزه اسطوره هستند؟

با تشکر،

پل زائو
http://www.paulzhao.com

فیلیپ لنسن
14 نوامبر 2006 در 7:03 صبح
به هر حال آموزش ویدیویی اینجا کمی مبهمتر بود … مثل اینکه وبسایتهای کوچک نباید از داشتن آن در همان سرور / IP مراقبت کنند، اما به محض اینکه شما هزاران سایت را دوست داشته باشید، ممکن است شروع به نگرانی کنید …
http://video.google.com/videoplay؟docid=3583760678227172395

مارسلو کالبوچی
14 نوامبر 2006، ساعت 7:10 صبح
مات (یا هرکس) می تواند به شما مراجعه کند به این معنی که یک میزبان مجازی به درستی پیکربندی شود؟

در حال حاضر 4K سایت در یک IP واحد برای سامپا (www.sampa.com) وجود دارد و من فکر می کنم گوگل کار خوبی در این سایت ها انجام نمی دهد، بنابراین ممکن است سرور من به اشتباه تنظیم شود.

مارسلو

آدم چند کلمه ای
14 نوامبر 2006 در ساعت 8:12 صبح
پس اگر سایت شرکت سایت کلاه سفید واقعا بزرگ خود را به طور تصادفی بر روی همان آدرس آی پی به عنوان 500 کلاهبرداری از هرزنامه سایت های میزبانی می شود، چه اتفاقی می افتد؟

شما سایت خود را به یک میزبان که دارای یک سیاست بدون هرزنامه است منتقل می کنید. اگر 500 سایت در حال ترسیم سئو های سیاهپوش هستند، شانس بسیار خوب است که حداقل یکی از آنها یک ترفند سایه ای دیگر را کشف کرده است (آنچه که فورا به ذهن می آید، اسپم ایمیل است.)

میزبان کافی وجود دارد که در هر سطحی چنین نوع ترس را تحمل نمی کند. در اینجا یکی از مواردی است که شما نمیتوانید آن را پیدا کنید (و یک لعنتی خوب در آن … آنها میزبان DS من هستند، و من یک رقیب شگفت انگیز هستم.)

راست رایان. حس مشترک باید در این مورد اعمال شود. تعداد محدودی از آدرس های IP در استفاده عمومی (255 به میزان 4، منهای IP در محدوده 10 و 192، و همچنین سایر محدوده IP های خصوصی و iP ها که به اینترنت پرسرعت برای استفاده از مشتری تعلق دارند) وجود دارد. پس چرا یک لینک از یک دامنه در میزبان مجازی کمتر از یک دامنه در IP خاص خود ارزش دارد؟

آنچه که من در تمام این موارد درک نمی کنم، این سوال در هیئت مدیره های مختلف وب سایت خواسته می شود. دلیل منطقی این است که در ابتدا 500 سایت را به هم متصل کنید؟ یا اگر دقت کنید، اگر موتورهای جستجو وجود نداشته باشند و همه ما بر روی کاربر نهایی متمرکز بودیم، wمزیت کلاه 500 سایت متقابل لینک را فراهم می کند؟

رایان
14 نوامبر 2006 در 8:26 صبح
دقیقا آدم

هیچ راهی برای من وجود ندارد که بتوانم 500 سایت داشته باشم که ارزش منحصر به فردی را که دیگران ندارند داشته باشند و همه آنها به اندازه کافی مرتبط با توجیه پیوند دادن همه آنها باشند.

تنها استثنا در اینجا این است که اگر من یک سایت از نام شرکت من داشته باشم که به همه 500 پیوند خورده است، و همه 500 به آن پیوند خورده است. (این امر اغلب برای جلوگیری از تعداد زیادی از فرم های تماس، سیاست های حفظ حریم خصوصی، و غیره انجام می شود) اما تنها 1 از آنها را توضیح می دهد. اگر هر شخصی دیگری دلیلی داشته باشد، 499 دیگر باید به یکدیگر متصل شوند، من دوست دارم آن را بشنوم.

هواپیما
14 نوامبر 2006 در 8:32 صبح
چند کلمه Adam Said،
دلیل منطقی این است که در ابتدا 500 سایت را به هم متصل کنید؟

بدون توجیه عمل اسپم ها، اگر لینک ها برای بازدیدکنندگان با متن دلخواه مفید (و نه فقط برای سئو) قابل مشاهده باشند، می توان انتظار داشت که برخی از ترافیک جدید من تصور می کنم.

اما این موضوع ارسال (مت) برگ اتصال متقابل بین یک فضای باز IP و کلاس C را ترک – عشق به شنیدن از مت در آن موضوع خاص. مجازات دقیقا “حقیقت زمین” در بیشتر مکانهایی که من دیدم، باقی مانده است. آیا مجازات واقعیت یا داستان؟

وین
14 نوامبر 2006 در ساعت 9:23 صبح
در مورد عمق خزیدن توسط عنکبوت چه می دانید؟

به طور خاص اگر تعداد زیادی از محتوا از یک آدرس IP مشابه وجود داشته باشد، Googlebot تمایل دارد پهنای باند به همان آدرس IP را ندهد؟ فرض می کنم که Googlebot می داند که همان آدرس IP به این معنی است که همان سرور است و با ایجاد 500 درخواست به 500 سایت مختلف در یک سرور با سرعت 1 دقیقه در هر سایت، آن را چک نمی کند. و اگر گوگل تمام صفحات شاخص سایت را ندارد، تاثیری ندارد؟

من علاقه مند به دانستن هستم، اما من (و هم اکنون برنامه ای ندارم) در این وضعیت هستم. واضح است که مسائل مربوط به عملکرد به وجود آمده است – که اسطوره دیگری را به ارمغان می آورد! آیا وب سایت هایی با عملکرد پایین رتبه بندی های پایین تر را دریافت می کنند؟

پیپ
14 نوامبر 2006 در ساعت 9:23 صبح
البته 500 بیش از هر واقع گرایی (کلاه سفید) شبکه است. اما اگر من یک سایت را برای هر یک از 5 فرزندم بگذارم چه؟ متقابل لینک http://www.jane-doe.com http://www.john-doe.com http://www.james-doe.com و غیره … هیچ اسپم نخواهد بود و این سایت ها مرتبط هستند.

اگر من چندین میله در یک شهر داشته باشم چه؟ آیا باید مجبور به میزبانی سایت های خود در IP های مختلف باشم؟

BTW: آیا اسپم آفلاین برای کسب چندین کسب و کار در یک شهر و یک صنعت است؟ 😀

فروشگاه موبایل
14 نوامبر 2006 در ساعت 9:40 صبح
سلام مت

خواندن از طریق این پست من خودم را از سؤالات مشابه با دیگران می پرسم، آیا می توانم تعدادی از وب سایت ها را میزبانی کنم (اجازه ده تا 10 وب سایت) را در سرور اختصاصی با 10 IP متفاوت اختصاص دهم به 10 دامنه مختلف. همچنین، IP اساسا تقریبا مشابه با تقریبا مشابه آی پی است.

آیا می توانید برای تلاش برای ایجاد یک شبکه از سایت های مورد اعتماد با پیوند از یک به دیگری مجازات شوید؟

اگر با استفاده از IP های مختلف مانند در این سناریو، آنها باید خارج از توالی باشند، به این معنی که c-block مختلف برای به حداقل رساندن مفهوم مربوط بودن؟

… این باید برای آن باشد.

متشکرم،
دمیر

ریچارد
14 نوامبر 2006 در ساعت 10:58 صبح
“اگر موتورهای جستجو وجود نداشته باشند و همه ما بر روی کاربر نهایی متمرکز بودیم، چه مزایایی 500 سایت متقابل را فراهم می کند؟”

به اندازه کافی خوب است، اما SE ها وجود دارند.

