Site is under maintenance mode. Please wait few min!

اگر وب سایت دارید، ایده این است که مردم آن را ببینند. ترافیک وب سایت نشان می دهد که چگونه یک کسب و کار آنلاین انجام می شود. این همچنین شاخص رفتار مشتری است و به شما کمک خواهد کرد که یک استراتژی بازاریابی را که رتبه بندی بهتر در نتایج موتور جستجو را به شما ارائه می کند، کمک کند.

ایده اساسی در بهینه سازی سئو، ترافیک بیشتر به وب سایت است. اما با داشتن 1.24 میلیارد وب سایت در جهان، چگونه می توانید اطمینان حاصل کنید که وب سایت ترافیک شما خوب است؟

در اینجا هفت راهنمایی سئو برترم که به ترافیک وب سایت شما کمک می کند:

7 نکات سئو برای رانندگی ترافیک
کلمات کلیدی: در اکثر جستجو ها، حداقل 50٪ از افراد از چهار کلمه یا بیشتر استفاده می کنند. این به این معنی است که فقط کلمات کلیدی مهم نیستند. شما نیاز به کلمات کلیدی طولانی دارید که برای جستجوی خاص هستند.

وقتی که آن را به کلمات کلیدی می آید، رقابت سخت وجود دارد که به این معنی است که شما باید چیزی بیشتر را در میان جمعیت قرار دهید. کلمات کلیدی بسیار طولانی مهم است تا مردم نتایج خاصی را برای آنچه که دنبال می کنند، دریافت کنند.

محتویات با کیفیت خوب: در این دنیای رقابتی، بسیاری از افرادی که بر روی یک موضوع بنویسند وجود دارد. چه کاری باید انجام دهید تا در فهرست لیست های جستجو لیست شود؟ پاسخ این است که نوشتار خوب و محتوا به خوبی تحقیق شده است.

محتوا در وب سایت شما باید متنوع باشد تا از رقابت داخلی بین صفحات وب برای لیست موتورهای جستجو جلوگیری شود. شما باید وب سایت خود را سازماندهی کنید تا زمانی که افراد برای جستجوی چیزی خاصی جستجو کنند، تمام اطلاعات مرتبط به راحتی قابل دسترسی است. همچنین اطمینان حاصل کنید که محتوای شما به طور مرتب به روز می شود به عنوان موتورهای جستجوگر به طور مرتب برای به روز رسانی ها برای ارائه بهترین نتیجه به کاربران آن را بررسی کنید. نوشتن مطالب خوب می تواند ترافیک خود را افزایش دهد و در نهایت بر رتبه سایت شما در موتورهای جستجو اثر می گذارد.

متا توضیحات و برچسب عنوان: تگ های عنوان شبیه به عنوان کتاب هستند. این لینک قابل کلیک است که در صفحات نتیجه موتور جستجو ظاهر می شود. اگر ما مثال گوگل را داشته باشیم، برچسب نامناسب باید کمتر از 60 کاراکتر باشد.

توصیف متا آن چیزی است که در زیر عنوان در نتایج موتور جستجو ظاهر می شود. این چیزی است که نخستین تاثیر را بر روی یک کاربر ایجاد می کند و به من اعتماد می کند، اولین تاثیرات مهم. اگر توضیحات خوب و مختصر دارید، فرصت بیشتری برای بازدید از وب سایت شما وجود دارد و همچنین برای سئو مفید است.

بهینه سازی تصاویر: تصاویر چه رنگی را به یک صفحه وب افزوده و آن را خسته کننده می کند. من حتی نمی توانم از یک صفحه وب با تصاویر فکر کنم. برای فهرست بهتر موتورهای جستجو، مطمئن شوید که تصاویر را با اضافه کردن توصیف ها، برچسب های ALT (متن جایگزین تصاویر) و عناوین بهینه سازی کنید. آن را برای تلاش وب سایت شما در زمینه سئو مفید است.

یک موتور جستجو نمی تواند محتوای تصویر را شناسایی کند. این متن با یک تصویر است که به آنها کمک می کند میزان صفحه مربوطه را تعیین کنند. برای این کار از تصاویر اصلی با اندازه مطلوب و با کیفیت خوب استفاده کنید.

پیوندهای برگشتی: برای موتور جستجو، پیوندهای پشتیبان، تایید یک وب سایت هستند. یک وبلاگ مهمان در سایت دیگری که به شما لینک می کند، ترافیک را به وب سایت شما هدایت می کند.

گرفتن فهرست در دایرکتوری های آنلاین نیز ترافیک را به وب سایت شما هدایت می کند. توضیح کسب و کار شما در یک فهرست الکترونیکی، لینک ای برای وب سایت شما خواهد داشت. اطمینان حاصل کنید که شما به طور مداوم اطلاعات خود را در این فهرست برای به روز رسانی ترافیک خود و رتبه بندی سئو خود را افزایش دهید.

گواهینامه های SSL: برای یک موتور جستجو یک گواهینامه SSL مهم است. آنچه گواه SSL اساسا انجام می دهد این است که وب سایت شما “http: //” را به “https: //” تغییر می دهد که باعث می شود آن را بیشتر قابل اعتماد و محافظت می کند. اگر می خواهید یک موتور جستجوگر به شما اعتماد کند، یک گواهی SSL ضروری است.

دوستیابی موبایل: به گفته گوگل، جستجوهای تلفن همراه بیشتر از دسکتاپ در 10 کشور از جمله ژاپن و ایالات متحده است. به منظور سرمایه گذاری در این روند رو به رشد، وب سایت شما باید به صورت دوستانه باشد.

البته، به غیر از این نکات اساسی سئو، روش های دیگری نیز وجود دارد که سئو می تواند به ترافیک وب سایت شما کمک کند. در زیر، 91 کارشناس سئو بهترین راهنمایی های سئو را برای تولید ترافیک به اشتراک می گذارند.

بری شوارتز # 1. بری شوارتز – موتور گردآورنده موتور جستجو
چیزی را ایجاد کنید که گوگل خجالت نمی کشد تا در موتور جستجوی خود رتبه بندی کند.

 

لری کیم
# 2 لری کیم – MobileMonkey، Inc
یکی دیگر از عواملی است که می توانید – و باید باشد – تمرکز کنید. این چیزی است که می تواند ترافیک شما را دو برابر کند. با این حال بسیاری از مردم به آن نگاه می کنند.

میزان کلیک آلی شما

آیا وب سایت شما دارای سرطان است؟ آیا علائم دارید؟

آیا مردم از صفحات شما مانند توپ های لاستیکی تند می کنند؟ آیا نرخ کلیک شما از لحاظ مضحک کم است؟

اگر چنین است، آن را معیارهای تعامل کلی دامنه خود را کشیدن.

دنبال این ترفند های مسخره برای بالا بردن نرخ کلیک(CTR یا همان نرخ کلیک نشان می‌دهد به ازای نمایش یک صفحه، آگهی یا ایمیل چه تعداد کلیک بر روی آن انجام شده است) خود (و بالا بردن رتبه بندی جستجوی ارگانیک (طبیعی) خود را)

ان هندی شماره 3. ان هندی – MarketingProfs
مشاوره عمومی سئو من این است: ایجاد محتوا محور مبتنی بر محتوا که پاسخ به پرسش های شما چشم انداز، و این باعث می شود آنها احساس می کنید که شما درک مشکلات خود، شانه های خود را همراه با آنها، و احساس درد خود را.

آیا مشاوره سئو است یا آن Content advi استسئو پاسخ من = بله

اریک انگی # 4. اریک انگی – مشاوره سنگ معبد
بد در مورد این سوال این است که مردم از پاسخ ساده متنفر هستند، که این است که برای اضافه کردن محتوای عالی به سایت شما. مردم از پاسخ این متن متنفرم چون همه امروز آن را می گویند، اما واقعیت این است که درست است.

با این حال، اجازه دهید کمی عمیق تر حفاری کنیم. این در مورد جایی است که گوگل (و حتی دیگران مانند فیس بوک) می روند. آنها همه در یک جنگ برای به دست آوردن دل و ذهن کاربران است. نگه داشتن آنها در سهم بازار، کاملا وابسته به توانایی آنها در ارائه یک تجربه کاربری با کیفیت است. در دنیای امروز، حتی اگر گوگل یا فیس بوک شما، اگر کمی از ارزش تجربه تجربه استفاده کنید، سهم بازار به شدت کاهش خواهد یافت.

برای گوگل، تجربه کاربری (طراحی تجربه کاربر (UXD یا UED) فرایند بهبود رضایت مشتری و وفاداری او با بهبود قابلیت استفاده، سهولت استفاده و لذت های ارائه شده در تعامل بین مشتری و محصول است. به بیان ساده تر تجربه کاربری یعنی راحتی کاربر هنگام استفاده از سایت و درک سریع محتوای موجود در آن) بدین معنی است که صفحات مناسب را در نتایج جستجوی خود ارائه می دهد که بهترین، دقیق ترین و کامل ترین پاسخ را به نیازهای کاربران ارائه می دهند. اعتقاد من این است که تا حد زیادی برنامه های یادگیری ماشین گوگل در ارزیابی هدف قرار می گیرد.

برای شما، به عنوان ناشر وب سایت، تاثیر عملی این است که بهبود کیفیت محتوای سایت شما و عمق، مزایای زیر را ارائه می دهد:

1. بهبود نرخ تبدیل از کاربران در سایت شما.
2. افزایش ترافیک جستجو به عنوان گوگل شروع به دیدن سایت خود را به عنوان ارائه ارزش بیشتر.

اجازه دهید نکات را به وضوح بیان کنم: بهبود کیفیت مطالب شما در سایت شما احتمالا ترافیک جستجوگر شما را افزایش خواهد داد. برای موفقیت در این، باید بدانید که چگونه گوگل محتوای بهتر را تعریف می کند. معمولا این به معنای محتوای جامع تر و جامع تر است.

(PS: انجام این کار باعث افزایش توانایی شما برای گرفتن قطعه های برجسته نیز خواهد شد)

این نکات برای بهبود کیفیت محتوای سایت شما (و تجربه کاربری (طراحی تجربه کاربر (UXD یا UED) فرایند بهبود رضایت مشتری و وفاداری او با بهبود قابلیت استفاده، سهولت استفاده و لذت های ارائه شده در تعامل بین مشتری و محصول است. به بیان ساده تر تجربه کاربری یعنی راحتی کاربر هنگام استفاده از سایت و درک سریع محتوای موجود در آن)) در سایت شما باید یک مذهب و پیگیری پیوسته باشد.

این کلید موفقیت شما در کوتاه مدت و دراز مدت است.

اندی Crestodina # 5. اندی Crestodina – Orbit Media Studios
نشان دادن ارتباط این مهمترین و موثر ترین تاکتیک یا راهنمایی های سئو است. اگر شما انتظار دارید که یک عبارت را رتبه بندی کنید، شما باید از این عبارت در عنوان، هدر و متن بدن استفاده کنید. به نظر می رسد واضح است، اما این نیست. بازگشت به هر صفحه ای که درجه ای نیست که در آن امید داشته باشید و Test Control + F را به آن بدهید. فقط با استفاده از ویژگی یافتن مرورگر شما به شما نشان خواهد داد که آیا آن را بهینه سازی کرده یا نه.

Orbit Media سئو Advice

منبع: Orbit Media، مشاوره سئو

در نظر داشته باشید که هر چند که این عبارت ممکن است در لینک ها ظاهر شود، این زمانی که شما نشان دهنده ارتباط برای این صفحه نیستید، حساب نمی شود. لینک ها نشان دهنده ارتباط صفحاتی است که به آن لینک دارند، نه صفحه ای که آنها در آن قرار دارند. بنابراین از عبارت در متن بدن اینجا و در لینک ها استفاده کنید!

خرد کن # 6. Stoney deGeyter – Pole Position Marketing
ساخت یک سایت که با انتظارات و انتظارات بازدید کننده روبرو می شود. ما تمایل به فکر کردن به “لذت بردن از بازدید کننده” را به عنوان چیزی که اتفاق می افتد پس از اینکه ما ترافیک را دریافت می کنیم، اما سئو خوب این را در خط مقدم تلاش های خود قرار می دهد. موتورهای جستجو می خواهند بهترین وب سایت های مربوط به جستجوگر خود را نشان دهند. به این معناست که به جای تلاش برای الگوریتم ها، ما باید آنچه را که موتورهای جستجو انجام می دهیم انجام دهیم: سعی کنید به جستجوگر بپردازید.

شما نمیتوانید بدون در نظر گرفتن چیزی که گوگل میخواهید، به بالای گوگل بیاید. و هنگامی که به آن می رسد، آنها نمی خواهند متن “بهینه سازی شده” و یا “بهینه سازی” برچسب عنوان. اینها ارزش را به ارمغان می آورند، اما این فقط سئو ها به تصویر بزرگتر از بهینه سازی سایت برای آنچه جستجوگران می خواهند و نیاز دارند.

اگر بر روی بازدید کننده تمرکز کنید، این نکات را دنبال کنید، هر دو محتوا و تجربه سایت را که نیازهای جستجوگران را برآورده می کند، دنبال کنید، و نه تنها قصد دارید کار جدیدی را در تولید کسب و کار جدید انجام دهید، بلکه Gooogle را دقیقا همان چیزی را که می خواهد جستجوگرهای خود را نشان دهد این به قرار گرفتن در معرض بهتر است نه به این دلیل که محتوای شما را بهینه سازی کرده اید، اما برای تجربه بازدید کننده بهینه سازی شده است.

آرین کین # 7. Arnie Kuenn – اقدامات عمودی
من فرض می کنم برخی از دیگر شرکت کنندگان پوشش جنبه های فنی بیشتر از سئو. بنابراین، من قصد دارم یک توصیه یا راهنمایی نسبتا ساده ارائه دهم که می تواند تمام تفاوت ها را برای کسانی که سعی در افزایش ترافیک وب سایت شما دارند، ایجاد کند. توصیه من این است: ایجاد محتوا و TITLES که مردم واقعا در جستجوی آن هستند.

بله، بسیاری از ما فهرستی از کلمات کلیدی هدفمند ما را برای صفحات بهینه سازی کرده ایم، اما من در مورد جستجوهای روزمره مربوط به صنعت شما صحبت می کنم که مردم هنگام تحقیق در مورد محصولات یا خدمات شما انجام می دهند. اغلب این ها به شکل یک سوال مطرح می شود.

راهنمایی طرفدار: بیش از حد در مورد حجم جستجو نگران نباشید. من خیلی بیشتر در رتبه بندی 3 رتبه بندی برای 100 عبارات حجم پایین رتبه بندی، و سپس رتبه بندی در صفحه 3 برای 100 عبارات حجم بالا.

وارن ویتلک # 8. وارن ویتکل – WarrenWhitlock.com
مردم به پیشنهاد شما برای یک معامله پاسخ خواهند داد، اما آنچه آنها واقعا دنبال می کنند ارتباط و تجربیات مشترک هستند، پس مطمئن شوید که آنها در هر کاری که انجام می دهید را دریافت می کنند. فروش یک محصول با کیفیت عالی با کیفیت عالیقیمت رقابتی تنها طبقه ی پایین یک سایت موفق است. بیشتر رشد برای آینده در ارتباطات واقعی با فروشندگان شناخته شده، مانند و اعتماد مشتریان خود.

برای راهنمایی های سئو، این به این معنی است که محتوای عمومی و لینک ها فقط شروع هستند. شما می توانید یک حاشیه بهتر، فروش بسیار بیشتری داشته باشید و مشتریان هنگام فرستادن بیشتر ارجاعات، و رهبر صنعت، ارسال می کنند. برای انجام این کار نیاز به دسترسی به سایت های صنعتی، اضافه کردن ارزش به آنچه که آنها انجام می دهند، حمایت از وبلاگ ها، پادکست ها و نفوذ کنندگان برای ایجاد ارتباط ارزشمند و مشارکت در نظرات، پست ها و به اشتراک گذاری هر چیزی که به مشتریان کمک می کند .. نه تنها فروش شما در حال اجرا این هفته.

این قدرتمند ترین توانایی در سئو است. ما بازدهی ROI بیش از 10 برابر را در این کمپین ها دیده ایم. الان شروع کن. نظر خود را در مورد این پست بگذارید، آن را به اشتراک بگذارید که در آن فکر می کند مخاطب شما کمک کند و به من و یا هر کسی که کمک می کند هنگامی که چیزهایی را که می بینید را مشاهده کنید.

A.J. گرگیچ # 9. AJ Ghergich – Gerggich & Co.
راهنمایی های مورد علاقه من، محتوای قدیمی شما را مجددا بهینه سازی می کند تا امتیازات ویژه گوگل را به دست آورید. قطعه های برجسته درآمد به شما اجازه می دهد موقعیت 0 را به دست آورید و نرخ کلیک(CTR یا همان نرخ کلیک نشان می‌دهد به ازای نمایش یک صفحه، آگهی یا ایمیل چه تعداد کلیک بر روی آن انجام شده است) های بالا را در برابر رقبای خود به دست آورید.

این تغییرات همچنین شما را به سادگی برای جستجوی صوتی جستجو بهینه سازی. 80٪ از پرسش های صفحه اصلی گوگل پاسخ هایی را از تکه های ویژه ارسال می کنند.

1. برای محتویاتی که دارای رتبه بندی 10 تا 20 برتر هستند اما قطعه های برجسته ای را به دست نیاورده اند
2. محتویات خود را به صورت دسته بندی شده مرتب کنید
3. با استفاده از تعداد زیادی از هدر های توصیفی برای محو کردن محتوای شما
4. شما محتویات مختصر را با پاراگرافهایی که بیش از 40 تا 50 کلمه نیست را نگه دارید
5. محتوای به روز شده خود را به گوگل از طریق کنسول جستجو ارسال کنید

Brent Csutoras # 10. Brent Csutoras – PeakActivity
اگر می خواهید ترافیک را از طریق تلاش های سئو جستجو کنید، باید چیزی ارزش دیدن، لینک دادن و نهایتا به اشتراک گذاری ایجاد کنید.

سالهاست که بازاریابان، مشاوران و حتی موتورهای جستجو مانند گوگل گفته اند که کمتر درباره مقدار محتوای ایجاد می کنند، اما نیاز به محتوای بالاترین کیفیت را دارند که می توانید تولید کنید.

