Site is under maintenance mode. Please wait few min!

در اینجا لیستی از متغیرهایی که بر رتبه بندی سایت شما با گوگل، Bing، Yahoo! و سایر موتورهای جستجو این لیست شامل عوامل مثبت، منفی و بی طرف است، زیرا همه آنها وجود دارد. بسیاری از عوامل در چک لیست عمدتا به گوگل و به طور جزئی به بینگ، یاهو! و همه موتورهای جستجو دیگر اهمیت کمتری دارند. اگر شما نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد بخش های خاص چک لیست وجود دارد، ممکن است بخواهید آموزش سئو، که شرح مفصل بیشتری از کلمات کلیدی، پیوند ها، Metatags، اکسس ویژوال و غیره ارائه می دهد.

کلید واژه ها

1

کلمات کلیدی در & lt؛ عنوان & gt؛ برچسب

این یکی از مهمترین مکان هایی است که یک کلمه دارد چون آنچه در & lt؛ title & gt؛ نوشته شده است. برچسب نشان می دهد در جستجوی جستجو به عنوان عنوان صفحه شما. عنوان باید کوتاه باشد (حداکثر 6 یا 7 کلمه باشد) و کلمه باید در نزدیکی آغاز شود.
+ 3

2

کلمات کلیدی در صفحه صفحه

کلمات کلیدی در صفحه صفحات بسیار کمک می کنند – برای مثال – http://domainname.com/ سئو- services.html، جایی که “خدمات سئو” کلمه کلیدی است که تلاش می کنید برای رتبه خوب. اما اگر کلمات کلیدی در سایر قسمت های سند وجود ندارد، به آنها در آدرس صفحه متکی نیستید.

+ 3

3

چگالی کلیدی در متن سند

یک عامل بسیار مهم دیگر که نیاز دارید بررسی 3-7٪ برای کلمات کلیدی مهم بهتر است، 1-2 برای کوچک. تراکم کلید بیش از 10٪ مشکوک است و به نظر می رسد مانند کلمات کلیدی، از متن به طور طبیعی نوشته شده است.

+ 3

4
انکر تکست(متن لینک)

همچنین بسیار مهم است، به ویژه برای انکر تکست (لینک متنی) ورودی لینک ها، چون اگر کلمات کلیدی در آنکر تایست (لینک متنی) را در یک پیوند از دیگر سایت ها، این به عنوان رای گیری از این سایت نه تنها در مورد سایت شما به طور کلی، بلکه در مورد کلمه کلیدی به طور خاص مشاهده می شود.

+ 3

5

کلمات کلیدی در سرفصلها (& lt؛ H1 & gt ؛، & lt؛ H2 & gt؛؛ و … برچسب ها)

یکی دیگر از مکان هایی که کلمات بسیار زیاد است. اما مراقب باشید که صفحه شما دارای متن واقعی درباره خاص خاصی باشد.

+ 3

6

کلمات کلیدی در ابتدای یک سند

همچنین شمارش می کند، گرچه نه اندازه انکر تکست (لینک متنی)، برچسب عنوان یا عنوان. با این حال، در نظر داشته باشید که شروع یک سند لزوما به معنای پاراگراف اول نیست – به عنوان مثال اگر از جدول استفاده کنید، بخش اول ممکن است متن در نیمه دوم جدول باشد.

+ 2

7

کلمات کلیدی در & lt؛ alt & gt؛ برچسب ها

عنکبوت تصاویر را نمی بینند، اما توضیحات متنونی خود را در & lt؛ alt & gt؛ برچسب، بنابراین اگر شما تصاویر خود را در صفحه خود داشته باشید، & lt؛ alt & gt؛ برچسب با برخی از کلمات کلیدی در مورد آنها

+ 2

8

کلمات کلیدی در metatags

کمتر و کمتر اهمیت دارد، مخصوصا برای گوگل. یاهو و Bing هنوز به آنها اعتماد ندارند، بنابراین اگر شما برای بهینه سازی Yahoo یا Bing، این برچسب ها را به درستی پر کنید، در هر صورت پر کردن این برچسب ها به درستی آسیب نخواهد گذاشت، پس این کار را انجام دهید.