بگذارید فقط بگویم من 50 سایت داشته باشم و همین سوال را بپرسم: همه چیزهای دیگر ثابت باقی می ماند، اگر من 50 سایت در یک IP داشته باشم که بین لینک ها و 50 سایت در IP های منحصر به فرد مرتبط هستند، تفاوت وجود دارد چگونه این سایت ها توسط گوگل ارزیابی می شوند؟

راجر بالمر
14 نوامبر 2006 در 12:38 بعد از ظهر
در حقیقت، در صورتی که در سرتاسر سرخستان هستید، اگر شما یک کسب و کار جدی دارید، وابسته به وب هستید، به شرکت خدمات مسکن خود بگویید، که به IP های بیشتری نیاز دارید. اگر از سهام خود بیش از 60٪ استفاده کرده باشید و کسب و کار شما وابسته به وب است، شما معمولا C-Block جدید دریافت می کنید.

البته من موافقم، چگونه می توان یک نفر را در کسب و کار کوچک در یک ساختمان کوچک 12 طبقه کار کرد؟ پس چرا باید قادر به اجرای 500 شرکت در یک وب سرور باشد. مستقل اگر از میزبان های IP یا مجازی استفاده کند. اگر او ISP نیست که سایتهای مشتریان خود را میزبانی کند، من هیچ دلیلی برای تماس با این 500+ وبسایت های تجاری با برنامه کسب و کار و غیره نمی بینم

البته اگر شما 50 سایت را در 50 بلوک C مختلف میزبانی کرده باشید، می توانم گوگل را با آنها مقایسه کنم، در صورتی که همه آنها در همان IP یا IP-C-Block و interelink قرار می گیرند.

تد سولیوان
14 نوامبر 2006 در 1:02 بعد از ظهر
سوالات ریچارد این است که من می خواهم جواب بدهم.

اگر 50 سایت را در یک IP مجازی پیوند می دهم، دقیقا همانند 50 سایت در ip های جداگانه و کلاس های مختلف متفاوت است.

موارد زیادی وجود دارد که در آن طرحهای تبلیغات تبلیغاتی قابل استفاده برای 50 سایت ممکن است باعث این شود. این واقعا غیر معمول نیست.

راجر بالمر
14 نوامبر 2006 در 2:42 بعد از ظهر
تد و ریچارد، دلایل خوب چیست؟ou باید 50 کسب و کار مستقل جدی را در همان سرور، همان IP و پیوند از هر کسب و کار به دیگری اجرا کند و روابط بین سایتها را گسترش دهد؟

چگونه می توان آنها را با یکدیگر بدون محتوای دوبعدی مرتبط کرد؟ چگونه می توان آنها را با هر دلیلی به یکدیگر مرتبط کرد، علاوه بر این که همه آنها توسط یک شخص اداره می شوند؟

من می توانم بگویم که اگر بتوانید به این سوال پاسخ دهید و یک ربات رجوع کنید، همین دلیل است، پس شما همچنین می توانید به طور مرتب انجام دهید، همانطور که آنها را در C-کلاس های جداگانه اجرا می کنید.

اسکات
14 نوامبر 2006 در 4:08 بعد از ظهر
با 50 نفر از سایت های متنوع اینترنتی چه می کنید؟

من می توانم چیزهای زیادی را به دلایل غیر امپراطوری برای میزبانی 50+ سایت و پیوند آنها به یکدیگر. تعداد کمی:

– انتشاراتی که کتاب ها، فیلم ها، سی دی ها و غیره را منتشر می کند که ممکن است هر دو سایت داخلی داخلی و سایت های واقعی آدرس صفحه خاص را برای هنرمندان خود، تبلیغات خاص، انتشار جدید خاص و غیره داشته باشند.

-انتشارات که ممکن است یک سایت کسب و کار، سایت شخصی، سایت های بررسی فردی برای محله های خاص، سایت مرتبط با عکاسی، شاید سازمان های کوچک / گروه ها یا غیر سودآور که متعلق به جامعه یا ایجاد شده در جامعه هستند، و غیره.

میزبان های کوچک / مجموعه های خلاق که ممکن است دارای یک سایت اصلی و بسیاری از سایت های کوچک تحت وب هستند که به میزبان اصلی پیوند دارند.

فقط چند نمونه …

مات
14 نوامبر 2006 در 4:13 بعد از ظهر
به عنوان یک میزبان اختصاصی سرور، من به طور منظم خواسته می شود چیزهایی مانند “20 IP در بسیاری از کلاس های مختلف C را به عنوان امکان پذیر” ارائه دهد. این پست به طور خاص بر روی میزبان مبتنی بر نام میزبان یا میزبانی وب مبتنی بر IP متمرکز شده است. من دوست دارم یک بیانیه روشن در مورد “کلاس C” دیگر نیز ببینم.

با این حال، در پایان، من فکر می کنم حتی یک بیانیه روشن از گوگل کمک نمی کند. اگر من این را در برابر مشتری مورد درخواست IP ها در بسیاری از کلاس C استفاده می کنم، آنها فقط می خواهند پاسخ گو باشند که موتورهای جستجوی بیشتر از گوگل وجود دارند و آنها “نیاز” دارند تا در هر موردی که می توانند رتبه بندی کنند.

قاعده ای که معمولا برای مقابله با این درخواست استفاده می شود این است که آیا توپولوژی به راحتی از آن حمایت می کند؟ اگر سرور آنها در شبکه با 20/24 است که در حال حاضر روی آن است، مطمئن شوید که آنها می توانند 20 IP از 20/24 داشته باشند. اگر آنها دارای زیر شبکه کوچک خود هستند، شاید من شاید آنها را 1 یا 2 زیرشبکه اضافی را پیدا کنم اما مطمئنا 20 نیست.

تد سولیوان
14 نوامبر 2006 در 4:43 بعد از ظهر
50 فقط تعداد دور است. من می توانم یک شرکت مانند یک برچسب موسیقی داشته باشم که دارای 100 سایت از بین رفته است.

نکته این است که من فکر نمی کنم مت کاملا به جلو در اینجا است. مطمئنا می توان گفت مجازی مشابه IP های مختلف است که در مورد میزبانی می آید.

با این حال، او هرگز به مسئله ای که به وضوح مشکلی است را رد نمی کند. به اشتراک گذاری IP با همسایگان بد برای مثال. لینک از همان کلاس-c معادل خارج از محدوده class-c نیست.

100 PR4 حداقل لینک ها
14 نوامبر 2006 در 4:58 بعد از ظهر
دیو (اصلی)،

او فقط انگشت شست پا خود را در !!

🙂

مایکل مارتینز
14 نوامبر 2006 در 6:25 بعد از ظهر
تفاوت بین جستجوگرهای بد و سئو خوب همیشه هنگامی که شما از پست Matt Cutts برای رسم خط استفاده می کنید روشن است.

TheSEOGuru
14 نوامبر 2006 ساعت 8:17
آیا کسی می تواند به من بگوید، چگونه می توان گفت که ISP میزبان مجازی است.

به سلامتی
TheSEOGuru

تونی
14 نوامبر 2006 در ساعت 9:53
JB من دو هفته پیش SSL را به سایت خود اضافه کردم که IP را تغییر داد اما هنوز در همان کلاس تغییر کرده است و تنها 3 رقم آخر تغییر کرده است. این هفته ما تمام رتبه بندی های ما را در استرالیا از Button در google.com.au از دست دادیم (من شک ندارم که ما نیاز به کم کردن سرعت گرفتن در کار) فرض میکنم گوگل آن را در چند هفته یا آن را مرتب سازی اما جالب بود برای دیدن (همچنین می تواند یک تصادف باشد) هیچ یک از رتبه بندی در دکمه جهان و یا از google.com تاثیر نمی گذارد

جک رابرتز
14 نوامبر 2006، ساعت 9:57
یک راه سریع برای اطمینان از اینکه ISP شما میزبانی مجازی را درست انجام می دهد و سایت های پیکربندی شده را درست انجام می دهد، این است که سایت خود را پینگ کنید. چه چیزی در پینگ حل می شود؟ آیا عنکبوت سایت یا سایت شخصی شما را پیدا کرده و خالی می کند؟

جو اردک
14 نوامبر 2006 در 10:24 بعد از ظهر
من فکر می کنم برخی از شما در حال خواندن چیزهای اضافی در این مورد هستید. همه چیزهایی که من می شنوم مت می گویم این است که آنها برای یک “میزبان های مجازی مختلف، یک IP” تنظیم مجازی میزبان معمولی که بسیار رایج هستند، جریمه نمی شوند. Mad4 – شما می توانید مطمئن باشید که در آن راه اندازی مشکل است. من MS را می شناسم و فرض می کنم که گوگل فهرست های لیست سیاه را دارد. شما می توانید برخی از این آنلاین را تحقیق کنید و اگر فکر می کنید که شما یک IP را با یک محله بد به اشتراک می گذارید، باید این کار را انجام دهید.