تلاش های خود را برای شناسایی موضوعات در صنعت خود متمرکز کنید که مردم تلاش های هماهنگ برای پیدا کردن آن را انجام می دهند. به انجمن های پشتیبانی نگاه کنید، ابزارهای کلمه کلیدی را مرور کنید و عبارات جستجوی پیشنهاد شده را در گوگل بررسی کنید تا موضوعاتی را که افراد به طور جدی دنبال می کنند شناسایی کنند و سپس مطالب بسیار جالب در مورد آن ها ایجاد کنند.

به کارشناسان دسترسی پیدا کنید تا به مطالب شما اضافه یا نقل قول بدهید، به شما این امکان را می دهد که مطالب را واقعا منحصر به فرد کنید، پشتیبانی از محتوای خود را ثبت کنید و قدرت خود را در میان خوانندگان افزایش دهید.

مقالات مشابه دیگر را بررسی کنید تا اطمینان حاصل کنید که محتوای شما واقعا بهترین است و موضوع را در عمق پوشش می دهد.

آخرین نکته سئو، به Reddit نگاه کنید تا محتوایی شگفت انگیز را قابل مشاهده تر ببینید … فکر کنید در مورد مکان هایی که در Reddit وجود دارد، می توانید محتوا را تحت تاثیر قرار دهید.

اریک سیو
# 11 اریک سیو – تنها دانه
محتوای بسیار زیادی در سئو وجود دارد، و می تواند دلایل ایجاد یک تعمیر و بازسازی بهینه سازی را احساس کند. من روی نکات و تکنیک هایی که موثر هستند را تمرکز می کنم و بهترین استفاده را از منابع، از جمله محتویاتی که قبلا داشتم، استفاده می کنم. در اینجا می رود:

محتوای موجود خود را بهروز کنید – محتوای موجود در حال حاضر دارای مجوز و خواننده است. بنابراین به جای نوشتن چیزی به طور کامل از ابتدا، یک پست را در حال حاضر خوب انجام دهید، آن را با اطلاعات به روز شده، آن ها را اضافه کنید، تصاویر را اضافه کنید و روی فاکتور های موجود تکیه کنید تا شرایط را برای آن رتبه بندی کنید.

بهبود تعامل برای بهبود رتبه بندی. محتوای موجود خود را بیابید و آن را بیشتر قابل خواندن کنید – هر یک از بلوک های بزرگ متن را بشکافید، مطالب را با هدر ها تقسیم کنید، نقاط گلوله را جدا کنید.

براساس مباحث به جای کلمات کلیدی تمرکز کنید – به روز رسانی الگوریتم گوگل در حال حاضر موتور جستجو را برای تعیین قصد و نه به تکیه بر صرفا بر اساس کلمات کلیدی واقعی فعال می کند. بنابراین در حالی که تحقیقات کلیدی هنوز بسیار مهم است، تمرکز بر آنچه که کاربران در جستجوی آن هستند، به جای راه های مختلف برای بیان یک عبارت جستجو شده، برای افزایش رتبه سایت شما در موتورهای جستجو.

ایجاد لینک ها – لینک های به دست آمده – از طریق محتوای با کیفیت بالا، بازاریابی و بازاریابی اثرگذار – هنوز هم بسیار موثر است. و برای فرصت های ارسال مهمان در سایت های معتبر نگاه کنید. ما مالکیت دامنه ما را در پست های مهمان از سایت های بزرگ مانند Entrepreneur، Hubspot، Forbes و غیره ساختیم. در حالی که هر دو لینک ها و پست های مهمان برخی از دستکاری و استحکام دستی را می گیرند، آنها برای شناسایی نام تجاری و سئو عظیم هستند.

راهنمایی های گزارشگری و تجزیه و تحلیل – اعداد دروغ نمی گویند، بنابراین کار می کنند و چه چیزی ندارند و همیشه به تکرار ادامه می دهند.

جان رمپتون # 12. جان Rampton – تقویم
این مهم است که با درک هدف جستوجو در ذهن مخاطبان هدف خود قرار گیرید. با شناختن اینکه چرا جستجو می کنید و چگونه می توانید با این قصد در جستجو جستجو کنید، این کمک می کند تا نتایج تحقیق و انتخاب کلمات کلیدی خود را بالا ببرید که در نهایت رتبه بندی رتبه سایت شما در موتورهای جستجو را بهبود می بخشد. جستجوهای اطلاعاتی، جستجوهای ناوبری و جستجوهای خرید وجود دارد. هر یک می تواند کلمات کلیدی خود را داشته باشددر ذهن، در حالی که همچنین کلمات کلیدی دیگر را به اشتراک می گذارند این کار را درست انجام دهید و نوع ترافیکی که تبدیل می شود را دریافت خواهید کرد.

مایکل برنر # 13. مایکل B Brenner – گروه بازاریابی خودی
بهترین راهکارهای سئو برای هدایت ترافیک به هر وبسایت، همان چیزی است که من رویکرد 3V نامیده است: حجم، ارزش و تنوع.

بیایید با ارزش غیر قابل مذاکره شروع کنیم. شما به سادگی نمی توانید محتوا را خلق کنید. اما چه چیزی تعیین می کند که آیا چیزی “کیفیت” یا “ارزش” دارد؟ برای من پاسخ ساده این است که محتوای شما نیاز به پاسخ به سوالی دارد که مخاطبان شما می پرسند. اگر شما می توانید پاسخ جامد به این سوال ایجاد کنید، سپس می توانید ترافیک را به سایت خود تولید کنید. اما برخی از قوانین زمین من را دوست دارم به دنبال: عنوان مهم هستند برای به دست آوردن توجه. تصاویر به پشتیبانی از محتوای نوشته شده شما کمک می کند. و مقاله های دیگر تمایل به رتبه بهتر.

دوم حجم است: واقعیت این است که فرکانس مهم است. به همین دلیل ارتکاب به روش بزرگ حجم کار می کند. شما نمی توانید کیفیت را قربانی کنید، اما من توصیه می کنم هر شرکت متعهد به فرکانس به روز رسانی در وب سایت خود. روزانه، هفتگی یا حتی پستهایی که چندین بار در روز منتشر شدهاند میتوانند تأثیر چشمگیری بر ترافیک وبسایت شما داشته باشند.

در نهایت شما باید انواع مختلفی از انواع و فرمت های محتوایی داشته باشید. اگر شما یک جستجوی گوگل انجام می دهید، گزینه هایی برای صفحات وب، تصاویر، فیلم ها، اخبار و موارد دیگر را خواهید دید. بنابراین، همراه با مقالاتی که نوشته شده است، سعی کنید تحقیقات، آمار، اخبار، فیلم ها، انفورماتیک، لیست ها و موارد دیگر را منتشر کنید.

اگر این به نظر می رسد مانند بسیاری از کار، آن است! اما همه چیز خوب از کار سخت می آید. مهمتر از همه، تمام این موارد تعهد است. وب سایت هایی که حجم، ارزش و رتبه بندی های مختلف را برای شرایط جستجو و رتبه بندی ترافیک (و تبدیل) دارند.

دیوار آرون # 14. آرون دیوار – SeoBook
در حال حاضر من می گویم هر کاری که انجام می دهید، آن را تحت روایت blockchain انجام دهید. لازم نیست که واقعی مؤمنان ارزشمند باشد.

 

 

رادومیر باستا # 15. رادومیر بستان – چهار نقطه
بسیاری از چیزهایی که می توانید انجام دهید برای انجام این کار وجود دارد، اما من چند مرحله گام به گام یا راهنمایی های مربوط به سئو را برای ردیابی ترافیک جدی تر از درخواست های موتور جستجو انتخاب خواهم کرد.

اول از همه، وب سایت خود را به صورت تکنیکی جلا ممکن است.

گاهی اوقات کاربران فقط وب سایت خود را بر روی سطح خود بهینه می کنند، اما قادر به حفاری عمیق تر و کم کردن کد نیستند، سرور را بهینه سازند، جاوا اسکریپت را به سمت بالا پایین بیاورند، اسکریپت های ردیابی غیر ضروری هیچ کس استفاده نکنند و غیره.

این ترفند هنگامی که انباشته می شود یک تجربه قابل توجهی بهتر از نظر سرعت بار صفحه ایجاد می کند و این یک فاکتور مستقیم برای رتبه بندی موتورهای جستجوی پیشرفته است. پس از همه، هدف نهایی خود را به عنوان یک صاحب وبسایت، این است که کاربران هنگام مرور از طریق صفحات خود احساس راحتی کنند و همینطور گوگل است.

علاوه بر این، من هنوز نمیتوانم یک کمپین کامل سئو را بدون استفاده از یک استراتژی ساخت لینک مناسب همراه با تلاشهای رتبه صفحه / نام تجاری، تصور کنم.

انتشار منابع جذاب و مرتبط در وب سایت های خود را، از طریق کمپین های رسانه های اجتماعی و تلاش های دستی دستیابی به آنها را ارتقا دهید و برای هر دو صفحه ای که به دنبال آن هستید بهینه سازی شده و به طور کلی به وب سایت مدیریت می پردازید.

ارسال مهمان هنوز بهترین راه حل برای افزایش آگاهی نام تجاری و لینک های به خوبی هدفمند است. فقط در وب سایت هایی با مخاطبان مربوطه تمرکز کنید و به خوبی خواهید بود.

در نهایت، ایجاد صفحات فرود برای همه موضوعات مرتبط با پتانسیل ترافیک، باید میزان موفقیت کلمه کلیدی وب سایت را بهبود بخشد و رتبه بندی آن را برای تغییرات جدید و به طور بالقوه بهتر تبدیل کنید که در بازارها، مکان ها، زبان ها و موانع فرهنگی، اشغال حرفه ای یا تنوع موضوعی متفاوت باشد.

دانا موریتز # 16. دانا موریتز – به طور اجتماعی مرتب شده است
یکی از بهترین چیزهایی که می توانید برای بلاگ خود انجام دهید سئو عاقلانه است که حسابرسی سایت را انجام دهید، مخصوصا اگر مدتی وبلاگ نویسی داشته باشید. برای من این بسیار ارزشمند است از نظر گذراندن وبلاگ من از اینکه توسط اجتماعی پیدا شده توسط یافتن توسط جستجو – که برای رشد ترافیک در بلند مدت بهتر است. در اینجا 6 مرحله یا نکات سئو وجود دارد که می توانید انجام دهید (و ابزارهایی که به شما کمک می کنند) برای شروع کار با ممیزی سایت.

تجزیه و تحلیل و بهینه سازی وب سایت شما برای سئو – استفاده از SEM Rush برای کمک به شما در پیدا کردن بهترین مقالات در سایت خود، لینک های از سایت های دیگر، لینک های خراب شده برای تعمیر، تصاویر که نیاز به متن، کلمات کلیدی شما برای رتبه بندی و هر کلمه کلیدی که رقبای رتبه بندی برای … و بیشتر است.
به روز رسانی تصاویر خود – اضافه کردن پین های بلند به پست های برتر خود را در وبلاگ و تغییر تصاویر قدیمی خود را (خسته کننده) با تصاویر جذاب است که ایستادگی کردن. یک ابزار مانند Easil به شما اجازه می دهد تصاویر خیره کننده ای با کیفیت عالی از جمله تصاویر Pinterest و infographics ایجاد کنید.
بهینه سازی تصاویر خود – اضافه کردن آلت متن به تصاویر که در آن از دست رفته است. از پلاگین خوشمزه پلاگین وردپرس برای جدا کردن توضیحات Alt-Text و Pinterest خود استفاده کنید، بنابراین آنها برای سئو بهتر عمل می کنند.
به روز رسانی نوشته های قدیمی وبلاگ – از اطلاعات شما از SEM Rush به دست آمده، پست های وبلاگ قدیمی را که با دریا در حال انجام است را بررسی کنیدرشت به روز رسانی مطالب و لینک ها، و اضافه کردن یک ارتقاء محتوا یا دانلود رایگان به طوری که شما گرفتن ترافیک.
لینک داخلی را در سایت خود مرور کنید – به UoSoft Premium Plug-in به روزرسانی می کنم زیرا به شما پیشنهاد می دهد که محتویات سنگ بنای، پیوندهای داخلی به سایر مقالات مرتبط در سایت خود و همچنین اضافه کردن بیش از یک کلمه کلیدی یا کلمه کلیدی عبارت به هر پست.
به نفوذگران و شرکتهایی که در پستهای وبلاگتان به روزرسانی می کنید، دسترسی پیدا کنید – به آنها اطلاع دهید که به روز رسانی شده است، به خصوص اگر آنها ذکر شده باشند. Outreach Plus یک ابزار عالی برای این است. این ویژگی های بسیاری دارد که به شما اجازه می دهد تا منجر به بیشتر، لینک ها و اشاره های مطبوعاتی شوید، اما این یک جای خوب برای شروع است.
حتی اگر تمام این مراحل را انجام ندهید، تنها یک یا دو تفاوت بزرگی در عملکرد جستجوگر وبلاگ شما خواهد داشت!

شام حیدر # 17. شام حیدر – رسانه زین
ایجاد ترافیک بیشتر سایت از طریق سئو برای همه چیز در مورد کلمات کلیدی استفاده می شود، اما در حال حاضر بسیاری از مراحل یا نکات سئو دیگر وجود دارد که می تواند برای افزایش مخاطب کلی باشد.

شاید بهترین و ساده ترین مکان برای شروع با محتوای سایت باشد. حجم بزرگتر محتوای باعث افزایش احتمال این که سایت بهترین پاسخ به یک عبارت جستجو شده به عنوان یک نتیجه کیفیت باشد. مقدار زیادی از محتوا ارائه شده نیز منجر به محتوای مرتبط تر، که به نوبه خود، تعداد لینک هایی که سایت دریافت می کند را افزایش می دهد. این همچنین به ارتقا رتبه بندی سئو کمک خواهد کرد.

موتورهای جستجو همچنین محتوای برجسته ای را در بالای لیست نتایج به دست می آورند تا بهترین پاسخ را برای جستجوی کاربر فراهم کنند وقتی که آنها یک سوال واقعی را تایپ می کنند. افزایش رتبه بندی سایت در محتوای این ویژگی می تواند باعث افزایش قابل توجهی در ترافیک سایت شود. این فرآیند را با شناسایی آنچه که سؤال اصلی یک کاربر سایت شما از شما می پرسد، شروع کنید، همانطور که در “چگونه من …” یا “چرا …”، و سپس محتوا را متناسب با توجه به سریع پاسخ دادن به این سوالات را تمرین کنید.

در حالی که کلمات کلیدی تنها تاکتیک جستجو در بازی سئو امروز نیست، آنها هنوز هم بسیار مهم هستند. از تجزیه و تحلیل و کنسول جستجو گوگل برای شناسایی کلمات کلیدی ناکارآمد استفاده کنید. همه کلمات کلیدی به طور یکسان عمل نمی کنند و در حالی که ممکن است سایت خود را در جستجو جستجو کنند، ممکن است محتوای صفحه شما کافی برای پشتیبانی از رتبه بندی بالا در پاسخ به این کلمه کلیدی باشد. شناسایی کلمات کلیدی که تعداد زیادی از برداشت ها را دریافت می کنند، اما تعداد کمی از کلیک ها می تواند نشانه ای از توجه بیشتر به افزایش محتوای سایت شما باشد.

در نهایت، کلید به دست آوردن بیشتر از موتورهای جستجو با تمرکز بر ارائه محتوای با کیفیت بالا به کاربر است. موتور جستجو نقش بهترین نتایج را به کاربر می دهد تا به سوال خود پاسخ دهد و اگر سایت شما متمرکز بر ارائه این پاسخ ها باشد، شما می توانید ترافیک بیشتری را به وب سایت خود هدایت کنید.

هدی کوهن # 18. هايدي كوهن – هيدي كوهن
برای حداکثر رساندن ترافیک وب سایت، لینک ها و سایر محتواهای قابل اندازه گیری برای 5 مخاطب اصلی از جمله مخاطبان (چشم انداز، مشتریان، طرفداران، کارکنان و پیروان رسانه های اجتماعی)، رسانه های اجتماعی (از جمله سیستم عامل های تقویت برای کوتاه مدت)، جستجو (برای کلمات کلیدی اصلی )، تأثیرگذار (از جمله کارشناسان، نفوذگرها و تاثیرگذارهای کوچک) و کسب و کار شما (آدرس ایمیل، واجد شرایط و فروش).

آنا Lebedeva # 19. آنا Lebedeva – SEMrush
سئو یک مفهوم در حال تغییر است. بنابراین برای بهینه سازی موتورهای جستجو صحبت کنید، شما واقعا باید ببینید چه اتفاقی در حال انجام است با گوگل و الگوریتم های آن. اگر ما در مورد کلمات کلیدی، برچسب ها، ساختار آدرس صفحه و لینک ایجاد صحبت کردیم، من نمی خواهم گمراه کننده باشم، اینها هنوز هم مهم هستند، محتوای خیلی مهم است.

محتوا پادشاه است، همه ما آن را شنیده ایم. با این حال، محتویات مورد استفاده مهم بوده است، زیرا این روش برای قرار دادن کلمات کلیدی درست، پیوندها و غیره بود. با این حال، در حال حاضر زمانی که گوگل همه چیز را در مورد هدف جستجو و آوردن مناسب ترین صفحات در مقابل کاربر، مطالب برای به دست آوردن ترافیک به طور فزاینده ای مهم است.

پس از همه، جایی که ترافیک از آن می آید؟ از کاربران پیدا کردن مطالب خود را در زمان کمتر از محتوای رقیب شما. و این زمانی است که شما باید برای # 1 یا موقعیت صفر بهینه سازی کنید. و شما تنها در صورتی که محتوای شما با هدف کاربر منطبق شود این کار چگونه انجام می شود. این واقعا نقطه پایان تمام راهنمایی ها، استراتژی ها و تاکتیک های سئو است.

بنابراین، من می گویم، به جای استفاده از راهنمایی ها و روش های ساده برای بهینه سازی برای موتورهای جستجو، سعی کنید واقعا به سر کاربر برسید. او با تایپ کردن در “رستوران فانتزی برای روز ولنتاین” چه معنایی دارد؟ و اطمینان حاصل کنید که مطالب شما به نیازهای شما مربوط می شود. مردم به خاطر محتوای محتوا، برای کلمات کلیدی و یا برای لینک ها نیازی ندارند، آنها برای پاسخ ها نیاز دارند – هر گونه عبارت جستجو شده اساسا یک سوال است، حتی بدون کلمات سوال، بنابراین کار واقعی خود را برای پاسخ به این سوال است.