+ 1

9

نزدیکی بودن کلید واژه

نزدیک بودن کلمه کلیدی اندازه گیری کلمات کلیدی در متن متن است. بهتر است اگر آنها بلافاصله پس از دیگری (مثلا “غذای سگ”)، بدون هیچ حرف دیگری بین آنها باشد. به عنوان مثال، اگر در پاراگراف اول “سگ” و “غذا” در پاراگراف سوم “سگ” داشته باشاشید، این نیز به شمار می رود، اما نه به همان اندازه که “غذای سگ” را بدون هیچ کلمه ای در میان آنهاست. نزدیکی کلیدی برای عبارات کلیدی که از 2 یا بیشتر واژه تشکیل شده است قابل استفاده است.

+ 1

10

عبارات کلیدی

علاوه بر کلمات کلیدی، می توانید برای عبارات کلیدی که از چندین کلمه تشکیل شده است – به عنوان مثال “خدمات سئو”. بهتر است هنگامی که عبارات کلید بهینه سازی شده برای آن ها محبوب هستند، بنابراین شما می توانید بسیاری از مسائل دقیق جستجو در رشته دریافت کنید، اما بعضی وقت منطقت برای دو یا سه کلید (“سئو” و “خدمات”) بهتر از برای یک عبارت که ممکن است گاهی اوقات یک بازی دقیق دریافت کند.

+ 1

11

کلمات کلیدی ثانویه

بهینه سازی کلمات کلیدی ثانوی می تواند یک معدن طلایی باشد؛ زیرا زمانی که همه افراد دیگر برای بهترین کلید واژه ها بهینه سازی می شوند، رقابت کمتر (و احتمالا بیشتر بازدید) وجود دارد برای صفحاتی که برای مضامین جزئی بهبود یافته است. به عنوان مثال، “املاک و مستغلات نیوجرسی” ممکن است 1000 بار کمتر بازدید از “املاک و مستغلات” تنها، اما اگر شما در نیوجرسی کار می کنید، شما کمتر، اما به مراتب بهتر و ترافیک هدف قرار می گیرند.

+ 1

12

کلید واژه

برای انگلیسی این مسئله خیلی زیاد نیست زیرا واژه هایی که از همان ریشه (از قبیل گربه، گربه، سگ کوچولو، و غیره) بوجود می آیند و اگر در صفحه شما “گربه” باشند، شما برای “گربه ها” و «سگ کوچولوها» نیز می توانید بازدید کنید، اما برای سایر زبان ها، کلمات ممکن است یک مسئله باشند، زیرا کلمات مختلفی که از یک زادگاه وجود دارند، در ارتباط با یکدیگر نیستند و شما ممکن است برای همه آنها را بهینه سازی کنید .

+ 1

13

همدان

بهینه سازی برای مترادف کلمات کلیدی مورد نظر علاوه بر کلیدی اصلی. این برای سایت های انگلیسی خوب است که موتورهای جستجوگر بسیار هوشمند هستند که می توانند از استفاده همزمان از آن استفاده کنند؛ در هنگام رتبه بندی سایت ها، اما برای بسیاری از دیگر زبان ها، در هنگام محاسبه رتبه بندی و اهمیت آن، همنام ها در نظر گرفته نمی شوند.

+ 1

14

مشكلات كليدي

اشتباهات املایی بسیار مکرر هستند و اگر شما می دانید که کلمات مورد نظر با عبارات عمومی یا اصطلاحات جایگزین (به عنوان مثال Christmas و Christmas)، شما ممکن است تمایل خود را برای آنها بهینه سازی کنید. بله، این ممکن است شما را تررافیکی بیشتر بدست آورد، اما اشتباهات املایی در سایت شما تاثیری مثبت نداشته، بنابراین بهتر است این کار را انجام دهید یا فقط در metatags انجام دهید.