JLH
14 نوامبر 2006 در 10:37 بعد از ظهر
من موافق هستم، همیشه استثنائات شدید در قواعد وجود دارد، اما نقطه اصلی هنوز درست است.

موتورهای جستجو وب
14 نوامبر 2006 در 11:01 بعد از ظهر
seroundtable.com/archives/002358.html

این نیز در این وبلاگ تأیید شد – اما یکی از دلایل مهم این است که همه باید از … جزئیات این پست که تفاوت

باب
14 نوامبر 2006 ساعت 11:24
با تشکر از شما برای پاکسازی موضوع IP.

چه چیزی در مورد subdmains؟

آیا “foosub.mydomain.com” کاملا منطبق با “www.mydomain.com” به لحاظ منطقی است که detصفحه رتبه بندی ermines؟

متشکرم.

الکس لو Heux
15 نوامبر 2006 در 2:42 صبح
من می بینم که تعداد زیادی از مردم در مورد “class-c” در اینجا صحبت می کنند.

مردم، به عنوان خوانده شده RFC1519، منتشر شده در سال 1993.

این توصیف روال بین دامنه کلاس بدون کلاس است.

شبکه های کلاس C (و A و B) بیش از 10 سال وجود ندارد، هر کسی که هنوز در این شرایط فکر می کند باید قهوه بیدار بماند

پس نگران نباشید.

الکس

نویوت سینگ
15 نوامبر 2006 در 3:17 صبح
با تشکر از شما برای پاکسازی این مسئله … این امر به بسیاری از افراد کمک می کند. حتی می خواهم از پرس و جو زیر دامنه بالا که از نظر من بالاتر است، بپرسم.

موریس
15 نوامبر 2006 در ساعت 9:30 صبح
کلاس C چقدر عجیب است – اینترنت اصلی از آدرس classfull استفاده نمیکند و برای مدتی هم اکنون اینطور نیست – Classless_Inter-Domain_Routing جایی است که در آن است.

در حال حاضر گواهینامه سیسکو در حال حاضر تقریبا صرفا به عنوان مبنایی برای معرفی CIDR و طراحی یک scheate آدرس شخصی برای طراحی شبکه است.

http://en.wikipedia.org/wiki/Classless_Inter-Domain_Routing

مایکل گلن
15 نوامبر 2006 در 10:27 بعد از ظهر
صبر کنید – شما یک لینک را به سایت ها گفته اید همانند رفتار می شوند … درباره من اگر من از سایت من پیوند بگیرم؟ آیا این اهمیت پیوندهای سایت من را کاهش نمی دهد و بنابراین منجر به تخریب سایت من می شود، چرا که از نظر توانایی رای گیری عالی (به صورت اجتماعی، اگر نه از طریق الگوریتم گوگل)؟

دیوید
17 نوامبر 2006، ساعت 7:48 صبح
به هر حال، پیوندهایی به خوب (در صورت وجود)، پیوندهای خوب (شاید)، PR خوب (شاید)، هرچند PR و پیوندهایی از و از آن، دقیقا همانند صفحه نتایج موتور جستجو برای جستجو نیستند، و حتی آنها حتی نزدیک به آنچه موتور جستجو ممکن است به عنوان محتوای سایت خود را در یک محیط IP مشترک است.

شما واقعا باید جدا از چیزی است که در واقع از آنچه شما فکر می کنید آنها در مورد نگرانی در مورد نگرانی.

این واقعا هیچ ارتباطی با لینک ها ندارد و تنها چیزی که قرار است در آن قرار بگیرد و چه چیزی همه چیز را شامل می شود (خیلی بیشتر از آنچه که من می دانستم، بر اساس پیوندهای مبتنی بر پیوند) بود.

همچنین در سطح اینترنت و آنچه که در داخل نرم افزار در مکان هایی مانند گوگل اتفاق می افتد، اغلب هیچ ارتباطی با علت و معلول ندارد. به عبارت دیگر تمام موارد RFC و گواهی های سیسکو بر روی این سیاره، در صورت عدم استفاده از نرم افزار، چیز واقعی دیگری در مورد این سیاره ندارند.

پل
نوامبر 19، 2006 در ساعت 6:03 صبح
من می خواهم پاسخ به سوال ریچارد را نیز بدانم. اساسا، این سوال این است که آیا لینک های مرتبط از سایت ها در همان IP مجازی یا همان کلاس-c کمتر از لینک های مربوطه از IP های مختلف و یا کلاس های مختلف C است.

برای کسانی که گفتند هیچ راهی وجود ندارد که شما بتوانید 500 سایت قانونی مرتبط با همان IP داشته باشید، من تقاضا می کنم متفاوت باشد. اگر شما طراحی وب سایت یا شرکت میزبانی وب را به خوبی انجام می دهید، می خواهید کسب و کارهای مرتبط را جذب کنید. به عنوان مثال، اگر من در طراحی و میزبانی رستوران ها / سرگرمی در شهرم متمرکز باشم، آیا تمام سایت های موجود در سرور من مربوط به یکدیگر نیستند؟

اگر به عنوان بخشی از خدمات من، من هر یک از مشتریانم را تشویق کردم تا فهرستی از گزینه های دیگر رستوران / سرگرمی را در نزدیکی خود اضافه کنم و به تسهیل ارتباط بین مشتریان کمک کنم؟

من می توانم از ده ها نفر فکر کنم، اگر صدها مثال دیگر وجود نداشته باشد، در این صورت این می تواند این باشد. بنابراین، سوال در مورد اینکه آیا لینک های مربوطه از همان IP یا کلاس-c یکسان هستند، یک سوال بسیار مهم و مربوط برای شرکت هایی است که در تکنیک های بازاریابی مشروع مشغول به کار هستند.

چاک
20 نوامبر 2006، ساعت 6:15 صبح
من برای یک سرور اختصاصی برای میزبانی یک وب سایت جدید که ما آن را تکمیل می کنیم متهم هستیم و زمانی که شخصی را بر روی آدرس IP من 216.244.99.240 انجام دادم من یک آدرس شبکه با طیف وسیعی از آدرس های IP دریافت کردم.

چطور می توانم بفهمم که آیا ما خراب شده ایم؟

با تشکر

بایرینگ
20 نوامبر 2006 در ساعت 9:39 صبح
خوب، اول از همه، برای CIDR (:-) آره، Class-C * هنوز هم به a / 24 معادل است، بنابراین آن است، و باقی می ماند، کاملا معتبر و مفید کوتاه، تا زمانی که مردم هنوز تمایل دارند به طور پیش فرض آن را برای چیزهایی که توسط بازرسی، انجام می دهند. CIDR به سادگی نیاز دارد که * دنده * پیشوندهای طول دلخواه را درک کند. (و اجازه دهید به شما بگویم؛ تعدادی از * ISP * از افرادی که با 30 نفر صحبت می کنند صحبت می کنند، اما هیچ مشکلی با “.252” ندارند، باید * شما را بترساند. من این کار را می کنم.)

اما در مورد موضوع این موضوع، نظر من این است که کاملا روشن است که واقعا دلیل * وجود دارد که از سوی اپراتورهای وب سایت قانونی مطرح می شود چرا موتورهای جستجو ممکن است بخواهند اهمیت پیوندهای ورودی را در محاسبه اهمیت لینک به سایت، اگر این لینک ها از یک ماشین در همان / 24 به عنوان سایت هدف (یا اگر تعداد زیادی از لینک ها از همان منبع از / 24) می آیند.

این به این دلیل است که به ندرت مجموعه ای از سایت های مشروع که متناسب با آن توصیف هستند وجود دارد – اکثر آنها لینک های اسپم هستند.