بنابراین، بهترین نوشتار سئو، بهینه سازی محتوای اولیه برای پاسخ به سوالاتی است که کاربران شما دارند، یکبرای آن، شما واقعا باید مخاطبان خود را درک کنید و هر سوالی را که برای پاسخ نیاز دارید پیش بینی کنید. این یک روش خوب تمرکز تمرکز قدیمی است که در بازاریابی سنتی استفاده می شود – قبل از ایجاد محصول نهایی، شرکت های بزرگ سرمایه گذاری در دیدگاه های خریدار و نیازهای مورد نیاز آنها را پوشش می دهند.

بنابراین، صرف نظر از تحقیقات کلیدی / بک لینک و بهینه سازی در سایت، تمرکز بر یافتن سوالاتی است که کاربران بالقوه شما نیاز به پاسخ دارند. در SEMrush ما سعی کردیم این روند را با معرفی یک ویژگی منحصر به فرد برای بازار سئو / محتوا در نظر بگیریم – ما یک ابزار را ایجاد کردیم که در واقع محبوب ترین پاسخ ها را برای موضوع خاصی که در حال نوشتن یک محتوا در آن قرار می دهید، بررسی می کند.

جیسون دیمرس # 20. جیسون دمرز – مخاطب بلوم
من یک پست بزرگ به نام “101 راه برای بهبود رتبه سایت شما در موتورهای جستجو” نوشتم که تفکرات کامل من در مورد این موضوع است، اما اگر من مجبور شدم 3 مورد موثر ترین راهنمایی ها را انتخاب کنم، می توانم به موارد زیر بپردازم:

1. پیاده سازی یک ساختمان لینک بیلدینگ(لینکسازی) و چسباندن با آن. لینک ها مهم ترین مولفه در الگوریتم رتبه بندی هستند که ما کنترل آنها را داریم، بنابراین آنها را اهرم می کنند!

2. تمرکز بر تولید مقدار زیادی از محتوای با کیفیت برای وب سایت شما. اگر می خواهید ترافیک بیشتری را جستجو کنید، شما نیاز به یک دلیل برای بازدید از سایت خود دارید، و این بدان معنی است که ارزش آزاد (یعنی محتوای عالی) را داشته باشید. سعی کنید مشکلات را حل کنید یا به سوالاتی که مخاطبان شما دارند پاسخ دهید. اگر شما تعجب می کنید که آیا محتوای شما “به اندازه کافی خوب است” و سپس از خود بپرسید: آیا شما با افتخار آن را به بهترین دوست خود را به عنوان یک منبع با کیفیت اگر آن را به شما با یک سوال آمد؟

3. اطمینان حاصل کنید که محتوای شما حاوی کلمات کلیدی است که می خواهید آن را رتبه بندی کنید. مهم است که کلمات کلیدی در عنوان، پاراگراف اول، بدن، و پاراگراف آخر محتوای شما، و همچنین توضیحات متا داشته باشید. علاوه بر حاوی کلمه کلیدی دقیق که مایل به رتبه بندی هستید، مطمئن شوید که مقدار زیادی از کلمات کلیدی LSI (کلمات کلیدی مرتبط) را در کل محتوا قرار دهید.

کوان لی # 21. کووان لی – بافر
ما تقریبا 80 درصد از ترافیک ما را از جستجو می گیریم، و ما تنها با چند ابزار و استراتژی مستقیم به آن تکیه می کنیم. ما افزونه Yoast سئو وردپرس داریم که کمک می کند تا مطمئن شوید که هر پست به خوبی برای جستجو با سرفصل ها، محتوا، شرح ها و موارد دیگر بهینه سازی شده است.

و سپس ما همچنین از کلمات کلیدی به عنوان بخشی از روند گفتگوی وبلاگ ما استفاده می کنیم، به عنوان مثال چه کلمات کلیدی با حجم بالا ما در مورد آن نوشته نشده است که ممکن است متناسب با محتوای وبلاگ ما بوفر باشد؟ این دو عنصر برای ما عظیم بوده است. برای به دست آوردن جزئیات دقیق، چند تا از شیوه های کوچکی که ما تلاش کرده ایم اضافه کردن یک تاریخ به عنوان پست وبلاگ (به عنوان مثال، بهترین ابزار 2018 در مقابل بهترین ابزار) و منجر به کلمه کلیدی در عنوان (به عنوان مثال نکات الگوریتم فیس بوک در مقابل نکات درباره الگوریتم فیس بوک).

میلز اندرسون # 22. Myles Anderson – BrightLocal
من قصد دارم این سوال را کمی تلنگر کنم. ما کار زیادی را با صاحبان کسب و کارهای فیزیکی و صاحبان کسب و کار انجام می دهیم. این کسب و کارها فقط به ترافیک وب علاقمند نیستند آنها میخواهند تماس تلفنی (به عنوان مثال لوله کش، حسابداران) یا پایینی را در محل خود (مثلا خرده فروشی) ایجاد کنند.

بنابراين مشاهده آنلاین آنها باعث تبديل به آفلاين مي شود كه به آنها ارزش زيادي دارد.

گوگل به یک مدل حرکت می کند که در آن آنها می خواهند جستجو را با تمام پاسخ ها در گوگل انجام دهند و آنها را به وب سایت های 3 طرفه منتقل نکنند. در اینجا چند نمونه هستند –

1. جعبه پاسخ – پاسخ سریع به هر گونه سوال در گوگل صفحه نتایج موتور جستجو دریافت کنید
2. پانل دانش – جزئیات کسب و کار تماس، بررسی ها و دستورالعمل های رانندگی در گوگل صفحه نتایج موتور جستجو را ببینید
3. خدمات محلی تبلیغات – دریافت نقل قول از لوله کش محلی تایید شده و غیره … که گوگل بررسی و تایید شده است
4. پست های گوگل – کسب و کار به روز رسانی، اخبار و معاملات را به GoogleMyBusiness منتشر می کند که جستجوگران می توانند در گوگل بخوانند

و گوگل نمی خواهد اینجا را متوقف کند

بنابراین راهنمایی های من برای کسب و کارهایی که خدمات فیزیکی خود را به مشتریان خود ارائه می دهند، این است که فکر کنید چگونه می توانید از تمام این فرصت های جدید استفاده کنید که گوگل به شما در مقابل مشتریان می دهد و آنها را تحت تاثیر قرار می دهد. اکثر آنها رایگان هستند پس چرا نه ؟!

1. اطمینان حاصل کنید که نمایه GoogleMyBusiness شما به خوبی بهینه شده است و شما به بهترین صفحه در سایت خود لینک می دهید که آنچه را که شما ارائه می دهد و جایی که قرار گرفته است تقویت می کند.
2. نوشتن پست های گوگل (فقط 300 کلمه) برای ارائه اطلاعات بیشتر کاربران در مورد خدمات و معاملات شما
3. ایجاد نمایه بیشتر در نمایه گوگل My Business (رتبه بندی و تبدیل را افزایش می دهد). و همچنین به تمام نظرات شما پاسخ دهید!
4. نظارت بر پرسش و پاسخ گوگل و پاسخ به هر گونه سوال که در آن نوشته شده است.
5. اگر در صنعت و موقعیت مکانی هستید که گوگل آن را رها کرده است، خود را با تبلیغات خدمات محلی ثبت کنید.
6. پیدا کردن سوالاتی که مردم درباره نوع خدمات خود میپرسند. سپس مطالب مفصل و منحصر به فرد برای پاسخ به این سوالات ایجاد کنید. این برای هر بازدیدکننده ای به سایت شما مفید است و به شما فرصتی برای شروع ظاهر شدن جعبه های گوگل Answer و در نهایت افزایش تلاش های رتبه سایت شما در موتورهای جستجو می دهد.

سینتیا جانسون # 23. سینتیا جوهانسون – CynthiaLive.com
استفاده از چند رسانه ای به طور موثر ویدئو، تصاویر و محتوای تعاملی تجربه کاربری را در وب سایت شما بهبود می بخشد و ترافیک بیشتری را به وجود می آورد.

 

 

دیو اشنایدر # 24. دیو اشنایدر – توسعه نینجا
لینک ها هنوز هم در میان نشانه های رتبه بندی برتر برای گوگل هستند، بنابراین، اگرچه ما بیش از یک روش سئو را برای کمک به ما برای افزایش ترافیک استفاده می کنیم، اما ساختمان لینک هنوز رتبه اول ما است.

ما بیش از چند تاکتیک ساختمان لینک و یا نکات بر روی آستین خود داریم، که برخی از آنها در مورد آن نوشته شده است.

راهنمایی های مورد علاقه ما عبارتند از:

ساختن لینک رقابتی – ما وبلاگ نویسان را تشویق می کنیم که با هرکدام از رقبای خود در پست هایشان مرتبط شده اند و ما محتوای خودمان را ارائه می دهیم و درخواست می کنیم که ما را در این پست به عنوان یک جایگزین یا مقایسه با آن قرار دهیم.

لینک بیلدینگ(لینکسازی) آدرس صفحه مرده – ما وبلاگ نویسان را بررسی می کنیم که آدرس صفحه های مرده ای را در پست هایشان گذاشته اند. اگر هر چه ارتباط آنها با کسب و کار ما مرتبط است یا اگر ما چیزی شبیه آن را نوشته ایم، ما وبلاگ نویسان را در مورد نشانی اینترنتی مرده ارسال می کنیم و محتوای ما را به عنوان یک جایگزین ارائه می دهیم.

جمع آوری کارشناسان – ما با شرکت در جمع (مانند این یکی) ارتباط برقرار کردن با وبلاگ نویسان را ایجاد می کنیم و از آنها می خواهیم که در جمع خودشان شرکت کنند.

پادکست / مصاحبه لینک بیلدینگ(لینکسازی) – بسیار شبیه به جمع آوری کارشناسان، شرکت در پادکست ها و یا مصاحبه ها به ما لینک ها را به ما می دهد، بنابراین ما دعوت نامه ها و یا چشم انداز وبلاگ نویسان را قبول می کنیم (البته در نیش های مربوطه) به دنبال مصاحبه شونده ها در کانال های خود هستند.

ساختن لینک منابع منابع – ما برای وبلاگ نویسان ایده هایی را ایجاد می کنیم که صفحات مرتبط و گسترده ای را ایجاد کرده اند و از آنها می خواهیم شامل شوند.

ارسال مهمان – ما برای وبلاگهای DA 30+ در یک جایگاه یا “طناب شانه” در ارتباط با ما چشم انداز داریم. ما به آن دسترسی می دهیم و اگر صاحب وبلاگ پاسخگو باشد، ما محتوای خود را (به دنبال دستورالعمل های آن) ارائه می دهیم و اگر همه چیز به خوبی اجرا شود، ما یک لینک و قرار گرفتن در معرض آن را کسب می کنیم.

فیل رازک # 25. فیل Rozek – سیستم دیدنی محلی، LLC
توصیه های “ایجاد محتوای عالی” و “لینک های بزرگ” به اندازه کافی در حال حاضر پوشش داده شده است، از جمله توسط من. بنابراین بهترین توصیه من به سئو این است که: آیا در یک جایگاه باریک متخصص هستید یا شروع به ارائه یک سرویس واقعا مبهم (یا محصول یا ویجت) کنید. بیشتر عجیب و غریب و بیشتر “جایگاه”، بهتر است.

اگر شما تنها ارائه دهنده هستید، یا فقط محلی یا یکی از اول، شما می توانید رتبه بندی آسان، ترافیک را که شامل افرادی با نیاز خاص و فوری و گاهی اوقات حتی چند لینک ساده است را انتخاب کنید. بعلاوه بعضی از افراد برای خدمات کمی عجیب و غریب می آیند و برای خدمات اصلی (اصلی) ارائه می شوند که برای آنها رتبه بندی و دید شما خیلی خوب نیست. کمی از مسیر ضرب شده بیرون بروید

ماریا جانسن # 26. ماریا جانسن – maria-johnsen.com
محتوای توهین آمیز و مفید خود را در جایگاه خود بنویسید و سپس آن را در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی که بیشترین فروش آنها را از طریق توییتر، فیس بوک، LinkedIn و حتی Instagram پخش می کنید گسترش دهید. اطمینان حاصل کنید که گوگل آنالیتیکس را در صفحات وب خود نصب کنید تا جریان ترافیک سئو و رتبه بندی کلمات کلیدی صفحه خود را نظارت کنید.

ایجاد یک انجمن در جایگاه خود و ترویج مواد مفید است و در واقع حل یک مشکل است. صادقانه، باز و مراقب باشید تا مردم شروع به پیگیری شما و مراقبت از آنچه شما باید بگویید. هرگز هرزنامه ها را در پست های مردم نگذارید، این هرگز راه حل نیست. به این ترتیب پست های افراد دیگر را تبلیغ کنید تا محتوای شما را به اشتراک بگذارند. راه حل های پرداختی برای گرفتن ترافیک به وب سایت های شما وجود دارد؛ تبلیغات فیس بوک، گوگل Adwords PPC(پرداخت به ازای هر کلیک Pay Per Click)، Bing PPC(پرداخت به ازای هر کلیک Pay Per Click) و توییتر تبلیغاتی.

کریگ کمپبل # 27. کریگ کمپبل – کریگ کمپبل سئو
راهنمایی های سئو به سمت فنی سمت سئو نگاه کنید، اطمینان حاصل کنید که وب سایت شما پاسخگو است، بارگیری سریع و از نظر فنی. حرکت به ساختن یک ساختار سازمانی خوب و اضافه کردن نشانه گذاری Schema همه فرایندهایی است که منجر به افزایش ترافیک خوب برای وب سایت های مشتریان برای من شده است.

بدیهی است که می توان گفت ساختمان لینک مرتبط با کیفیت نیز است که به وب سایت شما کمک می کند تا از طریق چرخ دنده ها پیشرفت کند و به ترافیک بیشتری در وب سایت شما کمک کند. اما کلید انجام تغییرات کوچک است، دیدن چیزهایی که در مسیر درست حرکت می کنند.

سئو فنی چیزی است که به طور کلی در بسیاری از وب سایت ها ضعیف است، بنابراین نگه داشتن حسابرسی و بهبود عملکرد وب سایت.

کوین گیبونز # 28. کوین گیبونز – BlueGlass
از لحاظ جلوگیری از بازی در سال 2018، من پیشنهاد می کنم با تمرکز بر این 3 زمینه کلیدی:

1. رویکرد بازاریابی محتوای یکپارچه – در سال 2018، انتظار دارم که مارک ها همچنان به تکامل و متمرکز کردن محتوای با سایر کانال های بازاریابی ادامه دهند. با ساخت محتوای یک بخش کلیدی از سفر مشتری در هر مرحله خریدار، تبدیل ارزش افزوده محتوای در همه کانال ها برای اثبات ارزش واقعی کسب و کار بسیار ساده تر خواهد بود.

2. اولین موبایل – هنگام برنامه ریزی نقشه راه سئو هر ساله، شما باید نگاه کنید به جایی که گوگل در حال رفتن است، و برای چند سال گذشته شما به سادگی نمی توانید از تلفن همراه چشم پوشی کنید. اولین تلفن همراه اولین تکرار است، که کدام استh به این معنی است که وب سایت های پاسخگو اکنون حداقل مانع ورود به سیستم هستند. برندها باید فکر کنند که چگونه مصرف کنندگان با دستگاه های تلفن همراه متفاوت و سازگار با رفتارها، نه تنها از طریق وب سایت ها، بلکه همچنین برنامه ها – برای اطمینان از دستیابی کامل به تجربه تلفن همراه خود.

3. جستجوی صوتی – 2017 یک منحنی یادگیری بزرگ برای جستجوی صوتی بوده و شاهد بدست آوردن زمین برای دستگاه هایی است که الکسا آمازون آن را به طور قابل توجهی برنده می داند. در سال 2018، رشد روزافزون جستجوهای صوتی به احتمال زیاد ادامه خواهد داشت و علامت ها باید در مورد چگونگی استفاده از پرس و جوهای صحیح در داخل جایگاه خود و اینکه چگونه می توانند ارزش را به بهترین نتیجه تبدیل کنند، فکر می کنند.

توصیه من: اول و مهمتر از همه در مورد کاربران خود فکر کنید. چه کسی هدف قرار می گیرد؟ برای رسیدن به آنها چه می خواهید؟ برای کسب موفقیت در سئو در سال 2018، باید بهترین نتیجه را داشته باشید. این به معنای ارائه محتوا عالی برای کاربران شما، در همه دستگاهها است – به جای داشتن محتوای بهینه بهینه برای موتورهای جستجو. مهمتر از همه، شما با بهترین بازدید کنندگان خود درگیر خواهید شد. به عنوان یک محصول جانبی از این، به احتمال زیاد به خاطر ارائه بهترین تجربه گوگل به شما پاداش می دهد.

رزوان گاوریلاس # 29. رضوان گاوریلا – CognitiveSEO
سئو هنگامی که ما در مورد فنی آن صحبت می کنیم، پیچیده تر می شود.

چیزهای زیادی وجود دارد که شما باید برای به دست آوردن بالاترین رتبه بندی به آنها احتیاج داشته باشید.

دو فاکتور مهم LINKS و محتوا است.

من یک نوک را که در هر صفحه یا پست وبلاگی که در اینجا در cognitiveSEO منتشر میکنیم، به اشتراک میگذاریم.

ما محتوای صفحه را بهبود می دهیم (از دیدگاه سئو) با اندازه گیری عملکرد متریال محتوا ارائه شده توسط ابزار دستیار محتوا cognitiveSEO. این اندازه گیری به ما اجازه می دهد تا اندازه گیری کنیم که چگونه یک صفحه برای یک کلمه کلیدی یا مجموعه ای از کلمات کلیدی مناسب باشد.

ابزار پشت آن محتوای برتر در گوگل را تجزیه و تحلیل می کند و با استفاده از یک الگوریتم تجزیه و تحلیل معنایی اختصاصی می تواند توصیه های کلیدی خاصی را ارائه دهد که به ما امکان می دهد شانس گرفتن رتبه بالاتر را بهبود بخشیم.

تقریبا هر بار کار می کرد ما حتی با استفاده از پیشرفت های محتوا بر مبنای Metric Performance Content، محتوای قدیمی را بهبود می بخشیم.

محتوای ذکر شده تنها فاکتور نیست. بنابراین اگر سعی می کنید یک صفحه یا سایت را بهبود ببخشید که دارای مجوز لینک نیست، احتمالا هیچ بهبودی را نمی بینید.