0

15

رقت کلید

هنگامی که شما برای مقدار زیادی کلمات به خصوص موارد غیر مرتبط بهینه سازی می کنید، این کار می تواند تا تمام کلمات کلیدی خود را تحت تاثیر قرار دهد و حتی اصلی اصلی نیز حذف شده در متن.

– 2

16

کلمات کلیدی پر کردن

هر تراکم کلمات کلیدی مصنوعی (10٪ و بیشتر) کلمه کلیدی است و شما ممکن است از موتورهای جستجو ممنوع شود.

– 3

لینک ها – داخلی، ورودی، خروجی
17 / span>
آنکر تکست (متن لینک) لینک های ورودی

همانطور که در بخش کلمات کلیدی بحث شده است، این یکی از مهمترین عوامل برای رتبه بندی خوب است. بهتر است اگر شما یک کلمه کلیدی در انکر تکست (لینک متنی) دارید، اما؟اگر این کار را نکنید، هنوز هم خوب است. با این حال، از همان انکر تکست (متن لینک) استفاده نکنید چون این نیز توسط گوگل جریمه شده است. سعی کنید از همدلی، لغو کلید واژه یا به سادگی نام سایت خود استفاده کنید

+ 3

18 / span>
منبع پیوندهای ورودی

علاوه بر آنکر تکست (لینک متنی)، مهم است که سایتی که برای شما پیوند دارد یک معتبر باشد یا خیر. به طور کلی سایت های دارای گوگل PR بزرگتر معتبر هستند. لینک هایی از سایت های فقیر و مؤسسات لینک می توانند به شما آسیب برسانند، بنابراین از تمام هزینه ها اجتناب کنید.

+ 3

19 / span>
لینک ها از سایت های مشابه

به طور کلی بیشتر، بهتر است. اما شهرت سایت هایی که به شما لینک می دهند بیشتر از تعداد آنها مهم است. همچنین متن مهم آنجور (و تنوع آن)، فقدان / حضور کلمه کلیدی در آن، سن لینک، و غیره مهم است.

+ 3

20
لینک از سایت های .edu و .gov

این پیوندها گرانبها هستند زیرا سایت های .edu و .gov معتبر تر از .com هستند. .biz، .info، و غیره. علاوه بر این، لینک ها نیز برای دسترسی به آنها سخت است.

+ 3

21
تعداد لینک ها

به طور کلی بیشتر، بهتر است. اما شهرت سایت هایی که به شما لینک می دهند بیشتر از تعداد آنها مهم است. همچنین اصلی اصلی آن مهم است، آیا کلید واژه وجود دارد، چقدر قدیمی و غیره.

+ 3

22

آنکر تکست (متن لینک) پیوندهای داخلی

لمس کنید

این نیز اهمیت دارد، گرچه نه اندازه انکر تکست (متن لینک) ورودی ها.

+ 2

23

متنی متن در انتهای متن

متن که بلافاصله قبل و بعد از انکر تکست (لینک متنی) نیز اهمیت دارد، زیرا بیشتر نشان دهنده ارتباط پیوند است – یعنی اگر پیوند مصنوعی باشد یا به طور طبیعی در متن جریان یابد.

+ 2

24

سن لینک های ورودی

بزرگتر، بهتر است. دریافت چندین لینک جدید در یک زمان کوتاه نشان می دهد خریدآنها

+ 2

25

لینک از دایرکتوری

می تواند کار کند، هرچند که به شدت وابسته به دایرکتوری ها است. در دایرکتوری DMOZ، دایرکتوری یاهو و دایرکتوری های مشابه یک رتبه بندی عالی برای ارتقا رتبه خود است، اما داشتن بسیاری از لینک های دایرکتوری PR0 بی فایده و یا حتی مضر، زیرا اگر شما دارای صد ها و یا هزاران لینک، حتی می تواند به عنوان اسپم پیوند لینک شده باشد.

+ 2

26

تعداد لینک های خروجی در صفحه ای که به شما پیوند می دهد

هرچه کمتر، برای شما بهتر است، زیرا به این ترتیب لینک شما مهم تر است.