بنابراین به ما می گوید که هیچ، این مجازات واقعا * نه * اعمال می شود a) احتمالا دروغ است، اما ب) به نفع سایت ops سایت مشروع است، تا زمانی که الگوریتم منبه خوبی تنظیم شده است، زیرا این موضوع سبب می شود که اسپم ها به منظور بهینه سازی چنین بلوک، نتوانند، و به همین دلیل تحت تاثیر آن قرار می گیرند، همانطور که ما آنها را می خواهیم.

فرض بر این است که اسپم ها درباره ی واسطه پاسکال نمی دانند. 🙂

این بسیار روشن است، اما مت دنبال نشده است؛ QED

اندی رید
20 نوامبر 2006 در 10:15 صبح
یک دامنه مشروع با 500 سایت امکان پذیر نیست؟

دوباره فکر کن

حداقل یک دامنه مشروع وجود دارد که در حال حاضر نزدیک به 500،000 زیر دامنه است که به شدت با یک سیستم برچسب گذاری ارتباط دارد.
این می تواند (و) استدلال شده است که سیستم برچسب زدن به هم پیوسته تجربه کاربری (طراحی تجربه کاربر (UXD یا UED) فرایند بهبود رضایت مشتری و وفاداری او با بهبود قابلیت استفاده، سهولت استفاده و لذت های ارائه شده در تعامل بین مشتری و محصول است. به بیان ساده تر تجربه کاربری یعنی راحتی کاربر هنگام استفاده از سایت و درک سریع محتوای موجود در آن) را افزایش می دهد، هم برای صاحبان زیر دامنه ها برای پیدا کردن سایت های مرتبط و هم برای خوانندگان خارج.
در عوض، این واقعیت که برچسب ها حاوی “” نیستند و صفحات برچسب هایی که به سایت ها پیوند دارند نیز از “” استفاده نمی کنند، می تواند نشان دهنده این باشد که قصد صفحات نیز برای ارائه برخی از مزایای سئو هوشمند است.
هیچ کنترلی بر آن نیست که از فعالیت های برچسب گذاری سود ببرد.

تدی
نوامبر 21، 2006 در 3:06 بعد از ظهر
مت می تواند به شما پاسخی قطعی در مورد درمان های گوگل به صورت شبه TLD که بسیاری از کسب و کار ها خرید فکر کردن آنها معتبر TLD را به من بدهید.

آیا صاحب وبسایت با استفاده از یکی از اینها مانند XXXXX.uk.com یا XXXXX.eu.com متفاوت خواهد بود، مگر اینکه یک TLD مناسب داشته باشند؟

رنه د جونگ
نوامبر 23، 2006 در 2:07 بعد از ظهر
سلام مت

1) وب سایت های میزبانی شده در IP های مشترک با همان “با پیوندهای بین آنها” رفتار می شوند؟ (سوال ریچارد در این انجمن کاملا مشهور است؛ چند تا از شما نیز معمولا برای پاسخ دادن به این سوال به شما پاسخ می دهد؟)
2) بنابراین، آنچه در کل فلوریدا به روز رسانی در مورد، اگر نه “عبور متصل بین وب با همان IP”؟

با تشکر

Schnelles Lesen
25 نوامبر 2006 در 6:07 بعد از ظهر
آه
این سوال: آیا صاحب وبسایت با استفاده از یکی از این موارد مانند XXXXX.uk.com یا XXXXX.eu.com متفاوت خواهد بود نسبت به اینکه اگر آنها یک TLD مناسب داشته باشند؟ بسیار جالب است. من همین مشکل را در اروپا با دامنه هایم دارم.
اگر مت پاسخی به این سوال بدهد خوشحال خواهد بود.
Schnelles Lesen.

غناپاتی
28 نوامبر 2006 در ساعت 9:50
آیا می توانید توضیح دهید که در میزبانی مجازی Dont چیست، به طوری که همه در آن روشن هستند

جیسون مارتین
29 نوامبر 2006، ساعت 11:09
این یک پست عالی است من تلاش کرده ام بعضی وقت ها برخی از افراد را توضیح دهم که نیازی به تقسیم شبکه خود در همه جا ندارند. اما من فقط من هستم

با عرض پوزش مرجع درستی در حال حاضر وجود دارد.

من می خواهم بدانم که چه چیزی “واسطه مناسب” است. من تصور می کردم که نصب معمولی شما بود.

هندوستان
دسامبر 23، 2006 در 4:24 صبح
بله، ما چیزی شبیه آن را در مورد مصاحبه کریگ در سال 2003 پیدا کردیم. اما در مورد ارائه دهندگان میزبانی مجازی و همچنین با ارائه دهندگان خدمات میزبانی اختصاصی زمانی که ما در مورد آپ تایم صحبت می کنیم، برخی از ارائه دهندگان خدمات میزبانی وب هنوز هیچ اکانت آپدیت ندارند

در چنین مواردی PR نیز ممکن است برای وب سایت ها تاثیر بگذارد. نیاز به توضیح کمی در مورد این.

بیس
دسامبر 25، 2006 در 12:27 صبح
سایت ما در VPS و در حال اجرا خوب است، اگر همه چیز در مورد VPS، پس ما باید از آن فکر می کنم به حرکت برخی از هر گونه suggession که من یک فرد فنی کامل نیست، اما من به میزبانی.

دارا
9 ژانویه 2007 ساعت 3:55
سلام،
من علاقه مند به این سناریو هستم، جایی که شما چندین وب سایت منطقه ای برای کشورهای مختلف دارید. ما آدرس های .co.uk، .ie، .com با محتوای متفاوت متمایز داریم. همه میزبان در سرور با همان IP است.

با این حال، پس از ایجاد لینک برای سایت منطقه ای .co.uk ما، لینک به اعتبار ما به .com .. آیا IP disitinct برای هر دامنه حل این مسئله؟

thnx
دارا

msn
12 فوریه 2007 در 5:01 صبح
سلام،

بله، تفاوت بین پیوند متقابل با همان IP است.
من بین 800 دامنه دامنه مانند http://www.domain.com انجام دادم. همه صفحات دارای محتوای منحصر به فرد، عنوان منحصر به فرد، شرح منحصر به فرد … در حال حاضر من در مکان های اول برای “dmoz” و “موتور جستجو” نیست. قبل از اینکه تمام دامنه های من را با هم پیوند (cross-linking) مرتبط کنم، در مکان های اول کشور خود (از سال 2007 تا 2007) در google.ch حضور داشتم. IP ها نادر هستند و من پول کافی برای خرید IP های مختلف برای دامنه های مختلف ندارم. من گوگل را نمی فهمم
این منصفانه نیست، زیرا هرگز هرزنامه گوگل را نخواهم داشت. من فقط می خواهم آگهی هایی برای سایت های من ایجاد کنم. به عنوان مثال، در زندگی واقعی این است که به طور معمول، که مغازه های بزرگ تبلیغات برای این مغازه های خود را، اما در گوگل در جهان این اسپم است!

مت، چه چیزی در مورد آن فکر می کنید؟ اگر می خواهید، من به شما توضیح می دهم.

آدم چند کلمه ای
فوریه 17، 2007 در 10:34 صبح
شما برای 800 دامنه پول دارید و برای آی پی های مختلف پول ندارید (به طور کلی می توانید خریداری نکنید زیرا ARIN به دلیل هر DNS / SSL / FTP برای هر آی پی اختصاصی IIRC نیاز به یک دلیل دارد)؟ و همه آنها متصل به یکدیگر “به طور طبیعی”؟

معامله
26 فوریه 2007 در 2:06 بعد از ظهر
این نیمه درست است، بله گوگل وب سایت های میزبانی شده در همان آی پی را جریمه نمی کند، اما لینک هایی که از آن ها محاسبه می شوند، کم ارزش نمی شوندهمان IP …

پاسخ کریگ این بود: “پیوندهایی که به حقیقت دامنه میزبانی میشوند همانند لینکهای دامنه در آدرسهای اختصاصی آی پی رفتار میشوند.”