رایان استوارت # 30. رایان استوارت – Webris
متنفرم از آن برای شما، اما ترفند ها یا راهنمایی ها وجود ندارد – ترافیک ارگانیک (طبیعی) نتیجه بازاریابی خوب است.

من سئو را به 4 سطل عمومی متصل میکنم که باید اجرا شود:

1. سئو – اطمینان حاصل کنید که وب سایت شما به درستی با توجه به گواهینامه های وب مستر گوگل ساخته شده است، سریعا اجرا می شود و بازدیدکنندگان تلفن همراه را می پذیرد.

2. کلمات کلیدی / بر روی صفحه + UX – مطمئن شوید که وب سایت شما کلمه کلیدی های حقیقی را برای کسب و کار شما هدف قرار می دهد. به نظر می رسد پایه، اما این یک سنگ بنای سئو است. بهینه سازی صفحات شما ارزش منحصر به فردی است که کسب و کار شما را فراهم می کند (در محدوده این کلمات کلیدی). اطمینان حاصل کنید که صفحات شما تمام اطلاعاتی را که یک جستجوگر نیاز دارد برای پیدا کردن صفحه شما، در ارتباط با آن و اقدامات لازم ارائه دهد. این به این معنی است که شما باید روی طراحی خوب جلوی آن تمرکز کنید.

3. محتوا – اطمینان حاصل کنید که وب سایت شما دارای محتوایی است که می تواند در رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شود، رتبه بندی کنید در موتورهای جستجو و زمینه بیشتر برای آنچه که انجام می دهید. شما نیازی به TON محتوا ندارید، اما وب سایت شما باید با استانداردهای صنعتی مطابقت داشته باشد (برای پیدا کردن آنچه که سگ های برتر انجام می دهند).

4. ارتقاء – برو و وب سایت خود را در سراسر گوشه وب. وبلاگ نویسان را پیدا کنید تا پیوندهایی را به محتوای خود درون خود داشته باشند. دریافت جوایز نوشتن به عنوان نویسنده مهمان در وبلاگهای صنعت، ذکر وب سایت خود را در این مقالات. در Reddit، Quora و انجمن های صنعت فعال شوید جهان را در مورد وب سایت خود بگویید.

کریس مکرا # 31. کریس مکارا – بزرگ
یکی از موثرترین راهنمایی های سئو که برای ردیابی ترافیک به یک وب سایت پیدا می شود، از طریق تبلیغات است. این یک کار خسته کننده است، اما نتایج آن ارزش آن را دارد.

در حالی که راه های زیادی برای پیشبرد اهداف وجود دارد، یکی از موثرترین روش ها یافتن سایت های موجود در حال حاضر به محتوای مشابه است. پیش فرض این است که شما یک قطعه ای بسیار بهتر از محتوا دارید که باید به جای آنکه از آنها استفاده می کنید مرتبط باشد.

کلید این است که شخصی با ایمیل و نه یک رویکرد عمومی / الگو باشد. در حالی که می توانید از قالب برای ساختن چارچوب ایمیل استفاده کنید، بهتر است شخصیتی در مورد صفحه ای که در وب سایت خود به آن اشاره می کنید اضافه کنید (چیزی که در پست خود، نقل قول و غیره).

اساسا آنها را نشان دهید که در واقع آن را خوانده اید.

این کار بسیار طولانی خواهد بود تا آنها را به مبادله لینک شخص دیگری برای شما بسپارند.

مشاور بازاریابی Seo

مندی مک ایون # 32. مندی مک ایون – بازاریابی دختر مدرن
یکی از بهترین راهنمایی ها برای افزایش رتبه بندی سایت شما این است که یک قطعه محتاطانه از محتوای دوستانه سئو ایجاد کنید و از تأثیرگذارترین آنها برای کمک به شما در دریافت محتوای آن در برابر چشم بیشتر استفاده کنید. در اینجا چیزی است که این به نظر می رسد:

محتوای بسیار جذابی برای ارزشمند ایجاد کنیدمخاطبان شما و سایر نفوذگران درگیر شوند نقل قول آنها، لینک به منابع خود، استفاده از دانش خود را در پست های خود و سپس رسیدن به آنها. بگذارید آنها بدانند که چگونه اطلاعات و منابع خود را مفید می دانند، شما آنها را برای آخرین پست وبلاگ خود و غیره استفاده می کنید و از آنها بخواهید که به اشتراک بگذارند.

اشتراک اجتماعی در واقع رتبه بندی تاثیر و با استفاده از نفوذگران که مخاطبان بزرگتر اجتماعی دارند، شما نه تنها جذب افراد بیشتری در وبلاگ خود خواهید شد، بلکه شما شانس رتبه بندی را برای کلمه کلیدی خود افزایش خواهید داد. علاوه بر این، گاهی اوقات شما می توانید تأثیرگذار باشید تا یک لینک به وب سایت خود را از سایت خود دریافت کنید.

برای افزایش شانس خود از این اتفاق می افتد مطمئن شوید که محتوای استثنایی است و به شدت از تاثیر گذار صحبت می کند. البته، اضافه کردن چیزهایی مانند بوک مارک های اجتماعی و لینک های متنی از سایر وب سایت های مرتبط نیز کمک خواهد کرد.

جری پایین 33 جری کم – وب سایت میزبانی وب راز آشکار شد
گوگل و کل چشم انداز جستجو در طول سالها تغییر زیادی کرده است. بسیاری از تاکتیک های سئو یا راهنمایی هایی که برای عجایب کار استفاده می شوند دیگر امروز موثر نیستند.

تا کنون تنها چیزی که تاکنون تغییر نکرده است تاثیر لینک به رتبه بندی جستجو است. اگر شما می خواهید رتبه بندی خوب در گوگل، شما نیاز به ایجاد لینک های طبیعی طبیعی به طور مداوم. این به معنای ایجاد محتوای ارزشمند است که مردم میخواهند لینک داشته باشند؛ و به طور مرتب به دیگران در صنعت خود برای لینک دادن فرصت ها بپردازید – پست مهمان، یا فرصت های مصاحبه، یا پست ارسالی مانند این است.

مارکوس میلر # 34. مارکوس میلر – کلاه بولر
این سوالات همیشه به طور کلی دشوار است. راهنمایی های موثر جستجوگر سئو همیشه کسانی هستند که نقاط قوت، ضعف، فرصت ها و تهدیدات خود را در نظر می گیرند. این یک پاسخ پلیس است اما پاسخ درست است – و به همین دلیل وقتی که شخصا از من خواسته می شود پاسخ من معمولا … بستگی دارد.

در اینجا چند نمونه هستند:

اگر ما یک سایت معتبر با مسائل فنی سئو داشته باشیم بهتر استراتژی این سایت احتمالا حل این مسائل فنی است.

اگر ما یک سایت داشته باشیم که از لحاظ فنی به خوبی ساخته شده و به خوبی بهینه شده است، اما هیچ اختیاری ندارد، راه حل احتمالا یک استراتژی ساختن اقتدار است.

برای کسب و کارهای کوچک محلی، سئو سایت محلی اغلب بهترین روش است، همراه با برخی از لینک های متمرکز محلی و تلاش های اقتدار سازمانی.

برای بسیاری از کسب و کارهایی که در زمینه حقوقی و تکنیک های سئو فنی کار می کنند، تولید و ارتقاء محتوا اغلب بهترین استراتژی است.

و در بسیاری از موارد به سادگی همه موارد فوق است. سئو خود را به دست آورید، محدوده را با محتوا گسترش دهید و محتوای خود را برای ساختن قدرت ارتقا دهید.

به نظر می رسد که همه اینها کمی از یک پلیس به نظر می رسد، به نظر می رسد در برخی از راهنمایی های جستجوگرانه عمل می کند. در این مورد، معمولا می خواهم بدانم کجا سایت از نظر سئو است.

برای مبتدیان مطلق سپس اصول اولیه تماس گرفته شده را دریافت کنید و اخیرا مقاله ای را منتشر کردیم که شامل 5 راهنمایی اساسی سئو می شود:

پیشنهادات ما در اینجا بود:

1. تحقیق و استفاده از کلمات کلیدی مرتبط
2. بهینه سازی عناوین صفحه و متا توصیف
3. بهینه سازی محتوای صفحه
4. بهینه سازی کسب و کار خود را در سراسر وب
5. لینک های مربوطه را بسازید

ما همچنین یک مجموعه پیشرفته تر از راهنمایی های سئو که کل فرایند جستجوگر را پوشش می دهد داریم. این در کسب و کارهای کوچک تا متوسط ​​هدف قرار می گیرد، اما برای هر کسب و کار که اصول اولیه تماس گرفته شده را می پذیرد و می خواهد چیزها را به سطح بعدی برساند:

در این راهنمای ما 30 نکته (به خوبی، 31، یک نکته پاداش وجود دارد) که در آن کاربران از طریق روند جستجو سئو می روند. راهنمایی های زیادی برای فهرست مستقیما در اینجا وجود دارد اما زمینه های اصلی هستند:

برنامه ریزی
پژوهش
کلمه کلیدی
در صفحه سئو
جستجوگرهای محلی
بهینه سازی عملکرد
لینک و ساختمان سازمانی
تجزیه و تحلیل و ردیابی تبدیل

به طور خلاصه، راهنمایی اصلی من همیشه برای درک نوعی از جستجوگرهای مورد نیاز شماست. تجزیه و تحلیل SWOT SWAT را انجام دهید. تنظیم اهداف SMART برای رتبه سایت شما در موتورهای جستجو. و سپس به سئو با رویکرد استراتژیک روبرو شویم که در آن تلاش و بودجه شما متمرکز می شوند، در صورتی که می توانند بیشترین اختلاف را ایجاد کنند.

چاد Pollitt # 35. چاد Pollitt – ChadPollitt.com
من تقریبا هشت سال به این راهنمایی ها داده ام. در آن زمان سئو بسیار تغییر کرده است، اما این راهنمایی هنوز هم به طور قابل توجهی کمک می کند (نوشته های مهمان). محتوا را در وب سایت های بسیاری که ممکن است بنویسید و اطلاعات و اطلاعات را در وبلاگ و یا وب سایت خود که در آن محتاط است، ذکر کنید. این ساختمان لینک نیست، در واقع رتبه صفحه واقعی است و دارای مزایای فراوانی نیز در خارج از جستجو است.

جولی جویس # 36. جولی جویس – لینک رسانه ماهی
گرفتن محتوای خود را در مقابل مخاطبان در مکان های مختلف … نه فقط در اجتماعی، نه فقط به خوبی رتبه بندی در گوگل، اما در همه جا. تبلیغات PPC(پرداخت به ازای هر کلیک Pay Per Click)، LinkedIn، فیس بوک، توییتر، Quora، گوگل، Bing، مقالاتی که در سایتی دیگر قرار می گیرند، و غیره. همه اینها را پوشش می دهد بدین معنی است که شما احتمال بیشتری برای رانندگی ترافیک دارید تا اینکه به سادگی به گوگل متکی باشید، انجام دادن.

شان سی # 37. سین سای – ترفند سئو
ما در مورد این وبلاگ در مورد سئو هکر بحث کرده ایم و ما انواع مختلفی از آن را یافتیمراهنمایی و راهنمایی هایی که به طور موثر ترافیک بیشتری را به وب سایت شما هدایت می کند. در اینجا برخی از آنها عبارتند از:

ایجاد صفحات بهینه سازی فرود – هدف داشتن صفحات فرود، تولید هدایای جدید و فروش به وب سایت شما است، به همین دلیل است که به خوبی بهینه سازی آنها را می پردازد. صفحات فرود باید حاوی اطلاعات مفید مربوط به کسب و کار شما باشند، کلمات کلیدی طولانی مدت داشته باشند، شامل پیوندهایی به صفحات وب شما باشند، بسیار متقاعد کننده باشد، و باید حاوی 2000 کلمه باشد.

داشتن صفحه جستجو بهینه شده بهینه شده که به خوبی ارائه شده است، باعث می شود که در درآمد بیشتر موفق شود.

تمرکز بر کیفیت محتوا – محتوا چیزی است که وب سایت ها را هدایت می کند و ترافیک را تولید می کند، به همین دلیل محتویات به خوبی نوشته شده و محتوی تحقیق مورد توجه بیشتر است. بهترین نوع محتوا آنهایی هستند که مرتبط، بی انتها و بسیار آموزنده هستند، به این دلیل که آنها قدرت ماندگاری را به وجود می آورند که آنها را برای مدت زمان قابل توجهی جستجو می کند.

سایت خود را به موبایل تبدیل کنید – با افزایش استفاده از تلفن همراه در هر سال، مهم است که طراحی پاسخگو و AMP(صفحات تلفن همراه) را در صفحات وب خود پیاده سازی کنید. بهینه سازی تجربه کاربری (طراحی تجربه کاربر (UXD یا UED) فرایند بهبود رضایت مشتری و وفاداری او با بهبود قابلیت استفاده، سهولت استفاده و لذت های ارائه شده در تعامل بین مشتری و محصول است. به بیان ساده تر تجربه کاربری یعنی راحتی کاربر هنگام استفاده از سایت و درک سریع محتوای موجود در آن) باید یک اولویت باشد، زیرا این عامل زمانی است که کاربران در حال ماندن یا ترک وب سایت خود هستند. به طور خلاصه، داشتن یک وب سایت سریع بارگیری و پاسخگو باعث بهبود دوستانه می شود، که باعث افزایش ترافیک می شود.

دن پتروویچ # 38. دن پتروویچ – بازاریابی دژان
یکی از تاکتیک های نادیده گرفته شده یا نکاتی برای افزایش ترافیک وب سایت، بهینه سازی نرخ کلیک(CTR یا همان نرخ کلیک نشان می‌دهد به ازای نمایش یک صفحه، آگهی یا ایمیل چه تعداد کلیک بر روی آن انجام شده است) است. پس از جستجوگر فنی اولیه، اکثر پروژه ها به دلایلی بر روی ساختار قدرت تمرکز دارند.

جالب این است که بهینه سازی فنی سئو به احتمال زیاد در حال حاضر شامل عنوان و تنظیمات متا، اما به خاطر رتبه بندی و نه همیشه با کاربران در ذهن است. بهینه سازی و تست قطعی در حال انجام می تواند فرصت های ترافیکی بزرگی را نشان دهد. بهترین نقطه شروع این است که بدانید که کدام یک از CTRهای غیر مارک دار شما باید در هر موقعیت خاصی باشد، به دنبال ناکارآمدترین افراد هستید و آنها را به ترتیب ترافیک از دست رفته رفع کنید.

کریس دایر # 39. کریس دایر – رتبه بندی
همانطور که بسیاری از سئو می دانند، جنبه های زیادی برای جستجو، رانندگی و تبدیل وجود دارد. به گفته این، چندین وظیفه وجود دارد که ما را به عنوان اصلی ترین رانندگان ترافیک واجد شرایط برای وب سایت های مشتری می بینیم.

محتوای طولانی فرم

مهندسان گوگل قبلا ذکر کرده اند که لینک ها و محتوا دو عامل رتبه بندی در جستجو هستند. اگر محتوای محتوای آن را ارتقا دهید، می توانید به ترافیک بیشتری در صفحه رانندگی کمک کنید. شما باید در وب با استفاده از عبارات کلیدی که میخواهید رتبه بندی کنید را جستجو کنید و ببینید چه کسی در بالای صفحه 1 است.

ببینید کدام یک از این رقبا بهترین مطالب را داشته و صفحه خود را پس از آن مدل کنید. هنگامی که چیزی دارید که می توانید رقابت کنید، به کار خود برسید و آن را بهتر از هر بخش دیگری از محتوا در دسترس در آن موضوع کنید.

از آنجا، همه چیزهایی که باید انجام دهید این است که صفحه خود را ترویج کنید و در نهایت گوگل آن را به عنوان معتبرتر از سایر محتواهای مشابه در وب مشاهده خواهد کرد. البته شما باید برخی از عبارات کلیدی کلمات کلیدی را هدف قرار دهید. همانطور که همیشه، ترافیک برای تبدیل تبدیل نمی شود.

لینک های با کیفیت بالا

مشتریانی که تمایل به جذب ترافیک جذاب دارند، کسانی هستند که دارای لینک های با کیفیت بالا و قابل اعتماد هستند. کسب بسیاری از پیوندهای سرمقاله و .edu کمک خواهد کرد تا یک سایت بسیار معتبر.

این ترکیب با محتوای پیشرو در صنعت و صفحه خواهد شد ضرب و شتم از رقبای دیگر در جستجوی. لازم به ذکر است که هر یک از این استراتژی ها به تنهایی نمی تواند قوی باشد به عنوان ترکیب آنها با سایر تاکتیک های سئو. یک رویکرد جامع، چه چیزی باعث افزایش حجم ترافیک و همچنین تبدیل شما خواهد شد.

استیو وایدمن # 40. استیو وایدمن – گروه مشاوره Wiideman
بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو می تواند به عنوان یک مه از اطلاعات و بهترین شیوه ها باشد. فکر کردن در مورد سئو در سطح صفحه را با ساده کردن چیزها ساده کنید و اجازه دهید توسعه دهندگان مدیریت و بهبود قابلیت های عملکرد سایت را بهبود بخشد. اما آنها را برای پاسخگویی کامل به امتیازات PageSpeed ​​و WebpageTest.org نگه دارید.

راهنمایی های موثر و آسان برای پیروزی برای بهبود رتبه بندی کلمات کلیدی در سطح صفحه با درک بیننده های رقیب شروع می شود. 20 رایانه برتر را به ahrefs.com و سایت semrush.com وارد کنید تا کلمات و پیوندهای مورد استفاده را که صفحات وب با رتبه بالا برای رتبه بندی محتوا استفاده می کنند، مورد بررسی قرار دهید. برای دیدن آنچه که تبدیل می شود، اطلاعات “جستجوی عبارت” AdWords و AdCenter خود را مشاهده کنید. به آدرس صفحه های بالا در حال انجام “لینک های جابجایی” برای ساخت لینک و فرصت های تبلیغاتی بومی نگاه کنید.