+ 1

27

لنگرهای نامگذاری

لنگرهای نامگذاری شده (محل هدف پیوندهای داخلی) برای مفید بودن داخلی هستند، اما برای سئو نیز مفید هستند، زیرا شما علاوه بر آن، می اندیشید که یک صفحه، پاراگراف یا متن خاص اهمیت دارد. در کد، anchors به ​​نام این شبیه به این هستند: & lt؛ a href = “#dogs” & gt؛ درباره سگها & lt؛ / A & gt؛ و “#dogs” لنگر نامیده می شود.

+ 1

28

آدرس آی پی لینک ورودی

گوگل آنکر می کند که آنها را نسبت به لینک هایی که از همان آدرس IP یا کلاس C آدرس می آیند، بی تفاوت هستند، بنابراین برای گوگل آدرس IP را می توان به وزن لینک های ورودی محاسبه کرد. با این حال، بینگ و یاهو ممکن است لینک ها را از همان IP ها یا کلاس های IP کنار بگذارند، بنابراین همیشه بهتر است لینک ها را از چندین IP دریافت کنید.

+ 1

29

لینک های ورودی از پیوند مزارع و سایر سایت های مشکوک

احتمالا این روی شما تاثیر نخواهد گذاشت، آگ؟؟ لینک ها متقابل نباشند. ایده این است که فراتر از کنترل شماست که تعریف کنید که یک مزرعه پیوند لینک شده است، بنابراین، هنگامی که چنین سایت هایی به شما پیوند می کنند، مجازات نشوند، زیرا این شما نیست. با این حال، برخی از تغییرات اخیر به الگوریتم گوگل نشان می دهد که مخالف است. به همین دلیل است که همیشه باید از مؤسسات لینک و سایر سایت های مشکوک دور دور باقی بمانید و یا اگر می بینید که آنها به شما پیوند دارند، با وبسایت خود تماس بگیرید و از پیوند حذف کنید.

0

30

بسیاری از لینک های خروجی

گوگل صفحاتی که عمدتا از لینک هاست نیست، دوست ندارد، بنابراین بهتر است آنها را در هر صفحه کمتر از 100 نگه دارید. با داشتن تعداد زیادی لینک خروجی از نظر رتبه بندی مزایای نداشته و حتی می تواند وضعیت شما را بدتر کند.

– 1

31

پیوند بیش از حد، اسپم پیوند لینک

برای رتبه بندی سایت شما بسیار بد است، زمانی که پیوندهای زیادی از / از همان سایت ها داشته باشید (حتی اگر این یک پیوند لینک یا لینک به همسایگان نباشد) چون پیشنهاد می کند پیوند یا در حداقل اسپم در بهترین حالت تنها برخی از لینک ها برای رتبه بندی جستجوگرهای سئو مورد توجه قرار می گیرند.

– 1

32

لینک های خروجی برای پیوند مزارع و سایر سایت های مشکوک

بر خلاف پیوندهای ورودی از موسسات پیوند و سایر سایت های مشکوک، پیوندهای خروجی به همسایگان بد می تواند شما را خراب کند. شما به صورت دوره ای باید بررسی وضعیت سایت های که پیوند را بررسی کنید زیرا برخی از سایت های خوب همسایگان بد و برعکس.

– 3

33

متقابل لینک

اتصال متقابل زمانی اتفاق می افتد که سایت یک لینک به سایت B، سایت B لینک به سایت C و سایت C لینک به سایت A. این ساده ترین نمونه اما طرح های پیچیده تر ممکن است. پیوند متقابل به نظر می رسد مانند معاملات مبادله متقابل و جریمه شده است.

– 3

34

پیوندهای تک پیکسل

زمانی که یک پیوند که یک پیکسل است و یا خیلی بزرگ است برای افراد غیر قابل کشف است، بنابراین هیچکس روی آن کلیک نمیکند و واضح است که این لینک تلاش برای دستکاری موتورهای جستجو است.