او نمی گوید لینک ها از حوزه های میزبانی تقریبا همانند لینک هایی از دامنه ها در آدرس های اختصاصی آی پی رفتار می کنند.

قسمت دوم چیزی است که ما برای آن اهمیت داریم …

پاز
29 مارس 2007 در 1:06 صبح
در واقع من دو سایت دارم که درگیر آن هستند زیرا آنها یک IP مشابه دارند چون گوگل به نحوی آنها را اشتباه گرفته است.
دامنه capita.co.uk و capita-ld.co.uk هستند. اگر به کش نگاه می کنید: http: //www.capita-ld.co.uk/ دامنه capita.co.uk را به جای نشان داده شده خواهید دید. Capita LD همچنین دارای لینک ها و روابط عمومی Capita است. ترافیک به سختی روی سایت LD قرار گرفته است و ما باید 1000 پوند خرج کردن دامنه ها را انجام دهیم.

گری
30 مارس 2007 در 4:39 بعد از ظهر
سلام مت / همه

ما بیش از 1000 دامنه در جعبه ما، همه بخشی از گروه Justgoodcars.com داریم، هر سایت اطلاعات خاص خود را دارد (به عنوان مثال http://www.just911cars.com)، اما گوگل هنوز سایت های من را برای پیوند دادن به یکدیگر . تنها سایت هایی که با یکدیگر ارتباط دارند، از تولید کننده خودرو مشابه هستند. ما یک دلیل مشروع برای انجام آنچه ما انجام می دهیم. بهترین راه حل ما این است که اطلاعات زیادی از یک پایگاه داده در حوزه Justgoodcars.com بیرون می آید و شکستن سایت ها موجب سردرگمی بزرگی می شود؟

آیا لازم است که همه آنها را در IP C جداگانه قرار دهم و آیا باید برای ثبت هر دامنه برای هر دامنه تغییری در گوگل انجام دهم؟

اگر این تغییرات انجام شود، گوگل این تغییرات را مشاهده می کند و این موضوع را اصلاح می کند و یا نوعی از ورود به سیستم است که گوگل هم همیشه آن را ارجاع می دهد و صرف نظر از اینکه چه تغییری در این دامنه ایجاد می شود، همیشه گوگل به یاد داشته باشید که آنها از همان مالک بودند؟

جان ر
10 مه 2007، ساعت 7:00 صبح
با تشکر مت 😀

من همچنین از نظر اکثر مدیران وب مشابه بودم که باید IP های کلاس C مختلف داشته باشند. فقط به یک عضو در DP اشاره کردید.
با تشکر از او – اشتباه تصور غلط خود را از دست داده است و فقط خرید دو حساب میزبانی از دوست من – 😀

مارک روبرتسون
سپتامبر 11، 2007 در 5:04 بعد از ظهر
مات

من درک می کنم که در مورد رتبه بندی از ادعای گوگل هیچ منافعی برای IP اختصاص داده نشده است. با این حال، آنچه که من از همکارانم می شنوم این است که اگر ما یک آدرس IP را با یک شرکت که برخی از ایمیل های اسپم را به اشتراک می گذاریم یا به “محروم بد” پیوند می دهیم و توسط گوگل سرقت می کنیم، به خوبی به عنوان بالقوه کل بلوک C. آیا این درست است؟ آیا گوگل با اتصال، نه خوشه ای از IP تعریف می کند؟

اگر چنین است، گوگل مجبور است که لینک ها را به آدرس اختصاص دهد
ثبت نام شده توسط ARIN. اگر فضای کوچکتر IP توسط یک نماینده مجاز باشد
حامل به مشتری اما ثبت نشده با ARIN، نتیجه خواهد بود
کل فضای آدرس “همسایگان بد” است.

آیا شما می توانید برخی از نور بر روی به طور خاص چگونه گوگل تعیین “بد است
همسایگان “در لایه شبکه. آیا با اختصاص دادن؟ نزدیک شدن؟ یا
خودسرانه؟

آیا خطر داشتن آدرس آی پی مشترک وجود دارد که در آن وب سایت های دیگر در آدرس IP مشترک تحت کنترل ما نیستند؟ آیا چیزی وجود دارد که این سایت ها می توانند این کار را انجام دهند که به ما در گوگل تاثیر منفی می گذارد؟

پیشاپیش ممنون

شانگ
سپتامبر 27، 2007 در 11:18 صبح
اکنون می توانید در مورد اتصال سایت های مربوطه که مالک همان یک سرور هستند نیز بحث کنید. من شبکه ای از سایت های وام مسکن (برخی از قدیمی های جدید) وجود دارد و من پاسخ های متفاوتی نسبت به اینکه آیا می توانم آنها را به هم پیوند بدهم یا حداقل یک راه پیوند آنها را داشته ام؟ شاید این در 77 نظر پاسخ داده شده …. از طریق آن خواندنی نیست 😡

شانگ
سپتامبر 27، 2007 در ساعت 11:29 صبح
خوب من الان از طریق آن خواندن و پاسخ دقیق پیدا نکردم، اما این نظر را دیدم و مجبور شدم دوباره پست کنم …

“طبیعی نیست اگر من میزبان 50 سایت و همه آنها را به یکدیگر لینک کنید. من فقط می خواهم که بسیاری از سایت های مرتبط را داشته باشم. برای همه آنها ممکن است که ارزش منحصر به فردی را ارائه ندهند که دیگران آن را ندارند و مرتبط هستند. “

اگر 50 جای تعطیلات مختلف داشته باشید، هر کدام از آنها یک شهر متفاوت بود. آیا اطلاعات و جاذبه ها در هر شهر قابل ملاحظه نیست اما با ارزش است؟

تام شاه
13 نوامبر 2007 ساعت 12:20
من از آن متنفر هستم، اما پاسخ بسیاری از سوالاتی که در اینجا ارائه شده، پاسخی نیست. هرگز وجود نخواهد داشت

سیستم رتبه بندی گوگل یک هدف در حال حرکت است. همیشه این کار را می کند، زیرا آنها در تلاش هستند تا اسپم ها و شکنان را خنثی کنند تا نتایج با کیفیت بالا حفظ شود.

حتی اگر گوگل 100 درصد از رتبه بندی داخلی خود را منتشر کند، باید آن را بلافاصله تغییر دهد، زیرا یک میلیون اسپم، گوگل را به فروش می رساند: صفحات نتایج موتور جستجو با کیفیت بالا.

این یکی دیگر از اخبار بد است. بعضی از کلاه های سفید همیشه با کلاه سیاه رنگ می شوند. الگوریتم ها و انسان ها اشتباه می کنند حتی اگر الگوریتم های کامل وجود داشته باشد، بلافاصله یک هزار کلاه سیاه با بهره گیری از آن الگوریتم وجود خواهد داشتms، که آنها را ناقص می کند.

گوگل باید صفحات نتایج موتور جستجو با کیفیت بالا ایجاد کند. هنگامی که کیفیت آنها به طور قابل ملاحظه ای کاهش می یابد، یک شرکت بهتر، تاج را سرقت خواهد کرد، همانند گوگل به آلتا ویستا. پس برای اینکه در کسب و کار باقی بماند، گوگل باید روش خود را به کلاه سفید و کلاه سیاه بپوشاند. بنابراین، هرگز پاسخ هایی را که می خواهید، دریافت نخواهید کرد. روزهای جایی که همه ما فقط جادوگران بی گناه بودند، پسران دیر شده بودند.

بیل
نوامبر 14، 2007 در 11:26 صبح
به نظر می رسد مثل هر کسی که صدها سایت را در همان سرور داشته باشد و از IP های C کلاس های مختلف استفاده می کند تا “مکان” لینک های متقابل خود را پنهان کنند، در نوع خاصی از تکنیک اسپم موتور جستجو دخیل است.

من امیدوارم که گوگل میزبان هایی مانند SEOHosting.com را تشویق کند که تکنیک های اسپم SE را به عنوان لیست سیاه تمام IP هایی که به سرورهایشان حل می کنند، تشویق کند.