بعد، واقعا صفحات رقابت را زیر تحت ذره بین قرار دهید. از اکسل استفاده کنید و عناوین صفحه های رده بالا، متا توضیحات، h1 / headings، subheadings، تصاویر، نام تصویر، ویدیو، استفاده از نشانه گذاری ساختار شده، بار بار صفحه، دوستانه، تجربه کاربری (طراحی تجربه کاربر (UXD یا UED) فرایند بهبود رضایت مشتری و وفاداری او با بهبود قابلیت استفاده، سهولت استفاده و لذت های ارائه شده در تعامل بین مشتری و محصول است. به بیان ساده تر تجربه کاربری یعنی راحتی کاربر هنگام استفاده از سایت و درک سریع محتوای موجود در آن) تلفن همراه، نام صفحه / آدرس صفحه و کلمات مورد استفاده در محتوا. شروع به تهیه یک طرح کلی که شامل بهترین و مهمترین کانون های “مهم” از همه صفحات رقابتی است.

در نهایت، در تماسهای فروش گوش کنید، مشتریان را بررسی کنید، سرویس تست کاربر را اجرا کنیدبه خصوص آنچه که مشتریان شما هستند، واقعا به دنبال آن هستند (مانند Hotjar، Kissmetrics، و غیره)، آنچه که واقعا میل دارند (نه فقط قرص، بلکه چگونگی بیماری خود)، و بهترین صفحه مفید را ایجاد کنید از هر چیز دیگری آنلاین.

داده ها را تماشا کنید، همه چیز را بررسی کنید، با یک هدف سه ماهه بهبود نرخ کلیک(CTR یا همان نرخ کلیک نشان می‌دهد به ازای نمایش یک صفحه، آگهی یا ایمیل چه تعداد کلیک بر روی آن انجام شده است)، نرخ تبدیل، میزان بازدهی و زمان بارگذاری صفحه توسط محافظه کار، 5٪ در هر ربع، دوباره کالیبراسیون کنید. این همه در بلندمدت پرداخت خواهد شد، پس از آن، جوهر جستجوگر “آلی” است.

 

کوین ایگل # 41. کوین اندیگ – kevin-indig.com
در اینجا یک راهنمایی موثر سئو است که می توانید با هر بار که بخواهید تکرار کنید:

1. سوال مخاطبان مورد نظر خود را درباره درد و مبارزات خود (به عنوان مثال از طریق Typeform، E-Mail، در شبکه های اجتماعی یا از طریق بازبینی بازبینی در سایت خود).

2. سوالاتی که ممکن است در مورد این نقاط درد و رنج وجود داشته باشد.

3. گوگل چه محتوایی در اطراف این سوالات وجود دارد و تحقیق در Quora، Reddit، و در انجمن های وب انجام می دهد.

4. مقالات طولانی در مورد نقاط درد نوشته و پاسخ به سؤالاتی که موجب برانگیختن آنها شده است. تصاویر و گرافیک را به این مقالات اضافه کنید.

5. ارسال آنها را به اعضای مخاطب مورد نظر شما.

کامرون کونوا # 42. کامرون کواویی – تحسین
در حالی که بسیاری از جزئیات سئو وابسته به معماری محتوای موجود سایت هستند، اصول پایه باقی می مانند. این شامل:

1. پاسخ های مفید تر به سوالات مخاطبان مورد نظر خود را مطرح کنید. برای رانندگی ترافیک، اغلب مهم است که تعریف خود را از “مخاطبان هدف” گسترش دهیم. من این را به عنوان محتوای “عرصه ایالت” می بینم – محتوا که به درخواست های مربوط به آن ها در عرصه می پردازد (شاید نه در حوزه، بلکه در پشت جایزه) از محصول یا خدمات شما.

2. سرعت و عملکرد سایت را جدی بگیرید. گوگل به طور فزاینده ای مجازات سایت های آهسته، به خصوص کسانی که HTTPS نیستند، مجازات می شود. این مهم است که نه تنها محتوای مفید ترین وب را ایجاد کنید، بلکه برای ایجاد یک تجربه خواندن ذهنی ایجاد کنید. کسانی که بهترین مطالب را ارائه می دهند و سریعترین کار را انجام می دهند، پاداش خواهند یافت

3. اجازه ندهید که خرچنگ ها توسعه پیدا کنند. بسیاری از تلاش های سئو بر روی ابتکارات خالص جدید تمرکز می کنند، صرف نظر از اهمیت بهینه سازی محتوای قدیمی – ایجاد ارتباط داخلی، افزایش رتبه بندی ها و H2 ها، اضافه کردن تصاویر و غیره

4. ایجاد روابط واقعی ارتباطات به ندرت بخشی از بحث های جستجوگرانه هستند، اما اغلب برای دستیابی به لینک ها و سهام هایی که برای ترافیک پایدار لازم است، حیاتی هستند.

دیوید لئوناردت # 43. دیوید لئونارد – بازاریابی مبارک پسر
وقتی مشتریان درباره سئو میپرسند، به آنها میگویم که در سه حوزه تمرکز دارند:

1. اطمینان حاصل کنید که محتوای شما بسیار، بسیار، بسیار خوب است. اطمینان حاصل کنید که این چیزی است که بازار هدف شما مایل به خواندن است و این چیزی است که نفوذگران بازار هدف شما می خواهند در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارند. اطمینان حاصل کنید که آن را آسان در خواندن، در زبان انگلیسی ساده است.

2. اطمینان حاصل کنید که وب سایت شما سریع است. مردم بی تاب هستند آنها برای بیدار شدن از یک وب سایت غریبه صبر نمی کنند. موتورهای جستجو این را می دانند، بنابراین آنها را به وب سایت های هشدار دهنده ارسال می کنند.

3. آسان برای استفاده در تلفن همراه، از آن جایی که بیشتر ترافیک از این روزها از جمله گوگل آمده است.

به عنوان یک نویسنده با زبان ساده آشنا هستم، همیشه آماده هستم که با اولین نکته کمک کنم.

مایک شیمر # 44. مایک شیمر – بوت استرپ کسب و کار
یکی از کمترین استفاده از تاکتیک های سئو یا راهنمایی برای راندن ترافیک وب سایت، بهینه سازی صفحات شما برای جستجوی صوتی است. مصرف کنندگان میلیون ها نفر از آمازون اکو، گوگل Home و دستگاه های مشابه را خریداری می کنند. وبسایت، محتوا و کلمات کلیدی شما باید شروع به نشان دادن آن کنید.

کلمات کلیدی اغلب زمان ها طولانی دم و مکالمه به جای چند کلمه است. نوشتن شما باید منعکس کنند که چگونه مردم واقعا صحبت می کنند، به ویژه اینکه چگونه آنها سوالات را مطرح می کنند و انتظار پاسخ را دارند. این روند همچنان ادامه خواهد یافت زیرا این دستگاه ها محبوب تر و پیشرفته تر می شوند.

تولید کنندگان خودرو در حال حاضر شروع به استفاده از آنها را به عنوان ویژگی های ساخته شده در اتومبیل های جدید، به طوری که مردم می توانند انجام جستجوهای صوتی در حالی که آنها رانندگی بدون نیاز به (اغلب بار غیر قانونی) را از تلفن های هوشمند خود را.

جان میکول بیلی # 45. جان میکول بیلی – وود خیابان، شرکت
مطمئنا، کلیدواژه ها و پیوندها هنوز مهم هستند. اما، در نهایت، آنچه که سوزن را حرکت می دهد تمرکز لیزر بر تجربه کاربری (طراحی تجربه کاربر (UXD یا UED) فرایند بهبود رضایت مشتری و وفاداری او با بهبود قابلیت استفاده، سهولت استفاده و لذت های ارائه شده در تعامل بین مشتری و محصول است. به بیان ساده تر تجربه کاربری یعنی راحتی کاربر هنگام استفاده از سایت و درک سریع محتوای موجود در آن) است. چرا کسی روی آن لینک در صفحه نتایج موتور جستجو کلیک میکند؟ چرا آنها محتوای شما را می خوانند، محصول شما را بخرند و غیره؟ چه مشکلی حل می شود؟ آیا زبان زبان خود را چنین بیان می کنید تا احساسات ارتباطی با شما داشته باشند؟

برای من محتوای کد و محتوای غنی با ثبات به تجربه کاربری (طراحی تجربه کاربر (UXD یا UED) فرایند بهبود رضایت مشتری و وفاداری او با بهبود قابلیت استفاده، سهولت استفاده و لذت های ارائه شده در تعامل بین مشتری و محصول است. به بیان ساده تر تجربه کاربری یعنی راحتی کاربر هنگام استفاده از سایت و درک سریع محتوای موجود در آن) (UX) است. گوگل این را بارها گفته است. آنها می خواهند شما یک سایت مفید (کیفیت، متنوع متنوع)، یک سایت سریع (بارگیری سریع، از بین بردن نفوذ بی فایده)، یک سایت دوستانه پاسخگو / دوستانه (AMP(صفحات تلفن همراه) که در آن فقط حساس است، انتشارات و غیره)، توصیه ها (لینک ها ، اشاره می کند، اثبات منابع معتبر که سایت شما ارزش دارد) و امن (HTTPS) است. به دنبال راهنمایی های سئو که در سایت های سئو جستجو می کنید، تنها پس از اینکه آنها را از طریق “چگونگی انجام آنها” اجرا کنید، دنبال کنیدبر روی UX از سایت ما تاثیر می گذارد؟ “تست!

مت سیلاتالا # 46. مت سیلاتا – رسانه های تبلیغاتی
من پیشنهاد می کنم با شروع از وب سایت، سمت فنی سمت سئو. اگر وب سایت خود را از لحاظ فنی (سئو) صدا نداشته باشید، هرگز تلاشهای “سئو” بیشتر بیهوده انجام نخواهد شد. اگر شما در مورد چگونگی دریافت وب سایت خود از نظر فنی مطمئن نیستید، پیشنهاد می دهم شخصی را استخدام کنید که یک حسابرسی فنی حرفه ای را انجام دهد.

هنگامی که شما می توانید وب سایت خود را از لحاظ فنی صدا، پس از آن شما را به ایجاد نوع محتوا است که در حال رفتن به ترافیک. سوالاتی که در صنعت شما پرسیدند چیست؟ افرادی که از تکرار فروش خود میپرسند چه کسانی هستند؟ آنها از تکرارهای خدمات مشتری خود چه می خواهند؟ مردم در سایت های پاسخدهی در مورد (در مورد) به صنعت شما چه کسانی هستند؟

هنگامی که همه این اطلاعات را دارید، محتوای ایجاد کنید که برای مخاطبان شما مناسب باشد. ویدئو اینفوگرافی؟ محتوای طولانی فرم؟ ورق های فروش؟ کاغذهای سفید؟ عرشه چوب؟ مهم نیست چه فرم، فقط تا زمانی که برای مخاطبان شما مناسب است.

جیسون اسید # 47. جیسون اسیدر – Kaiserthesage
رویکرد من به سئو همواره یکپارچه بوده است – که معمولا با داشتن محتوای مناسب (یا جمع آوری محتوای) در محل شروع می شود. با توجه به این که محتوای همه چیز را در یک جستجوگر برند محور متصل می کند.

نکات مهم در زمینه سئو به طور حتم تاثیر زیادی بر رانندگی ترافیکی منحصر به فرد در یک سایت دارند، برای آن است که دارایی های محتوا که بتوانند بیشتر کار را انجام دهند (یا ساختن محتوای 10x بیشتر):

ایجاد یک محتوای همیشه سبز و قابل اجرا که بتوانید برای مدت زمان طولانی از آنها استفاده کنید یا از کمپین های تبلیغاتی استفاده کنید. این نیز باید به صفحات معاملات (طراحی صفحات فرود محصول یا خدمات که نه فقط در نظر گرفته شده برای فروش، بلکه برای اطلاع رسانی) نیز قابل استفاده باشد.
به طور مداوم به روز رسانی محتوای قدیمی تر (آنها را رقابتی تر)، به ویژه آنهایی که زمینه های موضوعی هستند که حجم جستجوی قابل توجهی دارند و اندازه مخاطبان را پوشش می دهد.
تمرکز بر دارایی هایی که دارای یک تن از امکانات ارتباطی هستند و می توانند در طول زمان جذب یا به دست آوردن لینک های مناسب برای شروع به دست آوردن دید بهتر جستجو کنند.
داشتن محتوای بیشتر که می تواند معیار تخصص تجاری شما را نشان دهد و در نهایت به اهداف کسب و کار شما تاثیر می گذارد (که باید به بهبود فروش، تبدیل و سایر معیارهای تعامل با نام تجاری کمک کند).
مالوری ویتفیلد # 48. مالوری ویتفیلد – MissMalaprop.com
توانایی Pinterest را نادیده نگیرید تا ترافیک را به وب سایت خود هدایت کنید. برای جذب توجه و هدایت ترافیک به وب سایت خود از این موتور جستجوی تصویری، گرافیک را برای هر یک از پست های وبلاگ یا صفحات منابع خود که به خوبی نمایش داده شده و در پلتفرم خوب اجرا می شود، ایجاد کنید. Canva ارائه می دهد قالب های گرافیکی زیبا Pinterest دوستانه است که آن را آسان است.

 

سام مکربرتز 49. سام مکربرتز – بازاریابی VUDU
این بستگی زیادی به نوع سایت شما در سئو دارد. اگر شما یک سایت نسبتا خوب با پایه رتبه بندی جامد داشته باشید، معمولا می توانید از چیزهایی بهینه سازی شده مانند سرعت بارگذاری صفحات و قابلیت استفاده از تلفن همراه، و از بین بردن خطاهای خزنده و برش دادن به محتوای ناکافی قدیمی دیدن کنید.

اگر سایت شما جدیدتر باشد، مطمئنا با توجه به اینکه عناصر کلیدی بر روی صفحه، عناصر کلیدی محور و درست کردن لینک های مربوطه، به عنوان مهمترین نکات اولویت بندی می شوند، تمرکز اصلی بر روی سایت است.

اگر شما همیشه می خواهید بدانید که چگونه بهترین سایت خود را برای یک کلمه کلیدی خاص بهینه سازی کنید، فقط به جستجوی کلیدواژه در گوگل بروید و از طریق اولین نتایج جستجو 3 را جستجو کنید. گوگل به شما دقیقا همان چیزی را که برای آن کلمه کلیدی مرتبط است، نشان می دهد

الی شوارتز # 50. الی شوارتز – elischwartz.co
راهنمایی مطلق احمقانه برای راندن ترافیک جستجوگر گوگل برای نوشتن محتوایی است که کاربران به دنبال آن هستند. ابزار کلمات کلیدی در کمک به تعیین اینکه چه کلمات کلیدی برای اولویت بندی است، بسیار عالی است، اما برای ایجاد محتوا که تقاضا وجود دارد، ثانویه است.

بنابراین، نوبت اول من در هر پروژه جستجوگر، این است که در مورد موضوع ها با استفاده از روش هایی که گسترده ترین مضامین را ارائه می دهند، فکر کنند. من معمولا با یک جستجو مستقیم گوگل برای کلمات کلیدی پدر و مادر من شروع می شود و به کلمات کلیدی پیشنهادی، “کلمات کلیدی مرتبط”، “مردم نیز درخواست”، و ادامه به کار

برای همه کلمات کلیدی که پیدا کردم هم همینطور است. فقط پس از آن من درک بهتر از چشم انداز جستجو، بنابراین من می توانم پس از آن شروع به تحقیق و تحقیق کلمه کلیدی و مشخص کردن محتوا.

وب سایت ترافیک کتاب

جاستین هرینگ # 51. جاستین هرینگ – YEAH! محلی
در اینجا چندین راهنمایی موثر سئو برای رانندگی ترافیک وجود دارد:

1. نوشتن پست های مهمان در وبلاگ های ترافیکی بالا در توافق چشم انداز خود را. شما باید یک مقاله دیدنی بنویسید و سپس چشم انداز “معمولا” بیشتر در مورد نویسنده یا پیوندهایی در وبلاگ بیشتر خواهد شد.

2. من در سئو بسیار کار می کنم و بزرگترین راننده ترافیک وب سایت فهرست کسب و کار گوگل My Business است. برای رتبه بندی این فهرست شما نیاز به لینک های خوب به لیست گوگل Maps خود دارید. نه به عنوان آسان برای دریافت، اما من آن را آزمایش کرده و مانند یک جذابیت کار می کند.

3. اگر مقالات خود را برای رتبه بندی می نویسید مطمئن شوید که بعد از کلمات کلیدی می توانید رتبه بندی کنید و برای کسب درآمد از آن استفاده کنید. به kwfinder برو بروcom و ببینید که کدام رقابت در صفحه اول است. در صورتی که آنها به شدت رقابتی در کلمات کلیدی دلخواه طولانی مدت مرتبط با آن هستند و بر روی آن کار می کنند.

4. ترافیک را در عرض چند روز می خواهید پس از آن به Quuu Promote بروید و مقاله یا پست مهمان خود را ارسال کنید و در عرض چند روز باید از ترافیک دیدن کنید. همچنین با سئو کمک می کند.

جیمی اسپنسر # 52. جیمی اسپنسر – ایجاد یک مرکز وب سایت
راهنمایی های برتر جستجوگر من این است که مطمئن شوید که شما یک وبسایت با ساختار خوب و فنی داشته باشید.

این بدان معناست که آن را به سرعت بارگذاری می کند، نقشه ها به خوبی سازماندهی شده، کانونیزاسیون مناسب را در محل، معماری اطلاعات عالی با لینک های داخلی به تمام صفحات کلیدی خود دارد و تعداد زیادی از 404 خطا یا 301 زنجیره تغییر مسیر را ندارد.

برای رسیدن به این هدف می توانید از یک خزنده مانند Site Bulb، Crawl عمیق و یا شخصی مورد علاقه خود را انتخاب کنید Screaming Frog’s Spider Spider برای پیدا کردن اشتباهات اساسی سئو در سایت خود و بررسی اینکه صفحات بالا دارای تعداد زیادی لینک درونی با انکر تکست(متن لینک) مربوطه هستند.

نکته بعدی سئو که می گویم این است که مطمئن شوید که شما به طور منظم رفتار Googlebot را نظارت می کنید – همیشه شگفت انگیز است که چگونه بودجه خزنده شما خراب می شود. Googlebot دچار انحطاط است اگر چیزی را به گوگل بسپارید، کارهای عجیب و غریب انجام می دهید، درست مثل اینکه یک ساله 2 ساله را در یک اتاق که تحت نظارت Sharpie قرار دارد را انتخاب کنید. تجزیه و تحلیل فایل ورود به سیستم یک راه عالی برای بررسی اینکه کدام صفحات خزنده هستند، چند بار و اگر هر گونه خطایی وجود دارد که شما در crawles خود پیدا نکرده اید، وجود دارد.