– 3

برچسب های متا

35

& lt؛ توصیف & gt؛ metatag

Metatags ها کمتر و کمتر اهمیت پیدا می کنند، اما اگر metatags هایی که هنوز هم مهم هستند، این & lt؛ description & gt؛ و & lt؛ کلمات & gt؛ آنهایی که از & lt؛ توصیف & gt؛ metatag برای توصیف سایت خود را بنویسید. علاوه بر این واقعیت است که metatags همچنان در Bing و یاهو وجود دارد، & lt؛ Description & gt؛ metatag یک مزیت دیگر دارد – گاهی وقت در توصیف سایت شما در جستجوی نتایج ظاهر می شود.

+ 1

36

& lt؛ کلمات & gt؛ metatag

& lt؛ کلمات & gt؛ متا تگ همچنین اهمیت دارد، هرچند به عنوان متا تگها از گوگل تقریبا هیچ توجهی نداشته و برخی از توجه توجه Bing و یاهو متا تگ طولانی نگه دارید – بیشتر از 10 تا 20 کلید. آیا کلید & lt؛ کلمات & gt؛ برچسب با کلمات کلیدی که در صفحه ندارید، این برای رتبه بندی سایت شما بد است.

+ 1

37

& lt؛ زبان & gt؛ metatag

اگر سایت شما به زبان خاص است، این برچسب را خالی نگذارید. موتورهای جستجو روش های پیچیده تر برای تعیین زبان صفحه نسبت به متعهد شدن به & lt؛ language & gt؛ metatag، اما هنوز هم آن را در نظر می گیرد.

+ 1

38

& lt؛ Refresh & gt؛ metatag

& lt؛ Refresh & gt؛ متا تگ یک راه برای هدایت بازدیدكندگان از سایت شما به دیگری است. فقط انجام دهید اگر اخیرا سایت خود را به یک دامنه جدید انتقال داده و شما باید به طور موقت بازدیدکنندگان هدایت کنید. هنگامی که برای مدت طولانی استفاده می شود، & lt؛ refresh & gt؛ Metatag به عنوان عمل غیر اخلاقی در نظر گرفته شده و این می تواند رتبه های شما را آسیب برساند. در هر صورت مسیر هدایت از طریق 301 بسیار بهتر است.

– 1

محتوا

39

محتوای منحصر به فرد

محتوای بیشتر (محتوا مربوطه که متفاوت از محتوا در سایت های دیگر در متن و مضامین متفاوت است) یک تقویت واقعی برای رتبه بندی سایت شما است.

+ 3

40

فرکانس تغییر محتوا

تغییرات مکرر مورد علاقه است. هنگامی که شما به طور مداوم محتوای جدید اضافه می کنید عالی است، اما هنگامی که شما فقط انجام به روز رسانی های کوچک با محتوای موجود انجام نمی بسیار عالی است.

+ 3

41

کلمات کلیدی قلم

هنگامی که یک کلمه کلیدی در متن سند در اندازه قلم بزرگتر نسبت به متن صفحه دیگر است، این باعث می شود که قابل توجه است، بنابراین مهم تر از متن دیگر است. همین امر مربوط به اصول (& lt؛ h1 & gt ؛، & lt؛ h2 & gt ؛، و غیره)، که به طور کلی در اندازه قلم بزرگتر از متن دیگر هستند.

+ 2

42

قالب بندی کلمات

پررنگ و کلاسیک روش دیگری برای تأکید بر واژه ها و عبارات مهم است. با این حال، استفاده از فونت های جسورانه، کج، بزرگتر و بزرگتر را در دل خود در نظر بگیرید، به طوری که در غیر اینصورت ممکن است فقط اثر متفاوتی را به دست آورید.

+ 2

43

سن سند

اسناد اخیر (یا حداقل به طور مرتب به روز شده) مورد علاقه هستند.

+ 2

44

اندازه فایل

صفحات به طور کلی طولانی (یعنی 1،500-2،000 کلمات یا بیشتر) مورد علاقه نیست، و یا حداقل شما می توانید رتبه بندی بهتر است اگر شما 3 کوتاه (500-1،000 کلمات) به جای یک صفحه طولانی در یک با توجه به موضوع، بنابراین صفحات طولانی را به چندین کوچکتر تقسیم کنید. از سوی دیگر، صفحات با 100 تا 200 کلمه متن یا کمتر از گوگل نیز حذف می شوند.