هیچ کلکسیونی در کلاه سفید سفارشی سئو وجود ندارد. متقابل کلاس C IP اتصال صلیبی از سایت های متعلق به همان فرد هنوز هم بیهوده برای من بیهوده است.

سودشیر
دسامبر 1، 2007 در 5:56 صبح
حتی اگر یک IP مجازی برای سئو مناسب باشد، یک سایت تجاری جدی هرگز نباید تنها 2-3 دلار در ماه برای یک IP اختصاص داده شود. این قطعا می تواند به شدت (به من، شما و یا گوگل) در مورد کیفیت وب سایت، آیا این نیست؟

جیمی
فوریه 4، 2008 در 12:34 صبح
اگر گوگل IP مجازی را مجازات کند، کشورهای توسعه نیافته هیچ راهی برای رتبه بندی خوب در گوگل ندارند، زیرا آنها آدرس IP اختصاصی خود را از آخرین گزارش در http://www.ip2location.com/ip2location-internet-ip ندارند -address-2008-report.aspx

توفیقی احمد نزمانی
فوریه 4، 2008 در 11:46 بعد از ظهر
داشتن دامنه های متعدد در همان آدرس IP و داشتن هر دامنه متفاوت آدرس آی پی دارای تفاوت بزرگ است، به عنوان پنیر و چوک، اگر شما شبکه ای از سایت ها در همان آدرس IP نشان می دهد که همه سایت ها متعلق به شما! اما اگر شما آدرس های مختلف IP داشته باشید، دامنه های مختلفی از یکدیگر جدا می شوند و این واقعا حساس است! شما ممکن است فکر کنید معامله بزرگ در آن چیست؟
در واقع تفاوت بین میزبان مجازی و آدرس اختصاص داده شده IP، من ممکن است دلیل خاصی را که اثبات آن را ندارد، اما در اینجا یک مثال است که من می خواهم به شما نشان می دهد.

فرض کنید من 10 وب سایت با PR3 دارم و سایت جدیدی را با PR0 خریداری میکنم و در همه دامنه های من سایت جدیدی اضافه می کنم. گوگل آن را به عنوان سایت شبکه من می بیند و مقدار مناسب PR را نمی دهد اگر من یک آدرس IP مشابه برای همه دامنه ها داشته باشم، اما اگر من آدرس های IP جداگانه برای هر دامنه داشته باشم، گوگل آن را به عنوان هر یک از جداول در نظر می گیرد و من دریافت خواهم کرد مقدار خوب PR: D

این نقطه نظر من بود که شما باید در مورد آن بگویید؟

با تشکر
توفیه احمد
یادگیری روزانه سئو

Popescu
فوریه 9، 2008 در 2:31 بعد از ظهر
داشتن دامنه های متعدد در همان آدرس IP و داشتن هر دامنه متفاوت آدرس آی پی دارای تفاوت بزرگ است، به عنوان پنیر و چوک، اگر شما شبکه ای از سایت ها در همان آدرس IP نشان می دهد که همه سایت ها متعلق به شما! اما اگر شما آدرس های مختلف IP داشته باشید، دامنه های مختلفی از یکدیگر جدا می شوند و این واقعا حساس است! شما ممکن است فکر کنید معامله بزرگ در آن چیست؟
در واقع تفاوت بین میزبان مجازی و آدرس اختصاص داده شده IP، من ممکن است دلیل خاصی را که اثبات آن را ندارد، اما در اینجا یک مثال است که من می خواهم به شما نشان می دهد.

فرض کنید من 10 وب سایت با PR3 دارم و سایت جدیدی را با PR0 خریداری میکنم و در همه دامنه های من سایت جدیدی اضافه می کنم. گوگل آن را به عنوان سایت شبکه من می بیند و مقدار مناسب PR را نمی دهد اگر من یک آدرس IP مشابه برای همه دامنه ها داشته باشم، اما اگر من آدرس های IP جداگانه برای هر دامنه داشته باشم، گوگل آن را به عنوان هر یک از جداول در نظر می گیرد و من دریافت خواهم کرد مقدار خوب PR: D

به نظر می رسد مثل هر کسی که صدها سایت را در همان سرور داشته باشد و از IP های C کلاس های مختلف استفاده می کند تا “مکان” لینک های متقابل خود را پنهان کنند، در نوع خاصی از تکنیک اسپم موتور جستجو دخیل است.

من امیدوارم که گوگل میزبان هایی مانند SEOHosting.com را تشویق کند که تکنیک های اسپم SE را به عنوان لیست سیاه تمام IP هایی که به سرورهایشان حل می کنند، تشویق کند.

هیچ کلکسیونی در کلاه سفید سفارشی سئو وجود ندارد. متقابل کلاس C IP اتصال صلیبی از سایت های متعلق به همان فرد هنوز هم بیهوده برای من بیهوده است.

این نقطه نظر من بود که شما باید در مورد آن بگویید؟

با تشکر
توفیه احمد
یادگیری روزانه سئو

تونی
5 مارس 2008 در ساعت 6:46 صبح
فکر می کردم این را در حلقه پرتاب کنم … پس چه کسی درست است؟

http://www.bruceclay.com/blog/archives/2007/03/which_is_better.html

مایکل پدونه
18 ژوئن 2008، ساعت 12:27
مات:

مدت زمان زیادی در رابطه با این سوال بوده است و می خواهم بدانم آیا در چند سال گذشته چیزی تغییر کرده است … اگر سایت شما با یک شرکت میزبانی وب است که آدرس های ip را به اشتراک گذاشته است و یکی از این شرکت ها یک مدیر وب اسپم است و می تواند آن را پرچم گذاری کند که به سایت های دیگر در آن آدرس آی پی مشترک صدمه می زند؟

بسیاری از شرکت های میزبانی مانند mosso.com آدرس های ip را به اشتراک گذاشته اند و من مایلم از آنها دور بمانم. لطفا اگر می توانید پاسخ من را بفرستید. با تشکر.

(صاحب سابق یک شرکت بزرگ جستجوگر)

مایکل

فیلیپ انگل
سپتامبر 14، 2008 در 10:08 صبح
منآیا هیچ راهی برای بررسی وجود دارد که آیا رتبه بندی صفحه شما با داشتن پیوندهایی به سایت شما از همان شبکه C کلاس تحت تاثیر قرار گرفته است؟
من یک توسعهدهنده وب کم زمان هستم، یک حساب میزبانی نمایندگی فروش را خارج کردم و حسابهای خود را به مشتریانم ارسال کردم.
در پایین صفحه همه سایتهای مشتری من چیزی مانند “طراحی وب سایت توسط alpesinfo.com” را با یک لینک به http://www.alpesinfo.com قرار داده ام، بنابراین من مجموعه ای از لینک های سایت من را از همان شبکه C کلاس من در ابزارهای گوگل وب مستر متوجه شدم که هیچ کدام از این پیوندها به حساب نمی آیند، که در یاهو و ابزارهای وب مستر زندگی می کنند. این به این دلیل است که آنها در شبکه C کلاس C هستند؟
اگر چنین است، چگونه باید کار کنم؟ من به لینک های سایت های مشتریان من به عنوان تبلیغات برای خدمات من نیاز دارم. من می توانم سایت هر مشتری را بر روی سرور دیگری میزبانی کنم اما سردرد انجام این کار خیلی زیاد است.
منتظر شنیدن نظرات شما هستیم
فیلیپس

وب سایت ها
27 ژانویه 2009 در 5:06 بعد از ظهر
آیا این هنوز هم با تمام تغییرات جدید در گوگل اتفاق می افتد با الگوریتم های جدیدی که برای جابجایی هرزنامه ها به کار می روند؟

گیسوپه
21 ژوئیه 2009 ساعت 8:14 صبح
من فقط سایت خود را بر روی یک IP اختصاص داده شده از یک IP به اشتراک گذاشتم، آیا این رتبه در حال حاضر بهتر خواهد شد؟
پیشاپیش ممنون
G

استیو
26 سپتامبر 2009 ساعت 12:30
سلام مت، من ساخت برخی از سایت های جدید .. و انجام بسیاری از نام تجاری. Id واقعا دوست دارم بدانم که آیا این قوانین هنوز هم اعمال می شوند، بنابراین من هر گونه اشتباه را مرتکب نمی شوم .. THX

راهول
سپتامبر 29، 2009 در 2:37 بعد از ظهر
جالب است، با این وجود، وب سایت من را به یک VPS اختصاص داده (IP اختصاصی اختصاص داده شده)، و به هر دلیلی، تعداد بازدیدکنندگان منحصر به فرد بالا رفت!