مایکل Pozdnev # 53. مایکل پوذون – iwannabeablogger.com
من 17 سال است که بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو را انجام می دهم، اما برای وبلاگ من تصمیم گرفتم یک استراتژی غیر استاندارد را امتحان کنم.

استراتژی دوستی، احترام و کمک متقابل.

هیچ لینک بیلدینگ و دیگر موضوعات فنی سئو نیست!

در نتیجه، من بیش از 15،000 صفحه نمایش ماهانه، هر چند من فقط 5 مقاله نوشتم!

وبلاگنویسان و صاحبان وب سایت ها بازاریاب نیستند و زمان و تمایل به ایجاد پیوندها و انجام جستجوهای فنی ندارند. فراموش نکنید که گوگل هم این را نمی خواهد.

اما بیشتر وبلاگ نویسان، افرادی هستند که به خوانندگان کمک می کنند.

با این حال، آنها فراموش کرده اند که وبلاگ همچنین یک کسب و کار، شبکه، بازاریابی است.

راهنمایی های مهم سئو که می توانم به شما بگویم این است که وبلاگ نویسان با استعداد و روزنامه نگاران خود را پیدا کنید.

دوستی با دوست دختر یا دوست پسر خود را با یک وبلاگ نویس ایجاد کنید. راهنما و کمک به آنها دوباره.

چطور؟ بهترین چیز را بدانید. و مطمئن باشید که مراسم دوستیابی آنلاین را انجام دهید:

1. روی پیوندهایشان کلیک کنید
2. لینک خود را به اشتراک بگذارید
3. نظر کار خود را
4. نامه ای از شما تشکر می کنیم
5. لینک ها را به آنها اضافه کنید

هرکسی حرفه ای، با دیدن تلاش ها و کارهای شگفت انگیز دیگری، می خواهد به او کمک کند.

این برای من اتفاق افتاد دوستان من شروع به لینک کردن در وبلاگ های من در منابع محبوب ترین، مانند Copyblogger، Problogger، Mashable، Ahrefs و غیره.

دوست بودن!

براون جکسون # 54. براون جکسون – کینستا
شماره من یک نوآوری سئو برای رانندگی ترافیک، زمان کمتری برای تمرکز بر رتبه سایت شما در موتورهای جستجو است. من فکر می کنم اکثر ما موافق هستیم، کیفیت محتوای و طول بازی نقش مهمی ایفا می کنند، اما اگر سایت یا محتوای شما به درستی بهینه سازی نشده باشد، فقط می توانید از آن دست بردارید. من به چیزهایی مانند:

– اطمینان از اینکه تنظیمات نشانه گذاری طرح درست در سایت شما (نوع وبلاگ، بررسی ها و ستاره ها و غیره) است.
– بهینه سازی برای قطعه های غنی و در واقع با استفاده از یک ابزار برای نظارت اگر شما در حال به دست آوردن موارد جدید. من برای استفاده از Accuranker از این استفاده می کنم.
– اطمینان حاصل کنید که وب سایت شما سریعا بارگیری می شود! من همیشه این را به عنوان بخشی از سئو فنی به عنوان یک وب سایت آهسته همیشه رتبه پایین را شامل می شود. سرعت موبایل در حال حاضر یک عامل رتبه بندی مجزا در سال 2018 است.
– بررسی و تمیز کردن هر 404 خطا و لینک های خراب.
– نام فایل های تصویری خود را هوشمند. در مورد تصویر توضیحی بدهید، اما آن را کوتاه نگه دارید.
– میزان خزیدن خود را در کنسول جستجوی گوگل نظارت کنید.
– یک بار در یک لحظه یک بار در نمای غرقابی خود بکشید. ارتباطات بد را نادیده بگیرید و چیزها را پاک کنید.

و البته دیگر سایر بهینه سازی های اولیه مانند برچسب های عنوان، هدر ها، نقشه سایت، و غیره نیز بسیار مهم هستند.

یکی دیگر از نکات این است که A / B عناوین و متا توصیف های خود را تست کنید. هر دوی این ها می توانند تا حد زیادی بر روی نرخ کلیک(CTR یا همان نرخ کلیک نشان می‌دهد به ازای نمایش یک صفحه، آگهی یا ایمیل چه تعداد کلیک بر روی آن انجام شده است) شما تأثیر بگذارند که به نوبه خود بر رتبه سایت شما در موتورهای جستجو تاثیر می گذارد. نرخ کلیک(CTR یا همان نرخ کلیک نشان می‌دهد به ازای نمایش یک صفحه، آگهی یا ایمیل چه تعداد کلیک بر روی آن انجام شده است) به قدری متعلق به من است که من احساس می کنم توسط بسیاری از مردم. افزایش نرخ کلیک(CTR یا همان نرخ کلیک نشان می‌دهد به ازای نمایش یک صفحه، آگهی یا ایمیل چه تعداد کلیک بر روی آن انجام شده است) می تواند عواقب محتوا، رتبه بندی و غیره شما را انجام دهد.

فاکتور های اجتماعی این چیزی است که احتمالا کمی بحث برانگیز زمانی که آن را به سئو می آید. با این حال، من شاهد آن بوده است که صد بار اتفاق افتاده است. چیزی در رسانه های اجتماعی ویروسی می آید، و رتبه بندی کلمات کلیدی برای یک پست بلافاصله به صفحه اول گوگل بروید.

این که آیا این موضوع مربوط به ترافیک ناگهانی خود یا فاکتور های اجتماعی است، من هیچ شکی ندارم که رسانه های اجتماعی به طور مستقیم بر رتبه بندی های آلی تاثیر می گذارند. من این اطلاعات را برای اثبات آن دارم! در سال 2018، من فکر می کنم بسیار مهم است که از سئو و استراتژی های رسانه های اجتماعی خود مطمئن شویمبرای رسیدن به بهترین نتایج، واریز کنید.

ساندرا کلینتون # 55. ساندرا کلایتون – تبدیل ذهن
سئو در مورد تعداد پستهایی که شما منتشر میکنید نیستند … در مورد ساختن هر قطعه یک منبع جامع برای مخاطبان شما نیست. گوگل می خواهد مردم بهترین تجربه جستجو را به مردم بیاموزند و اندازه گیری می کنند که مردم پس از کلیک کردن از چه زمانی به وب سایت شما می اندیشند.

چیزهایی مانند نوشتن محتوای غریب ارزشمند، داشتن یک وب سایت سریع و اتصال به پست های دیگر وبلاگ ضروری است. هنگامی که به کلمات کلیدی می آید، تمرکز بر روی آنهایی که قبلا در صفحه 2 یا 3 رتبه بندی می شوند – نباید تلاش زیادی برای افزایش آنها به صفحه 1 داشته باشند. شما می توانید برخی از برندهای سریع دریافت کنید و سپس می توانید کلمات کلیدی سخت تر را رتبه بندی کنید .

کریستوفر ویور # 56. کریس ویور – MWI
بعد از مسائل مشابهی که سالهاست درست انجام شده (تنظیم مناسب / متادیتا / محتوا)، نکته موثر بعدی سئو برای هدایت ترافیک، درک قصد کاربر و ایجاد محتوایی است که با آن صحبت می کند. درک بهتر آنچه کاربران از جستجوی خود می خواهند و پاسخ دادن به این سوالات، ترافیک بهتر و بیشتر را مدیریت خواهند کرد.

ما در حال شنیدن محتوا از اوایل 2000s پادشاه است و هنوز هم درست است امروز. تفاوت این است که محتوا از هر زمان دیگری پیشی گرفته است. متن، اینفوگرافی، ویدئو، صوتی (پادکست ها) همه به عنوان فلش های مختلف به تیرانداز بازاریابی سئو / محتوا مناسب است. و کاربران این محتوا را به شیوه های مختلف و در شرایط مختلف مصرف می کنند.

مهمترین چیز این است که آن دسته از انواع محتوا را در متن جستجو قرار دهید. یک جستجوی اطلاعاتی؟ تمرکز بر قالب بندی متن خود را برای جعبه پاسخ فوری. جستجوی بیشتر تراکنش؟ طرح را نقد کنید تا از جمعیت بیرون بیاید. جستجوی محلی NAP خود را با نقل قول های بیرونی کار کنید. این همه به قصد کاربر باز می گردد. سرقت از یک همکار برجسته مین و محتوا ویز، وقت آن رسیده است که محتوا را پادشاه کند و به جای آن تمرکز بر واقعی تر، تحقق بخشیدن بیشتر به این نکته که “context king is” است.

جولیا مک کو # 57. جولیا مک کوی – نویسندگان اکسپرس
امروزه محتوای ورودی بزرگ، بیش از هر زمان دیگری اهمیت دارد که رانندگی ترافیک جدید را به یک سایت هدایت می کند. محتوای ورودی، به طور خاص، به شکل پیوسته و ارزشمند وبلاگ نویسی.

این را بررسی کنید: وب سایت هایی که با وبلاگ به طور متوسط ​​55٪ بازدید کننده بیشتر، 97٪ لینک های ورودی بیشتری کسب می کنند و 434٪ بیشتر صفحات نمایه در صفحات نتایج موتور جستجو (Hubspot) دریافت می کنند.

نوک بزرگ برای موفقیت محتوای محتوا: در هنگام ایجاد محتوای سایت خود که CONTEXT باید مرتبط باشد، باید به خاطر داشته باشید.

برای سئو، اگر محتوای شما به طور موضوعی مربوط به موضوعی است که درباره آن نوشتهاید، آنرا فراموش کنید.

فراموش کردن در مورد رتبه بندی، به رغم رتبه بندی خوب در سال 2018.

همانطور که گوگل دقیق تر می شود، کلمات کلیدی تکراری در محتوای شما کمتر و کمتر برای سئو.

گوگل دیگر از نظر تکنولوژی کودک نوپا نیست. این در حال حاضر یک نوجوان عاقل الاغ است که بیشتر از شما فکر می کند.

از این رو، سئو برای محتویات رفتن به جلو، همه چیز در مورد زمینه است. این مربوط به ارتباط است این در مورد غواصی عمیق به یک موضوع است و خوانندگان شما را در زیر اطلاعات سطح.

با این وجود، محتوای هرچیزی نیست – “محتوای مرتبط و بهینه سازی شده”

البته این چیزی جدید نیست.

با این حال، می توانید این انتظار را داشته باشید که در سال آینده به اهمیت آن افزوده شود.

نیاز به محتوا با کیفیت بالا که شباهت ترافیک وب سایت و حضور سایت قوی سایت آنلاین را دارد جایی ندارد.

پاتریک کومب # 58. پاتریک کومب – استراتژی های نخبگان
سئو یک بازی طولانی است زمان لازم برای انجام سئو طول می کشد. سئو یک راه رانندگی ترافیکی است. بهترین نکته برای افزایش اثربخشی کلی رتبه سایت شما در موتورهای جستجو این است که یک وب سایت عالی ایجاد کنید، لینک های عالی ایجاد کنید و محتوایی داشته باشید که بازدید کنندگان شما مایل به خواندن آن هستند. پست های وبلاگ را فراموش کرده اید، آنها عالی هستند و هر شخصی باید وبلاگ نویسی کند، اما در مورد مطالب در سواالت گسترده تر فکر می کند. یک مثال می تواند یک جدول باشد که نشان می دهد مقایسه قیمت محصولاتی که برای پیدا کردن قیمت آن سخت است.

ایجاد مطالب مانند این یک لینک مغناطیسی است، و لینک ها به شما در رتبه بندی گوگل بیشتر و بیشتر کمک خواهد کرد. عوامل اصلی در جستجوگرهای صفحه ای مانند برچسب عنوان، metas و غیره را نادیده نگیرید. در آخرین روند ها به روز باشید. به عنوان مثال، گوگل اخیرا تعداد کاراکترهایی را که می توانید در یک برچسب عنوان استفاده کنید، دو برابر کرد. از وسوسه مقاومت کنید تا کلید های میانبر را بیابید، در کار قرار دهید و پاداش بدهید!

ناتان شیور # 59. ناتان شیور – شرکت شیوور وب
ابتدا اطمینان حاصل کنید که بهترین شیوه های سئو بهترین راه حل هستند. اطمینان حاصل کنید که معماری سایت شما برای مخاطبان مورد نظر مناسب است.

دوم، محتوای مفصلی و توصیفی را در اطراف مباحثی که مخاطبان هدف شما می خواهند بدانند (به عنوان مثال، محتوای ایجاد شده را که می خواهید در مورد آن بنویسید را ایجاد نکنید) ایجاد کنید.

سوم – و مهمتر از همه – از داده های کنسول گوگل Search استفاده کنید تا به طور مداوم اطلاعات خود را تجدید نظر و بهبود دهید.

صبور باشید، سازگار و بی رحم. نکات ممکن است به نظر برسد – اما هیچ کس آنها را به طور مداوم در طول زمان انجام نمی دهد. اگر به ترافیک رانندگی در یک جدول زمانی 2 تا 5 سال نگاهی بیندازید، هر بار برنده خواهید شد.

پیتر Caputa # 60. پیتر Caputa – Databox
ما سئو ما را افزایش داده ایمترافیک ارگانیک (طبیعی) با 400 +٪ در 12 ماه با انجام تحقیقات بازار خود ما.

هر ماه ما چندین نظرسنجی جدید را ایجاد می کنیم و از هیأت کارشناسان ما می خواهیم که کمک کنند. ما همیشه یک سوال open-end می پرسیم که می توانیم به عنوان یک نقل قول استفاده کنیم، که به ما اجازه می دهد تا بینش زیادی در این پست بگذاریم. ما همچنین چند سوال چندگانه را میپرسیم، به طوری که بینش منحصر به فرد و مرجع وجود دارد.

با 500+ داوطلب، ما هم اکنون می توانیم محتوای با کیفیت بالا را به سرعت تولید کنیم.

دومینیک ولز # 61. دومینیک ولز – HumanProofDesigns
این سوال به گونه ای است که پاسخ آن را بسیار آسان نمی کند، چرا که کمی مبهم است. با توجه به این، من به چند راه مختلف پاسخ خواهم داد.

بنابراین اولین پاسخ این است که بهترین “نکات سئو” برای رانندگی ترافیک، انجام تحقیقات کلیدی مناسب است. سئو به خاطر سئو هیچ کاری انجام نمی دهند. آنچه شما نیاز دارید این است که مطمئن شوید که کلمات کلیدی درست را هدف قرار می دهید. این بدان معنی است که کلمات کلیدی مربوط به سایت شما (چرا که در غیر این صورت نقطه ترافیک چیست؟)، برای رتبه بندی فوق العاده غیرممکن نیستند و حجم ترافیک مناسب را دارند.

پاسخ دوم این است که شما باید مطمئن شوید که رتبه سایت شما در موتورهای جستجو خوب است، زیرا بدون آن، تحقیق کلمه کلیدی شما انجام نمی شود، ارزش هر چیزی نیست. شما باید به گوگل بگویید “خوب، در اینجا چیزی است که محتوای من است، لطفا برای من برای آن رتبه بندی کنید”. جستجو در سئو خوب است فراتر از محدوده یک پاسخ واحد است، بنابراین من نمی توانم به جزئیات بیش از حد در مورد آنچه که این راهنمایی به طور خاص است.

پاسخ سوم؟ خوب، شما نیاز به جستجوگرهای خوب offpage را دارید، زیرا اکنون که شما متوجه شده اید که چه شرایطی می خواهید رتبه بندی کنید و به گوگل بگویید که می خواهید آنها را رتبه بندی کنید، در نهایت باید گوگل را باور داشته باشید که سزاوار رتبه بندی آن هستید . این کار به طور عمده از طریق جستجوگرهای خاموش و یا “لینک ها” برای خواندن یک کلمه بهتر انجام می شود.

باز هم توصیف ویژگی ها فراتر از محدوده این سوال است. اگر یاد بگیرید که سه بخش را در بالا به کار ببرید، یک تون ترافیک را به سایت خود خواهید رسید.

گابریلا سانینو # 62. گابریلا سانینو – سطح 343
گزینه های زیادی در این مورد وجود دارد، اما من به سه نکته بستگی دارد.

1. بر صفحه نادیده نگیرید. بیش از حد بسیاری فکر می کنند که سئو بر روی صفحه “کلاه قدیمی” است، اما بهینه سازی محتوای با کیفیت تایید شده است و بار دیگر به عنوان یک راننده ترافیک است.

2. آن تگ های متا و عناوین را تسریع دهید! باز هم، این مسئله ای است که مردم اعتقاد دارند که گوگل دیگر به آنها توجه نمی کند. این که آیا موتورهای جستجو انجام می دهند یا خیر، مردم انجام می دهند، و این ترافیکی است که می خواهید.

3. به اجتماع بروید اگر شما قبلا نتوانسته اید، خودتان را به سئو و کمپین های اجتماعی متصل کنید، آنها را در کنار یکدیگر کار کنید، و نه کاری انجام دهید، در حالی که دیگر کاری انجام می دهید. هنگامی که زمینه های بازاریابی مختلف به هم می پیوندند (مانند سئو و اجتماعی)، این یک چیز زیبا است که می تواند نتایج برجسته ای ایجاد کند.

ملانی ناتان # 63. ملانی ناتان – SEMrush
بهترین نکات سئو، انجام تحقیقات رقابتی است. شناسایی فرصت های شغلی. ایجاد دارایی های مرتبط لینک به آنها را ایجاد کنید. به رتبه بندی و سهام اجتماعی دست یابید. شستشو و تکرار کنید.

 

 

مادلین عثمان # 64. مادلین عثمان – وبلاگ اسمیت
مشتری خود را بشناسید. این مبنای تحقیق کلمات کلیدی و ایجاد محتوا است. بدون درک بازار هدف شما، چه چیزی باعث می شود آنها را تیک بزنید، و چه چیزی آنها را در شب نگه می دارد، شما در تاریکی با تمام تلاش های بازاریابی و سئو دنبال می کنید.

هنگامی که خریدار (یا چندین) را به وضوح تعریف کرده باشید، می توانید تلاش های پژوهشی کلمات کلیدی خود را شروع کنید که بر کلاهبرداری و استراتژی رتبه سایت شما در موتورهای جستجو تاثیر می گذارد.