+ 1

45

جدایی محتوا

از یک دیدگاه بازاریابی، تفکیک محتوا (براساس نوع IP، نوع مرورگر و غیره) ممکن است عالی باشد، اما برای سئو بد است؛ زیرا زمانی که شما یک آدرس صفحه و محتوای متفاوت دارید، موتورهای جستجو اشتباه گرفته می شود صفحه اصلی محتوای واقعی است .

– 2

46

برنامه نویسی ضعیف و طراحی

موتورهای جستجو می گویند که آنها سایت های ضعیف طراحی شده و کدنویسی نمی خواهند، هر چند سایت هایی که ممنوع هستند از طریق جعبه های خبری و یا تصاویر سیاه و سفید ممنوع است، اما زمانی که طراحی و / یا برنامه نویسی یک سایت ضعیف سایت ممکن است در همه موارد فهرست نباشد، بنابراین در این راستا کد و طراحی ضعیف می تواند به شما بسیار آسیب برساند.

– 2

47

محتوای غیرقانونی

استفاده از محتوای حقیقی نسخه برداری دیگر افراد بدون اجازه آنها یا استفاده از محتوا که سبب نقض قانونی می شود، می تواند شما را از موتورهای جستجو اخراج کند.

– 3

48

متن نامرئی

این یک فاجعه سیاه و سفید در زمینه سئو است و زمانی که عنکبوت ها کشف می کنند که شما متن خاصی برای آنها اما نه برای انسان ها، از مجازات شگفت شید نخواهید شد.

– 3

49

پنهان سازی

پنهان کردن یکی دیگر از روش های غیر قانونی است که تقریبا شامل محتوای جداگانه استچرا که عنکبوت ها یک صفحه را مشاهده می کنند (البته به طور کامل بهینه شده اند) و هر شخص دیگری با نسخه دیگری از همان صفحه ارائه می شود.

– 3

50

صفحات دروازه

ایجاد صفحه هایی که برای جاسوسی از عنکبوت ها استفاده می کنند که سایت شما بسیار مرتبط با آن است، راه دیگری برای از بین بردن موتورهای جستجو است.

– 3

51

محتوای تکراری

هنگامی که محتوای مشابهی در چندین صفحه در سایت وجود دارد، این باعث نمیشود سایت شما بزرگتر شود زیرا تکراری محتوا مجازات آغاز می شود. به حداقل مقدار محتوای تکراری مربوط به صفحاتی که در سایر سایت ها وجود دارد اما بدیهی است که این موارد همیشه ممنوع است – یعنی دایرکتوری های مقاله یا آینهسایت ها وجود دارد و موفق هستند.

– 3

افزونه های ویژوال و سئو

52

جاوا اسکریپت

اگر عاقلانه استفاده شود، صدمه نخواهد خورد. اما اگر محتوای اصلی شما از طریق جاوا اسکریپت نمایش داده شود، این باعث می شود که عنکبوت برای ادامه پیگیری بیشتر مشکل داشته باشد و اگر جاوا اسکریپت یک ماموریت یا اسباب بازی باشد، نمی تواند آن را دنبال کند، این قطعا رتبه شما آسیب می زند دیدم

0

53

تصاویر در متن

داشتن یک سایت متنی خیلی خسته کننده اما دارای تصاویر زیادی است و هیچ متن گناه جستجوگر نیست. همیشه در & lt؛ alt & gt؛ یک توضیح معنی دار از یک تصویر را نشان می دهد، اما آن را با کلمات یا اطلاعات نامناسب تطبیق نکنید.

0

54

پادکست ها و ویدیوها

پادکست ها و فیلم ها در حال تبدیل شدن به محبوبیت بیشتری هستند، اما همانطور که با تمام ویژگی های غیر متنی، موتورهای جستجو می توانند آنها را بخوانند، بنابراین اگر شما ویدئویی ندارید که دارای پادکست یا ویدئویی هستید، به نظر می رسد پادکست یا فیلم وجود ندارد چون موتورهای جستجوگر آن را نمیتوانند.