سیستم های مدولار
6 اکتبر 2009، ساعت 6:16 صبح
جهنم خونین! من به این جا در همه جا جستجو کرده ام و “آدرس کلاس c ip” و غیره را جستجو کرده ام. ممکن است یک عنوان طولانی با کلمات کلیدی بیشتری به بسیاری از idiots های دیگر مانند من این مقاله کمک کند. من میزبان میزبانی میزبان مجازی (میزبان مجازی) برای سالها میزبانی کرده ام و آنها را برای کلمات کلیدی فوق العاده رقابتی بهینه سازی کرده ایم، اما مشتری های هوشمندانه من همیشه از همان سؤال پرسیدند. حالا من این آدرس را دارم خوب کار مات، من بدون تو چه کار میکنم !! 🙂

ریچارد
اکتبر 8، 2009 در 4:37 صبح
از فقدان بیانیه قطعی بالا در سایت های چندگانه، مسائل مربوط به مسائل همان C بلوک و نظرات به این معنی است که هیچ دلیل دیگری به جز هرزنامه برای چندین سایت در همان IP یا C-Block برای داشتن هر لینک به هر دیگر، من نتیجه می گیرم که اگر مشترکان میزبانی شده من مشترک با یکدیگر ارتباط برقرار کنند، این لینک ها تخفیف خواهند خورد.

بنابراین اگر مشتری A (رستوران) یک لینک از دایرکتوری B (دایرکتوری رستوران) دریافت کند، پس اگر من قبلا میزبانی را برای دایرکتوری B ارائه می دهم، مشتری A در حقیقت بهتر خواهد بود که به یک میزبان مدیریت سایت دیگری بپردازد، در غیر این صورت مشتری A از دست می دهد (A لینک عشق را سزاوار نمی کند) و مشتری B از دست می دهد (می شود اشاره به عنوان داشتن لینک های اسپم)؟

علاوه بر این، اگر (با اجازه هر مشتری) یک لینک در سایتهای مشتریان من وجود دارد که توصیه یا ذکر خدمات میزبانی / مدیریت من هستند، پس من دوست ندارم که از مشتریان رضایتم (معمولا) رضایت داشته باشم و همه آنها به عنوان ارائه لینک های اسپم؟

ریچارد
اکتبر 8، 2009 در 5:09 صبح
[ادامه] … در حقیقت این امر چشم انداز جالبی را به وجود می آورد که تنها لینکهایی که هرکدام به شرکت میزبان من ارزش می دهند، کسانی هستند که از خدمات من استفاده نمی کنند و به همین دلیل کمترین تجهیزات را برای توصیه من دارند !!!

تاد دونالد
16 اکتبر 2009، ساعت 7:08 صبح
هنگامی که گوگل لینوکس اختصاصی آی پی اختصاصی است، وبلاگ Matt در 10 مطلب قرار دارد و به این پست وبلاگ اشاره دارد (اسطوره میزبان مجازی در مقابل آیپ اختصاصی)، حتی اگر اطلاعات متفاوتی از سال 2006 باشد و مشکوک باشد که دقیقتر باشد. نظرات بعدی وجود دارد، اما اگر این مطلب بتواند ما را در این مورد به روز کند، این روش فوق العاده جالب خواهد بود؛ از آنجایی که اکنون تقریبا در سال 2010، شایعات زیادی در مورد گوگل منتشر شده است که از پیوندهای صفحه ای که از همان سرور IP نشانی. شرکت های میزبانی در حال حاضر ارائه “آدرس های اختصاصی IP” برای فروش و همچنین ارائه “سرور اختصاصی” و “اختصاص داده مجازی سرور” برای فروش. یک سایت جدید بسیار جذاب وجود دارد که به شما اجازه می دهد تا ببینید که چند سایت در برنامه «میزبانی وب مشترک» خود هستند (http://www.sitedossier.com را ببینید). من فکر می کنم فقط می توانم به برخی از نظر قابل اعتماد از مت در مورد این پست وبلاگ قدیمی که هنوز هم نشان می دهد تحسین.

استیون
19 اکتوبر 2009 در ساعت 9:47
بله، تأیید مجدد دوباره تضمین می شود :)، با توجه به اینکه یک IP اختصاصی فقط یک ارتقاء 2 دلار در Hostgator است، این یک معامله بزرگ در هر صورت نیست، اما اگر شما برای کسانی که در بلوک IP خود هستند جستجو کنید، شما اغلب “همسایگان” ناخوشایند را ببینید.

مبتدیان طراحی وب
28 اکتبر 2009 در 3:42 بعد از ظهر
سلام،

با تشکر برای کمک به روشن شدن مسائل مربوط به هرزنامه وب سایت. من یک ویدیوی یوتیوب از شما را دیدم که در آن شما چیزی به این اثر گفتید: “اگر چند وبسایت در یک IP داشته باشید که هیچ معامله ای بزرگ نیست. اما اگر شما 1000 سال داشته باشید، می توانید یک پرچم قرمز ارسال کنیدسیگنال به گوگل “

مشکل این است: فرض کنید شما تنها با 1 وب سایت “در حال فکر کردن به کسب و کار خود هستید” هستید. اما کسی * دیگری * در IP شما این مکان را با هزاران وب سایت دارد. آیا شما از گوگل به عنوان “گناه توسط انجمن” مجازات نمی شوید؟ معنی این است که چگونه گوگل می داند که یک وب سایت شما یک وب سایت خوب است که در حال فکر کردن به کسب و کار خود است و آن را از سیب بد در همان آدرس IP جدا می کند؟

ممنون از ارائه توضیحات.

پرورش دهندگان پودل
نوامبر 27، 2009 در ساعت 5:17
مبتدی @ Web Design، درک من این است که داشتن اتصال متقابل در همان آدرس IP کلاس C می تواند به شما آسیب برساند. با این وجود با شما موافقم که گوگل باید مردم را بفهمد که موضعشان در مورد این موضوع مهم است.

دیوید
فوریه 8، 2010 در 3:41 صبح
مات

آیا می توانید لطفا لطفا به ما برخی از اطلاعات به روز شده در این را به من بدهید، به عنوان یک توسعه دهنده وب من ارائه میزبانی رایگان به مشتریان من، اما obvioulsy اگر این detremental به ارزش لینک عشق من برگشت و توصیفات در سایت های مشتریان من و یا در سایت من با اشاره به آنها، من این کار را بلافاصله متوقف خواهم کرد و اطمینان حاصل خواهم کرد که همه مشتریان میزبانی خود را دریافت می کنند. (بسیار مزاحم هیچ علاقه ای ندارند و یا در مورد میزبانی و هزینه ها بی احترامی می کنند)

کمک!!

تاد دونالد
25 فوریه 2010 در 6:05 بعد از ظهر
با تشکر از پاک کردن این سوال که آیا اختصاص IP باعث می شود هر گونه تغییر در میزبانی مجازی Matt. در پست شما ذکر شده است که در رتبه صفحه تفاوت نخواهد داشت، مگر اینکه سرور مجازی به درستی راه اندازی نشده باشد. بدون اینکه فنی واقعی باشد، می توانید توضیح دهید که چه چیزی ممکن است در تنظیم مجازی اشتباه باشد؟ من مخصوصا کنجکاو هستم، زیرا در سرور مشترک هستم.