زاک جانسون # 65. زاک جانسون – Blogging.org
هنگام تلاش برای بهبود ترافیک جستجو و رتبه بندی سایت شما، توصیه های زیر را توصیه می کنم:

نوشتن مطالب بهتر و بیشتر (2000+ کلمات) در مقابل تلاش برای نوشتن مقالات جدید هر روز در سایت خود. این نه تنها بهتر رتبه بندی می شود، بلکه به شما برای تبلیغ و به دست آوردن لینک های ارزشمند برای شما آسان تر خواهد بود.

در مورد نتایج رقابتی خود را در نتایج جستجو مشاهده کنید و ببینید کدام کلمات کلیدی و محتوا آنها را در حال استفاده است. پس از مشاهده این اطلاعات، در مورد چگونگی ایجاد یک منبع بهتر، طولانی و دقیقتر فکر کنید.

با همان نظریه تجزیه و تحلیل رقابت، شما همچنین می توانید همین کار را برای رقبا و لینک های خود انجام دهید. ببینید که در آن آنها بهترین لینک ها را دریافت می کنند و سپس سعی کنید چند نفر از خود را دریافت کنید.

اطمینان حاصل کنید که هر یک از این سه راهنمایی سئو را در تلاش برای بازاریابی محتوا قرار دهید و در سال 2018 شاهد افزایش شدید ترافیک و رتبه بندی خواهید بود.

رندی میلانوویچ

# 66. Randy Milanovic – بازاریابی کایاک آنلاین
یک نمایه لینک وب سایت سالم یکی از با ارزش ترین موتورهای جستجوگر رتبه بندی است. یکی از مزایای ارزیابی ارگانیک (طبیعی) برای بسیاری از کسب و کارها این است که می توانید در جستجو بدون هزینه اضافه تبلیغاتی نشان دهید.

لینک یک فاکتور بین دو سایت است که از اعتماد به نفس و ارتباط بین این دو عمل می کند. یک لینک قوی از یک وب سایت به طور محلی مرتبط است که دارای مجوز بالا استوحدت و ارزش به عنوان یک نتیجه از محتوای، محبوبیت، ترافیک، و به معنای واقعی کلمه صدها عوامل دیگر. یک لینک ضعیف از یک وب سایت غیر مرتبط یا یکی با کمترین قدرت و ارزش به عنوان یک نتیجه از عملکرد ضعیف سئو، عدم فعالیت آنلاین، یا هرزنامه / نرم افزارهای مخرب است.

این راهنمای سئو طراحی شده است برای کمک به یک کسب و کار از هر اندازه کار از زمین تا جذب لینک های قوی است. ما با چیزهایی که می توانیم بلافاصله انجام دهیم، شروع می کنیم و راه خود را به سوی استراتژی هایی می رسانیم که می توانند ماه ها را پرداخت کنند، اگر نه چند سال در جاده ها. بیا شروع کنیم.

1: یک صفحه برای کسب و کار خود را در دایرکتوری های بالا تنظیم کنید

راهنماها وب سایت هایی مانند Yelp، لیست Angies، BBB و اتاق بازرگانی محلی شما هستند. موتورهای جستجو به دایرکتوری های محلی مراجعه می کنند تا جزئیات مکان را بررسی کنند. این اغلب به عنوان استناد به آن اشاره می شود. نقل قولها ذکر نام و آدرس شرکت شما در اینترنت است حتی اگر وبسایتهای خارجی به شما ارتباطی ندارند.
– یک صفحه برای کسب و کار خود را در فهرست محبوب محلی کسب و کار ایجاد کنید.
– اگر مکان خاص است، یک صفحه برای کسب و کار خود را در منابع منبع ارجاع محلی بر اساس کشور تنظیم کنید.
– یک صفحه برای کسب و کار خود را در بهترین نقل قول های محلی بر اساس طبقه بندی.

2: اگر مکان مشخص باشد، یک صفحه فهرست محلی محلی + گوگل ایجاد کنید

یک صفحه کسب و کار گوگل My Business ایجاد کنید، که مانند یک صفحه + گوگل برای کسب و کارهای محلی است. این کار وب سایت شما را به مکان خاصی متصل می کند که گوگل در نتایج جستجوی آن استفاده می کند.

اگر کسب و کار شما در یک مکان واحد باشد، به صفحه اصلی خود لینک دهید.
اگر کسب و کار شما چندین مکان داشته باشد، به صفحات اختصاصی مکان برای هر (به عنوان مثال – yourwebsite.com/calgary) لینک دهید.
اگر مکان فیزیکی ندارید، نمی توانید به عنوان یک کسب و کار محلی ثبت نام کنید.
نکته: یک نقشه (یا تصویر نقشه) را به صفحه تماس خود به عنوان نشان دیگری برای بازدیدکنندگان و گوگل جایی که دقیقا در آن قرار دارید قرار دهید.

3: ساخت روابط (شبکه های اجتماعی)

در حالی که برخی از زمان ها طول می کشد، ایجاد روابط یکی از موثرترین نکات سئو است تا شرکت شما را به خاطر ذهنیت افرادی که ممکن است علاقه مند به لینک به سایت شما و یا ارتباط با شما باشند را به خاطر داشته باشید.

با افرادی که در توییتر، فیس بوک، LinkedIn و غیره فعالیت می کنید، نظارت کنید. آنها را دنبال کنید، آنها را مجددا پخش کنید، به آنها پاسخ دهید، به آنها دسترسی داشته باشید، یا با آنها شبکه کنید!

اگر کسی از شما ذکر کرده است اما به شما ارتباطی ندارد، به دنبال یک فرصت برای ماندگاری از آنها برای لینک – از آنها دلایلی بگذار (مودبانه!)

برقراری ارتباط در جلسات محلی، رویدادها، کنفرانس ها و فعالیت های روزمره خود را.

به طور رسمی با شرکت های مرتبط با صنایع مرتبط است.

از ابزار مانیتورینگ اجتماعی مورد نظر خود استفاده کنید یا از نظارت اجتماعی (HubSpot، Hootsuite، Slack، و غیره) استفاده کنید.

جریان های مانیتورینگ جداگانه ای را برای کسب و کار شما، محتوای شما و کلمات کلیدی مورد نظر خود بسازید (به فکر طولانی مدت).

نکته: با لینک دادن به دیگران یک همسایه خوب باشید. این به آنها کمک می کند لینک ها را به دست آورند و همچنین شانس خود را برای به دست آوردن شناسایی و پیوستن به آینده را بهبود می بخشند.

4: سایت های معتبر و رهبران صنعت را پیدا کنید و با آنها شرکت کنید

همه لینک ها برابر نیستند. اطمینان حاصل کنید که شما با استفاده از لینک های با کیفیت بالا، و نه با توجه به کمیت. لینک های با کیفیت بالا از وب سایت های قابل اعتماد و مربوطه می آیند.

ابزار جستجوگر صفحه عملکرد خود را (MOZ، Positionly، HREFS، HubSpot، سایت SEMRush …) باز کنید.

وب سایت هایی را که به شما لینک دارند، مشاهده کنید.
– فیلتر بر اساس مجوز و لیستی از سایت های معتبر ترین.
– توسط رقبای خود فیلتر کنید تا ببینید کدام سایت ها به آنها لینک دارند.
– اطمینان حاصل کنید که رقبا خود را به نظارت اضافه کرده اید.
– فهرستی از رهبران فکری صنعت را تهیه کنید (این می تواند رهبران فکری در صنایع وابسته نیز باشد).
– از طریق وب سایت اتاق بازرگانی خود برای متحدین بالقوه و رقبا نگاه کنید.
– جستجو برای کنفرانس های صنعتی، گواهینامه ها، شرکت ها، قوانین، نشریات و غیره
– وبلاگ نویس های برتر را برای صنعت خود پیدا کنید.

نکته: نگاه کردن به مشارکتکنندگان برتر در وب سایتها و مجلات صنعت، راهی عالی برای جلب رهبران تفکر است.

5. یک لیست “بهترین از” یا یک لیست منابع ایجاد کنید. به منابع و نویسندگان اعتماد کنید.

– انجام مصاحبه با یک رهبر صنعت فکر و انتشار آن به عنوان یک پست وبلاگ.
– ایجاد محتوای پر جمعیت (به عنوان مثال: http://kyak.mobi/2EN1Q1a)
– درخواست اطلاعات، پاسخ ها یا نظرات در مورد یک موضوع خاص از رهبران صنعت فکر.
– پیگیری کنید که چه کسی پاسخ داد و چه کسی برای استفاده در آینده استفاده نکرد.
– از یک رهبر اندیشۀ صنعت بخواهید که مقدمه ای برای یک کتاب بنویسد. یا به سادگی آنها را برای نقل قول بپرسید.

نکته: نه تنها این رهبران فکر می توانند به شما مطالب خود را بنویسند، بلکه معمولا به شما در تبلیغ آن کمک می کنند! شما بازدیدکنندگان جدید و لینک جدیدی برای محتوای خود خواهید داشت.

6: وبلاگ همواره و اغلب (فکر می کنم کیفیت)

یک تقویم تحریری وبلاگ ایجاد کنید و یا اینجا را دانلود کنید: kyak.mobi/1p5SdlB

شخصی را برای نوشتن پست اختصاص دهید و موضوع پست وبلاگ را انتخاب کنید. اگر یک وبلاگ ثابت با محتوای با کیفیت داشته باشید، مردم به طور طبیعی به هنر شما پیوسته اندسل توصیه میکنیم که وبلاگ نویسی 1-2 برابر در هفته باشد. این یک راه عالی برای حفظ سایت و پیام شما تازه است. (خود تبلیغاتی نیست)

نکته: نگه داشتن هر یک از وبلاگ ها در یک موضوع نشانه و خاص، باعث می شود که آن را برای خوانندگان آسان تر کنید و همچنین ارزش سئو را افزایش دهید.

7: اولین نفر باشید که اخبار مربوط به موضوع مربوط به آنچه شما انجام می دهید را پوشش دهید

موتورهای جستجو دوست دارند محتوای تازه را ببینند. اولین (یا یکی از اولین) وبلاگ در مورد اخبار است، و شما باید بالقوه در بالای جستجو در موضوع داشته باشید! برای پیگیری اخبار صنعت خود، یک هشدار گوگل ایجاد کنید.

نکته: اگر شما یکی از اولین کسانی نیستید که در مورد اخبار می نویسید، هنوز می توانید اخبار را تجزیه و تحلیل کنید یا خلاصه ای از آن را مرور کنید.

8: لینک های خارجی را در پست های وبلاگ خود قرار دهید

یک لینک مربوطه را در هر مقاله به محتوای خارج از محتوا اضافه کنید، بهویژه محتوایی از رهبران صنعت فکر. در حالی که افراد ممکن است سایت شما را ترک کنند، همچنین به یاد داشته باشید که شما اطلاعات خوبی را به آنها داده اید. اطمینان حاصل کنید که لینک متن را که حاوی کلمات کلیدی مرتبط (در یک عبارت) است، که می خواهید رتبه بندی کنید، لینک دهید.

نکته: مطمئن شوید که تمام اجزای صفحه جستجو در صفحه را برای بهینه سازی کامل صفحه خود برای موتورهای جستجو وارد کنید. برای اطلاعات دقیق تر، “کتاب سیاه ساختار محتوا برای سئو و UX” را ببینید. kyak.mobi/1TJceus

9: ایجاد محتوای بصری قوی

اینفوگرافی، فیلم ها و تصویر جالب اگر شما می توانید اطلاعات متناقض بصری، اطلاعاتی، اطلاعاتی را ایجاد کنید و آن را در مقابل افراد کافی قرار دهید، می توانید این کار را بکنید. از ابزارهایی مانند slideshare.com استفاده کنید تا نمایشگرهای infographics و اسلاید را منتشر کنید.

نکته: فیلم ها علاوه بر محتوای شما ارزشمند هستند. چگونگی ترسیم، تظاهرات و حتی فیلمهای تبلیغاتی شرکتی میتوانند لینکهای جالب و بازدیدکننده داشته باشند.

10: بهینه سازی برای رسانه های اجتماعی و سئو

دکمه های به اشتراک گذاری اجتماعی را در پست های وبلاگ خود قرار دهید. اگر وبلاگ شما ابزارهای به اشتراک گذاری ندارد، آنها را اضافه کنید. لینک به وب سایت خود را در ابزارهای اجتماعی و در پروفایل خود قرار دهید. خوانندگان را تشویق کنید که پست را در شبکه های اجتماعی شخصی خود به اشتراک بگذارند. این به شما کمک خواهد کرد تا بازدیدکنندگان جدید خود را به وبلاگ خود بیفزایید و همچنین در افزایش تعداد پیوندها به وب سایت خود کمک خواهید کرد.

نکته: دکمه های به اشتراک گذاری اجتماعی باید در بالای پست وبلاگ باشد. این باعث می شود بازدیدکنندگان بیشتری برای به اشتراک گذاشتن محتوا که بسیاری از افراد بر اساس سرفصل یا تصویر به اشتراک بگذارند، صرفنظر از اینکه آیا آنها تمام مقاله را بخوانند، تشویق کنند.

11: تنظیم RSS خوراک برای وبلاگ خود

خوراک RSS یک خلاصه ساده از پست های وبلاگ خود را برای خوانندگان فراهم می کند که به طور مداوم به روز رسانی می شود. اگر مشتریان شما “RSS Reader” را در مرورگر خود نصب کرده باشند، می توانند به اشتراک خود از طریق وبلاگ خود به روز رسانی خود را دریافت کنند (کلیک بر روی نماد RSS در وبلاگ خود). اگر فید RSS ندارید، آن را اضافه کنید.

نکته: ما به شدت توصیه می کنیم متن خوراک RSS متن کامل را به جای فید RSS خوراکی انتخاب کنید تا خوانندگان بتوانند مقاله کامل را مشاهده کنند.

12: محتوای خود را در اجتماع ترویج کنید و از آن در جلسات فروش استفاده کنید

محتوای خود را با رهبران فکری صنعت و کسانی که با آنها روبرو شده اید، به اشتراک بگذارید. محتوای خود را در رسانه های اجتماعی ارتقا دهید پیام خود را بنویسید و یک لینک را به محتوای خود اضافه کنید.

شامل یک تصویر در پست می تواند به طور چشمگیری موفقیت خود را در رسانه های اجتماعی بهبود بخشد – زیرا مردم موجودات بصری هستند. ما را دوست داریم

برنامه هایی را که چندین پیام اضافی داشته باشید می توانید بیش از چند روز منتشر کنید تا مطالب خود را در مورد اجتماعی ترویج کنید، و مطمئن شوید که هر بار این زبان را تغییر دهید.

فقط یک صدای جیر جیر را متوقف نکنید، بلکه هرزنامه هم نداشته باشید. به معنای اجتماعی بودن جامعه است، نه پخش. پیوست یا دکمه “کلیک کنید تا صدای جیر جیر” را در ایمیل های خود و در صورت امکان در محتوا قرار دهید. و به گفتگو در وب سایت هایی مانند inbound.org و quora.com بپیوندید.

نکته: لینک را فقط به اشتراک نگذارید، آن را معرفی کنید.

13: مشارکت در محتوای افراد دیگر

صرف وقت خواندن مقالات و وبلاگ ها نوشته شده توسط رهبران صنعت، رقبای سئو، منابع خبری و مجلات صنعت. اگر چیزی هوشمندانه برای افزودن به چیزی که باید بگویم، نظر بدهید. بهترین نظرات را به مکالمه اضافه کنید و دیگر خوانندگان و افرادی که نظرات خود را در اختیار شما قرار میدهند، به اشتراک گذاشتن اطلاعات ارزشمندی داشته باشند.

اگر بخش نظرات وبلاگ یا مقاله به شما اجازه می دهد یک لینک به وب سایت خود با نام یا ایمیل خود بفرستید، از آن استفاده کنید، اما مطمئن شوید که به جای صفحه اصلی به یک صفحه محتوای مرتبط در وب سایتتان لینک دارید. و همیشه در هنگام اظهار نظر از نام واقعی خود استفاده کنید.

نکته: فقط در لینک یک لینک بدون پیوستن به گفتگو نروید! اگر شما “لینک رها کردن”، اکثر سیستم عامل ها به شما بوت می دهد.

14: آیا برخی از رتبه صفحه (دریافت در اخبار)

هنگامی که شما خبر و یا یک قطعه بزرگ محتوا دارید، به روزنامه نگاران کمک کنید. در مورد اخبار جالبی شرکت بنویسید. انتشار آن را به وب سایت خود (نه در وبلاگ خود – اگر شما چند – یک وبلاگ جداگانه فقط برای انتشار مطبوعاتی) و ارسال آن به منابع خبری.

اگر می توانید، یک مطبوعات مشترک را با یک شرکت دیگر بگذارید. یک رویداد را مانند یک ملاقات، یک شام، یک ناهار، یادگیری و غیره بکشیدرهبران فکری محلی و روزنامه نگاران.

نکته: زمان و تلاش را برای ایجاد روابط با روزنامه نگاران و شرکت های خبری بگذارید، تمرکز شما می تواند به پوشش رسانه ها و قرار گرفتن در معرض آن ها منجر شود. دریافت حس چه چیزی “اخبار ارزش”

نکته: توجه: انتشارات مطبوعاتی محتوای تبلیغاتی در نظر گرفته شده است. به این ترتیب، بعید به نظر می رسد بدون حمایت جدی در قالب به اشتراک گذاری و تعامل. به طور جدی!

15: نوشتن پست های وبلاگ مهمان (یک سری بهتر از یک)

به دنبال سایت های کیفیت به وبلاگ مهمان برای. شما باید سایت را خوب بدانید و بتوانید مشروعیت خود را تأیید کنید. آن روابطی که شما ساخته اید، در اینجا بسیار طول می کشد. شامل پیوندهایی در متن (به عنوان کلمات مرتبط با لینک) که مستقیم خوانندگان را به صفحات شما. مشارکت با یک وبلاگ دیگر برای تجارت نوشتن پست مهمان. هر دو می توانید از رسیدن به یک مخاطب جدید و ارسال لینک به وب سایت خود بهره مند شوید.

نکته: هنگام جستجو برای یک سایت به وبلاگ مهمان، سایتهایی را که پستهای وبلاگ زیادی دارند (ممکن است اسپم یا کم کیفیت باشند) و سایتهایی که پستهای وبلاگ مهمان ندارند (آنها احتمالا پیشنهاد شما را قبول نمی کنند پست مهمان، پس وقت خود را هدر ندهید) و بزرگترین سخن از همه، هیچ مشارکت = هیچ سرگرم کننده است.