0

55

تصاویر به پیوندهای متنونی

استفاده از تصاویر به پیوندهای متنونی بد، به ویژه هنگامی که شما & lt؛ alt & gt؛ برچسب اما حتی اگر شما & lt؛ alt & gt؛ پر کنید، آن را به عنوان یک جسور، زیر خط خط ، 16 pt نیست. لینک، پس از استفاده از تصاویر برای ناوبری تنها اگر این واقعا برای طرح گرافیکی سایت شما حیاتی است

– 1

56

فریم ها

فریم بسیار زیادی برای سئو بسیار بد است. اجتناب از استفاده از آنها مگر اینکه واقعا لازم باشد.

– 2

57

فلش

عنکبوت محتوای فلش فیلم را فهرست نمی کند، بنابراین اگر از فلش سایت خود استفاده می کنید، فراموش نکنید که یک توضیح جایگزین متنی را به آن بدهید.

– 2

58

صفحه اصلی فلش

خوشبختانه این بیماری اپیدمی به پایان رسیده است. داشتن یک صفحه فلش فلش (و گاهی اوقات بخش کامل سایت شما) و بدون نسخه HTML، خودکشی سئو است.

– 3

دامنه ها، آدرس صفحات، تسلط بر وب

59

آدرس صفحات غنی از کلمات کلیدی و نام فایل

یک عامل بسیار مهم، مخصوصا برای یاهو و بینگ

+ 3

60

دسترسی به سایت

یکی دیگر از مسائل اساسی، که اغلب نادیده گرفته می شود. اگر سایت (یا صفحات جداگانه) به علت لینک های خراب، 404 خطا، حوزه های محافظت شده با رمز عبور و سایر دلایل مشابه غیر قابل دسترس باشد، بنابراین سایت به راحتی نمی تواند نمایه شود.

+ 3

61

نقشه سایت

این عالی است که sitemap، عنکبوت آن را دوست دارد، مهم نیست که آیا آن یک نقشه سایت HTML قدیمی است یا فرم؟؟ خاص سایت نقشه گوگل.

+ 2

62

اندازه سایت

عنکبوت ها سایت های بزرگ دوست دارند، به طوری که عموما بزرگتر، بهتر است. با این حال، سایت های بزرگ به کاربر غیر دوستانه و دشوار برای حرکت، به طوری که گاهی وقت این منطقی است که جدا کردن یک سایت بزرگ را به یک زن و شوهر از کوچکتر است. از سوی دیگر، به سختی سایت هایی هستند که مجاز می شوند، زیرا 10،000 صفحه + هستند، بنابراین اندازه خود را فقط در قطعه تقسیم نمی کنند، زیرا بیشتر و بزرگتر می شوند.

+ 2

63

سن سایت

به همین سادگی با سایت های قدیمی بیشتر مورد احترام هستند ایده این است که یک سایت قدیمی ایجاد شده قابل اعتماد تر است (آنها در اطراف هستند و برای اقامت اینجا هستند) از یک سایت جدید که تازه آپلود شده و ممکن است خیلی زود از بین برود می شود

+ 2

64

موضوع سایت

این نه تنها کلمات در صفحه صفحات و صفحات مهم است. موضوع سایت برای رتبه بندی خوب است حتی مهمتر، چرا که زمانی که سایت مناسب با یک موضوع، رتبه بندی همه صفحات مربوط به این موضوع تقویت می کند.

+ 2

65

محل فایل در سایت

مکان فایل مهم است و فایل هایی که در دایرکتوری root یا نزدیک به آن قرار دارند، مایلند رتبه بندی بهتر از فایل هایی که 5 یا بیشتر سطوح زیر را بشکند

+ 1

66

دامنه ها در مقابل دامنه ها، دامنه های جداگانه

داشتن یک دامنه جداگانه بهتر است – یعنی به جای داشتن blablabla.blogspot.com، ثبت دامنه blablabla.com به صورت جداگانه.