نوان بلا
آوریل 8، 2010 در 11:09 بعد از ظهر
توضیحات خوب و خوب است بدانید که از نظر سئو به عنوان میزبان مجازی تاثیر نمی گذارد. اما آیا مسائل مربوط به IP اختصاص داده شده به لحاظ سئو یا هر عامل دیگری که می تواند روی وب سایت و سایت های مرتبط شده از وب سایت تاثیر بگذارد، وجود دارد؟

جونگ
سپتامبر 29، 2010 در 10:26 صبح
سلام،
لطفا فقط می توانید برای من روشن کنید … شما می گویید اگر شما میزبان 10 سایت توسط همان شرکت میزبانی وب در همان آدرس آی پی همه در همان جایگاه، همه با لینک به یکدیگر، پس از آن گوگل از این سایت ها را تخفیف نمی دهد!

دبی
3 اکتبر 2010 در 7:02 صبح
خوب من آن را پیوند می دهم 500 سایت که در همان ip یا ips های مختلف به نظر می رسد سایه به گوگل. اما هر گونه آسیبی در رابطه با سئو برای ارتباط 12-15 وب سایت در معرض موضوعات مشابه مورد علاقه و میزبانی بر روی همان IP وجود دارد
با تشکر

دانیل SM
اکتبر 13، 2010 در 3:24 صبح
خوب. بنابراین اگر من 15-20 وبلاگ را مانند یک دوست دیگر که فقط در بالا ذکر شد برگزار کنم، اما من آنها را به یکدیگر نخواهم گذاشت. آیا رتبه صفحه شما بین آنها توزیع خواهد شد؟

تامبو
15 نوامبر 2010 ساعت 2:15 صبح
دوستان سلام،

من وب سایت خود را در IP به اشتراک گذاشت که دارای 6065 وب سایت است. در آن 11 وب سایت پورن به هیچ وجه به وبسایت من تاثیر نخواهد گذاشت. اگر چنین است، می توانم به سمت اختصاص داده شده IP حرکت کنم؟

تشکر در پیشبرد

جان
2 ژانویه 2011 ساعت 5:32
در رتبه صفحه، یک رای برای یک صفحه رای یک صفحه است – درست است. درک من این است که آدرس IP هیچ ارتباطی با آن ندارد. با این حال، این سوال که ریچارد پرسید، Matt در این پست وبلاگ بیش از چهار سال باقی مانده است:

اگر 100 وبسایت مشتری در یک آدرس آی پی مشترک میزبانی می کنند و برخی از مشتریان می خواهند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند – آیا این لینک ها از یک آدرس IP مشابه با الگوریتم گوگل تخفیف می یابد؟

من حدس می زنم که جواب این است که آنها نخواهند بود. اما شایعات زیادی وجود دارد و ادعا می کند که در غیر این صورت وجود دارد.

لطفا مت – پاسخ این سوال برای ما در سال 2011 است.

جان
2 ژانویه 2011 ساعت 5:32
در رتبه صفحه یک رای برای یک صفحه برای یک صفحه رایج است – درست است؟ درک من این است که آدرس IP هیچ ارتباطی با آن ندارد. با این حال، این سوال که ریچارد پرسید، Matt در این پست وبلاگ بیش از چهار سال باقی مانده است:

اگر 100 وبسایت مشتری در یک آدرس آی پی مشترک میزبانی می کنند و برخی از مشتریان می خواهند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند – آیا این لینک ها از یک آدرس IP مشابه با الگوریتم گوگل تخفیف می یابد؟

من حدس می زنم که جواب این است که آنها نخواهند بود. اما شایعات زیادی وجود دارد و ادعا می کند که در غیر این صورت وجود دارد.

لطفا مت – پاسخ این سوال برای ما در سال 2011 است.

نیت فالکونر
10 فوریه 2011 ساعت 9:42
هی مت، اطلاعات عالی. من کاملا موافقم که یک بروزرسانی در این اطلاعات بسیار مفید خواهد بود زیرا پست شما بیش از 4 سال سن است و تقریبا 6 سال از زمان مصاحبه اسلاوید که شما ذکر کرده اید

لوئل
9 مارس 2011 در 2:19 بعد از ظهر
در روزی که ارتباطات متقابل بیشتر به گوگل اهمیت داده شد، وب سایت های مربوطه هم با هم مرتبط شدم. من حدود 150 دامنه دارم و در گذشته سایت ها را در هر بازار توازن با هم مرتبط کرده ام. من حتی آدرس IP مشترک را برای همه سایت ها مشکلی ندیده بودم تا زمانی که اخیرا درباره آن خواندن داشتم. در حالی که گوگل ممکن است لینکها را کاهش دهد، آنها آنها را به طور کامل پرتاب نمی کنند.

من به این نتیجه رسیده ام که ممکن است “مزایای” داشتن IP منحصر به فرد برای هر دامنه و وب سایت هزینه را توجیه نکنند. واقعیت این است که اگر شما می توانید یک لینک را از سایت های با رتبه بندی بالا دریافت کنید، این بدین معنی است که تلاش های شما واقعا پرداخت می شود. صرفه جویی در خرید لینک های کیفیت به وب سایت شما … انجام آن را بر روی یک سرور اختصاصی با چند آی پی صرف نیست. (فقط اطمینان حاصل کنید که شما در سایت میزبانی کیفیت با رکورد خوبی از “صفر تحمل” در برابر هرزنامه … و غیره).

یونرانی
17 می 2011 در 1:53 بعد از ظهر
من همچنین می خواهم اطلاعات به روز شده را بخوانم.

نقطه ای که سایت شما در بالای فهرست # TOP 1 در جستجوی گوگل برای این موضوع قرار دارد، زمانی که بسیاری از آن ها، چندین سال به پایان رسیده است. این صفحه و سایت باید در جستجو گوگل WAAAY پایین باشد، زیرا که آن را منسوخ شده و حفظ نشده است.
.. OR پاسخ و اطلاعات به روز شده را ارائه کنید.

بدیهی است، این وب مستر در مورد این موضوع، سئو و رتبه بندی صفحات گوگل بسیار زیاد می داند که نتایج بسیار زیاد است، زیرا این صفحه، اساسا مرده، نمایش # 1 را نشان می دهد.

یک جمله ساده یا دو نویسنده توسط نویسنده برای “صفحه معتبر” فعلی کافی است. دیگر، رها کردن!
خوشبختانه اگر نویسنده بتواند شرکت کند، به اشتراک بگذارید، باقی بمانید!
پس از همه، Matt یکی از موقعیت هایی است که به وسیله انتشار این مقاله (در بالای پشته گوگل) به عنوان متخصص شناخته می شود. مسئولیت مرتبط با رتبه بندی این صفحه وجود دارد!

اگر متت 4.5 ساله مقاله درست است، پس من کنجکاو هستم چرا ..
میزبان وب من تبلیغات اختصاصی IP به عنوان: “بسیار جذاب برای سئو.”
آيا اين تبلیغات غلط است يا اگر سرورهايشان درست شده اند يا اين مقاله از سال 2011 نادرست و منسوخ شده است.

فیلیپس
1 ژوئن 2011 ساعت 8:45
مات:

هر بروزرسانی در این موضوع؟

اگر یک سرویس مشترک، میزبانی مشترک، CMS (سیستم مدیریت محتوا) به اشتراک گذاشته شده و غیره مشترک شوید، شما اتفاق می افتد که به یک سایت دیگر در همان IP پیوند دهید؟

تونی بارزینی
8 اکتبر 2011 در 9:21 بعد از ظهر
من اشتباه کردم اگر آدرس IP در سرورهای مجازی مورد استفاده قرار نگرفته باشد، اما اخیرا از دامنه های دیگر استفاده شده است؟
به عنوان مثال، اجازه می دهد می گویند که یک IP خاص توسط http://www.ipaddresslabs.com استفاده می شود، با آدرس IP مجازی یک مکان، اما اخیرا (به دلیل IP متعلق به یک ابر) رتبه صفحه

گراهام
July 25، 2013 at 5:51 am
سلام مت
لطفا اگر بخواهید یک وبسایت را که بر روی VPS با ip اختصاصی نصب کرده اید تأیید کنید، بدون دامنه مرتبط با آن، می توانید فهرست بندی و بهینه سازی شده باشد. من صرفا یک پروژه سرگرم کننده با اجاره VPS کوچک من فکر می کنم.
نظر شما قدردانی شده است خیلی ممنون
\ گراهام