+ 1

67

دامنه های سطح بالا (TLDs)

همه TLD ها برابر نیستند. TLDs وجود دارد که بهتر از دیگران است. به عنوان مثال، محبوب ترین TLD – .com بسیار بهتر از دامنه .ws، .biz، یا .info است، اما (همه برابر) هیچ چیز قدیمی دامنه .edu یا .org را شکست نمی دهد.

+ 1

68

اختلاف در آدرس صفحات

اختلاف بین کلمات در آدرس صفحه افزایش خوانایی و کمک به رتبه بندی سئو. این موضوع هم به خطاها در نام دامنه و هم در سایر صفحات مربوطه می شود.

+ 1

69

آدرس طول صفحه

به طور کلی مهم نیست، اما اگر آدرس صفحه بسیار طولانی باشد، این شروع به نگاه به هرزنامه می کند، بنابراین از داشتن بیش از 10 کلمه در آدرس صفحه (3 یا 4 برای نام دامنه خود و 6 یا 7 برای دیگر آدرس قابل حمل قبول است)

0

70

آدرس IP

مهم است که فقط برای میزبانی وب میزبان یا هنگامی که یک سایت با میزبانی میزبانی رایگان میزبانی می شود، مهم است زمانی که IP یا کل کلاس C از آدرس IP به دلیل اشتباه یا سایر اقدامات غیرقانونی به لیست سیاه اضافه می شود.

0

71

Adsense رتبه بندی سایت شما را افزایش خواهد داد

Adsense به هیچوجه به رتبه بندی سئو مرتبط نیست. گوگل قطعا به دلیل تبلیغات میزبانی Adsense به شما جایزه رتبه بندی نمی دهد. Adsense ممکن است درآمد شما را افزایش دهد ب این موضوع هیچ ارتباطی با رتبه بندی جستجو شما ندارد.

0

72

Adwords رتبه بندی سایت شما را افزایش خواهد داد

به طور مشابه با Adsense، Adwords هیچ ارتباطی با رتبه بندی جستجو ندارد. Adwords ترافیک بیشتری به سایت شما می رساند، اما این به هیچ وجه رتبه بندی سایت تاثیر نمی گذارد.

0

73

خرابی میزبانی

خرابی میزبانی به طور مستقیم به دسترسی وابسته است، زیرا اگر یک سایت اغلب پایین باشد، نمیتوان آن را نمایه کرد. اما در عمل این عامل تنها زمانی است که ارائه دهنده سرویس میزبانی شما؟اقاا غیرقابل اعتماد است و زمان آپگرید کمتر از 97-98٪ است. سعی کنید با استفاده از یک ارائه دهنده میزبانی معتبر مانند

– 1

74

آدرس صفحات پویا

عنکبوت نشانی صفحات استاتیک را ترجیح می دهد، هرچند تعداد زیادی صفحات دیویا را در موقعیت های بالا مشاهده خواهید کرد. آدرس صفحات پویای طولانی (بیش از 100 کاراکتر) واقعا بد هستند و در هر صورت بهتر از یک ابزار برای بازنویسی صفحات پیوسته در چیزی است که بیشتر دوستانه و دوستانه است.

– 1

75

شناسه های جلسه

این حتی بدتر از آدرس صفحای پویا است. از اطلاعات جلسه برای اطلاعاتی که می خواهید توسط عنکبوت ها نمایه شود استفاده نکنید.

– 2

76

ممنوعیت در robots.txt

اگر نمایه سازی بخش قابل توجهی از سایت ممنوع است، احتمالا بر روی قسمت غیر ممنوع نیز تاثیر خواهد گذاشت، زیرا عنکبوت ها به سایت “noindex” کم کم می آیند.

– 2

77

تغییر مسیرها (301 و 302)

هنگامی که به درستی اجرا نگردد، مسیر تغییر می تواند شدیدا آسیب دیده شود – ممکن است هدف صفحه ممکن است باز نباشد و یا حتی بدتر باشد – تغییر مسیر می تواند به عنوان یک روش سیاه قلم شناخته شود، زمانی که بازدید کننده به سرعت به یک صفحه دیگر منتقل می شود