نکته: بین خطوط متقابل و مبادله وبلاگ ها با سایر کسب و کارها یک خط خوب وجود دارد. اجتناب از مبادله پست های وبلاگ به عنوان آن را در نظر گرفته کلاه سیاه کل سئو که ممکن است رتبه بندی گوگل شما را تحت تاثیر قرار. بهترین تجربه برای به سادگی برای محتوای و دانش به اشتراک گذاری و سئو کمک می کند به طور طبیعی.

16. ایجاد پروفایل در این دامنه ها برای ایجاد لینک با کیفیت بالا به سایت شما:

bing.com/toolbox/webmaster
bingplaces.com
mapsconnect.apple.com
google.com/analytics
google.com/webmaster/tool
google.com/mybusiness
canada.alltop.com
facebook.com
twitter.com
plus.google.com
linkedin.com
اینستاگرام.com
درمورد من
slideshare.net
disqus.com
majestic.com
medium.com
scoop.it
blogs.forbes.com
business2community.com
marketingprofs.com
socialmediatoday.com
bizsugar.com
rebelmouse.com
quillengage.com
moz.com/blog

اردن کاستلر # 67. اردن کاستلر – JordanKasteler.com
من به شدت به آینده موتور جستجوگر 2018 در اینجا صحبت می کنم: AMP(صفحات تلفن همراه)، HTTPS، محتوای آسمان خراش و ارتقاء محتوا مناسب، محتویات فرماندهی رتبه بندی صفر / صوتی، متادیت تست A / B و تمرکز بیشتر بر روی تبدیل صفحه فرود.

 

کاترین آراگون # 68. کاترین آراگون – رسانه کاترین آراگون
برای هدایت ترافیک جستجوی ارگانیک (طبیعی) به وبسایت خود، باید از محتوای خود شروع کنید. شوک محرمانه واقعی است اگر یک قطعه ارزشمند از محتوای اصلی و ارزشمند خواندن ندارید، شانس ندارید.

اما اگر بخشی از محتوا را به سوالات پاسخ دهید، مشغول و حتی شاید خوانندگان خود را سرگرم کنید، قدم بعدی شما این است که جستجوگرهای ساده روی صفحه را انجام دهید. این کار چندان اهمیتی ندارد، اما این بخشی ضروری از معادله است.

و در نهایت آخرین نکته، برای مرحله 3، به نفوذگران دسترسی پیدا کنید و لینک های خود را به محتوای خود بسازید. به طور خلاصه، تأیید کنید که محتوای شما در موتورهای جستجو رتبه بندی می شود و گوگل با شما پاداش هایی را به شما می دهد.

جیمز گورد # 69. جیمز گورد – جگوگر دیجیتال
نکته اول سئو این است که باید پایه ها را درست کنید و این بدین معنا است که درک هدف جستجو مخاطبان مورد نظرتان را درک کنید. تحقیقات کلمه کلیدی ساده کافی نیست، شما باید درک کنید که چرا مردم برای ایجاد مدل های ذهنی برای صفحات کلیدی اصلی جستجو می کنند، سپس محتویاتی را که با آن مدل های ذهنی ایجاد شده است، ایجاد کنید. این به شما امکان جستجوی معناشناختی را می دهد، زیرا محتوا به اهداف مختلف کاربر رسیدگی خواهد کرد.

شما همچنین باید با الگوهای جستجوی طبیعی زبان هماهنگی کنید زیرا جستجوی صوتی در حال افزایش است و این تغییر ماهیت پرس و جوهای جستجو با نمایشهای طولانی است.

برای گسترش محتوا، رسیدن به اهداف اجتماعی برای شناسایی نفوذگران می تواند شگفت انگیز باشد. با این حال، هر شخصی آن را انجام می دهد، بنابراین شما باید یک پیشنهاد قانع کننده برای نفوذ هدف (و پیدا کردن نفوذگران مناسب) برای ارائه چیزی ارزش. یک مثال، ایجاد محتوای منحصر به فرد برای وب سایت دیگری است که با منافع مخاطبان شما و گزاره اصلی شما مطابقت دارد، که می تواند به صفحه اصلی اصلی لینک دهد.

برای جذب مخاطبان وسیعتر، نه فقط به جستجوی عبارتهای جستجو تبدیل کنید. مراحل تحقیقاتی را که منجر به تبدیل یا تکمیل هدف می شود، کار کنید. سپس محتوی مفید برای کمک به افراد با تحقیقات خود، مانند چگونه به راهنمایی، پرسش و پاسخ و غیره. شما می توانید رتبه بندی کنید برای طیف گسترده ای از کلمات کلیدی تحقیق کم حجم، که به طور جداگانه جهان را در آتش تعیین نمی کند، اما به طور جمعی می تواند فرصت حجم قابل توجهی را نشان می دهد.

توماس (تام) # 70 را انتخاب کنید. تام Pick – Webbiquity
دو بزرگترین تغییرات سئو سازندگان در این سال مواجه هستند. حرکت گوگل به اولویت بندی تلفن همراه اولین و افزایش استفاده از جستجوی صوتی است.

برای اولویت دادن به نمایه سازی تلفن همراه، مطمئن شوید که سایت شما به اندازه کافی بزرگ شده است (به عنوان مثال، از بلوک های متنوع بدون وقفه جلوگیری کنید)، به خوبی کار میکند (به عنوان مثال، در یک صفحه کوچک حرکت می کند) و سریع در دستگاه های تلفن همراه بارگیری می شود.

بهینه سازی برای صداجستجو جستجو کمی سخت تر است، زیرا گوگل هنوز به طور جداگانه در جستجوی کنفرانس جستجو نمی کند. اما حداقل، محتوا را برای پرسشهای جستجو و سوالات جستجوی بیشتر (فکر کنید که محتوای مورد نظر مانند بخش سوالات متداول) را بهینه کنید.

و برای کسب و کارهای مصرفی، از بخش های ثروتمند استفاده کنید و مطمئن شوید که سایت شما برای جستجوهای جستجوی محلی بهینه شده است.

آدام فوت # 71. آدم فوت – راه حل های آبی استیل
ابتدا با نکات اساسی سئو شروع کنید – مطمئن شوید سایت شما:
• بارهای سریع
• تلفن همراه پاسخگو است
• AMP(صفحات تلفن همراه) تنظیم شده است
• آیا تن از H1s در سراسر محتوای خود را ندارد
• در سراسر مطالب خود را به صفحات مهم خود لینک می دهد
• دارای یک منو قابل استفاده است
• دارای یک صفحه ارتباطی روشن و آسان برای درک است
• طرح در صورت لزوم دارد

سپس، محتوای مفید و ارزشمند (به طور مرتب – همانطور که حداقل یک بار در هفته) تولید می شود، جذب بازدید کننده می شود.

تحقیق کلمه کلیدی احتمالا یک ایده خوب است – مطمئنا شما می توانید محتوای بسیار جذابی را ایجاد کنید که رتبه بندی و جذابیت بازدیدکنندگان را به خود جلب کند، اما بهتر است بدانید که مردم در ابتدا جستجو می کنند.

این محتوا می تواند صوتی، متن، ویدئو باشد، اما هر آنچه که باشد، آن را بسیار جذاب، قابل اطمینان و غیر قابل انعطاف: 300 کلمه پست وبلاگ احتمالا کافی نیست، به خصوص اگر آنها به سختی سطح را خراشیده از هر آنچه که شما در حال بحث است

نکته نهایی سئو، در مورد آنچه که شما با آن ترافیک انجام می دهید، فکر کنید. آیا هدف شما برای ساخت یک لیست ایمیل، برای تولید و نگهداری منجر شده و پرورش آنها؟ آیا فروش مستقیم به وب سایت شما بستگی دارد؟ یا به سادگی می خواهید ترافیک برای ترافیک، برای گرفتن افراد در سایت خود، برای دیدن آنها / کلیک کردن بر روی آگهی ها؟ یا به سادگی می خواهید مردم از فرم تماس استفاده کنند؟ ایجاد یک برنامه ترافیکی که شامل اهداف پایانی برای ترافیک است. ترافیک برای ترافیک بی معنی است.

توماس اسمیل # 72. توماس اسمیل – FE International
ایجاد لینک های مرتبط فقط لینک هایی را از مکان هایی که به مخاطبان مورد نظر مربوط نیست مربوط می شوند. پیدا کردن جایی که خوانندگان و مشتریان شما آویزان و کمک می کنند. این می تواند یک انجمن، رسانه های اجتماعی یا سایر سایت های دیگر باشد. شما به آرامی ترافیک ارجاعی را ایجاد می کنید و به عنوان بازار هدف خود می دانید که آنها شروع به صحبت می کنند. این به تدریج لینک های آلی واقعی ایجاد می کند که در طول زمان ترکیب و رتبه بندی تنها بهبود خواهد یافت. تمرکز باید بر کیفیت سئو و ارتباط بیش از مقدار است.

تامی لندری # 73. تامی لندری – بازگشت در حال حاضر
سئو در سال 2018 یک حیوان کاملا متفاوت از چیزی است که ما فقط 5 سال پیش دیدیم. در حالی که صدها، و اگر نه هزاران از عوامل برای هماهنگی، در اینجا مهم ترین:

1. بهینه سازی برای موبایل و عملکرد – تلفن همراه بیش از نیمی از جستجو امروز است، و بار بار در تلفن همراه می تواند کندتر از دسکتاپ برای همان وب سایت است. کاربران نمی توانند منتظر یک سایت آهسته برای بارگیری باشند، زیرا گزینه های زیادی برای محتوای مشابه در وب وجود دارد. این دو در 2018 کاملا غیر قابل بحث هستند.

2. موتور ایجاد محتوا را ایجاد کنید – موتورهای جستجو زندگی می کنند و وب سایت های تنفسی را دوست دارند که محتوای مداوم را برای رتبه بندی و رتبه بندی فراهم می کنند. وب سایت های پنج صفحه ای استاتیک فقط انجام می دهند مانند آنها یک بار بدون فشار رتبه صفحه بزرگ و یا برخی از پوشش خوش شانس دیگر در رسانه های عمده انجام داد. اگر می خواهید ترافیک آلی را بخواهید، به محتوای مداوم تازه نیاز خواهید داشت.

3. پرسش هایی را که کاربران واقعی می پرسند پاسخ دهید – سئو معنایی معامله واقعی است و بهترین راه برای موقعیت خود برای موفقیت در سال 2018 پاسخ دادن به سوالات واقعی است. ساختار آن درست است و آن را به صورت معنایی نیز نشان می دهد، و شما فقط ممکن است موقعیت “صفر موقعیت” (که چند سال پیش نیز وجود نداشت) فرود می آورد.

4. درباره خارج از صفحه / لینک ها را فراموش نکنید – من دیده ام تخمین می زند که صفحه خاموش بین 35٪ تا 60٪ از سئو است. هر کدام از عدد صحیح، شما باید لینک های خود را به محتوای خود بسازید، اگر بخواهید دیگران را بیش از دیگران بدانید، زیرا آنها این کار را انجام می دهند.

من می توانم در مورد جزئیات دیگر ادامه بدهم، اما اگر این چهار مورد درست را بدست آورید، در طی 6 تا 12 ماه آینده، بدون تردید افزایش ترافیک را خواهید دید.

تیسون داونز # 74. تیسون داونز – تیتان موسسه وب
درک خود (و سایت های شما) محدودیت ها. اگر شما یک دندانپزشک جدید به عنوان مثال در فینیکس هستید، و شما یک وب سایت با نام تجاری جدید دارید، شانس این است که شما در رتبه 3 در رتبه سوم قرار نگیرید، زیرا رقابت با دندان پزشک Phoenix دندانپزشکی است.

با این حال، این بدان معنا نیست که شما نمیتوانید دم خود را خاموش کنید و سایت خود و صفحات خاص را در سایت خود بهینه سازی کنید، به طوری که شما برای دندانپزشک در نزدیکی Dove Valley Ranch (منطقه خاص در North Phoenix) بسیار خوب رتبه می گیرید.

درک آنچه می توانید در نتایج جستجو به خوبی در نتایج جستجو به خوبی نشان می دهد، و بهینه سازی سایت خود را برای آن سئو، و در دنیای واقعی در آن منطقه فعال تا آنجا که ممکن است.

در نهایت، همانطور که سایت خود را در زمینه سئو و مجوز شما ایجاد می کنید، شما ممکن است به خوبی برای این اصطلاح “ققنوس دندانپزشک” آرزو کنید، اما در عین حال، رتبه بندی بسیار خوبی در جستجوی محلی، قطعا پرداخت سود سهام.

پل شاپیرو # 75. پل شاپیرو – جستجو ویلدرنss
این راهنمایی های مدرسه راهنمایی قدیمی قدیمی است، اما من فکر می کنم هنوز هم درست است امروز. کمی وقت برای انجام برخی از فعالیت های خود را با محتوای خود را. یک لینک جدید می تواند دو برابر ترافیک را به وجود آورد: از ترافیک ارجاع و از مزایای ارزیابی که ممکن است به عنوان نتیجه آن رخ دهد. لینک به خوبی قرار داده می تواند راه طولانی است.

 

تایلر # 76. تایلر پنجببی – Zion & Zion
پرش به اخبار عمده یا حوادثی که در صنعت شما رخ می دهد می تواند به ترافیک کمک کند. یک راهنمای یا قطعه ای از محتوای که به آینده نگاه می کند ایجاد کنید ‘راهنمای نهایی برای سئو Fest 2019’، ‘100 بهترین نکات سئو برای 2019’.

با پریدن از جلو، سایت شما می تواند در مکالمه شرکت کند، زمانی که مردم به ناچار شروع به جستجو برای این نوع اطلاعات می کنند. بهتر شدن در پیش بینی اینکه چه نوع محتوایی / افراد در آینده جستجو خواهند کرد، واقعا می تواند به سئو و بازاریابی محتوای شما به طور کلی کمک کند.

دارن شاو # 77. دارن شاو – Whitespark Inc.
ترافیک جستجوگر وب به وب سایت شما ارزشمند نیست، اما از آنجا که شما خواسته اید، در اینجا چند ایده برای به دست آوردن ترافیک بیشتر در موتورهای جستجو برای سایت شما وجود دارد:
– یک شیر در یک پارک محافظت کنید و سپس در مورد رسانه های اجتماعی آن را تعقیب کنید
– اولین کسی باشید که یک داستان درباره Trump را که در حال تجاوز است را شکستن
– کسب و کار خود را به هر آنچه که PLUS BLOCKCHAIN ​​انجام می دهید

لیندا بوستس # 78. لیندا بوستس – تجارت کارگری
از ژوئیه 2018 آغاز خواهد شد، گوگل رتبه بندی سریع صفحات تلفن همراه را در جستجوی تلفن همراه بالاتر خواهد برد. در حالی که این به روز رسانی عمدتا صفحات به طور قابل توجهی آهسته تاثیر می گذارد، سایت های تجارت الکترونیک که بر روی برنامه های میزبانی شده شخص متکی هستند، در معرض خطر بیشتر نوسانات عملکرد هستند که در هر لحظه می توانند تجربه خسته کننده ای را برای خزنده های گوگل داشته باشند. خرده فروشان آنلاین باید برنامه های خود و پلت فرم های پلت فرم را بررسی کنند، مخصوصا برای سیستم عامل های تجارت الکترونیک که در بازار برنامه ها برای قابلیت های اصلی تکیه می کنند. حذف برنامه ها و اسکریپت هایی که به طور قابل توجهی به تجربه کاربری (طراحی تجربه کاربر (UXD یا UED) فرایند بهبود رضایت مشتری و وفاداری او با بهبود قابلیت استفاده، سهولت استفاده و لذت های ارائه شده در تعامل بین مشتری و محصول است. به بیان ساده تر تجربه کاربری یعنی راحتی کاربر هنگام استفاده از سایت و درک سریع محتوای موجود در آن) و یا ROI کمک نمی کند.

Nate Dame # 79. Nate Dame – Propecta
سئو باید پایه و اساس باشد، نه یک پسوند یا یک افزودنی. از بازاریابی محتوا به ساختار سایت و IA، جستجوگر موثر یکی از اولین گام است. زیرا گوگل برای راهنمایی و ترفندها بسیار پیشرفته است. سئو به معنی جستجو، درک و کمپین کردن در تقاطع قصد کاربر، ترجیحات RankBrain و تخصص تجاری است.

 

کارل کانگر # 80. کارل کانگر – MRR Media
یکی از غافلگیرانه ترین نکاتی که در مورد سئو به نظر می رسد محتوای خوب است. اکثر مردم یک تقویم محتوا ارائه می دهند که نمیتوانند آنها را مدیریت کنند و به همین دلیل تعداد زیادی از محتوای با کیفیت پایین را خنثی می کنند و زمان کمی برای بازاریابی محتوا وجود دارد.

وقت خود را باید به طور مساوی بین ایجاد بهترین مطالب در خارج در یک موضوع خاص تقسیم و سپس آن را به بهترین شانس موفقیت در هنگام بازاریابی آن را.

پیوستن به بازیکنان دیگر در جایگاه شما (تا زمانی که آنها رقبای مستقیم نیستند) و به آنها توییت ها و ایمیل ها را ارسال کنید که در آنها برجسته شده است، مقاله خود را در گروه های مربوط به فیس بوک ارسال کنید، آن ها را در پاسخ Quora ترویج کنید، لینک های رقبا خود را سرقت کنید با استفاده از فرصت های شغلی

سحر و جادو سئو اثر ترکیبی است که شما دریافت می کنید زمانی که هر صفحه در سایت خود دارای مقدار مناسب از لینک ها است. با ایجاد پیوندهایی به یک مقاله، شما نه تنها به آن رتبه کمک می کنید بلکه صفحات دیگر را نیز در سایت خود دارید.

با یک برنامه ایجاد محتوا همراه باشید که می توانید از نظر کیفیت محتوای و تلاش های بازاریابی مورد نیاز خود را حفظ کنید.

Greg Shuey # 81. Greg Shuey – Stryde
تجزیه و تحلیل کلمه کلیدی ها به طور منظم و بهینه سازی برای حفظ محدودیت های خود ضروری است. هر ماه برای بررسی سطل های کلیدی که قبلا در ابزار جستجوگر مانند سایت SEMRush رتبه بندی کرده اید، وقت بگذارید. هنگامی که میوه های حلق آویز را شناسایی کرده اید، بهینه سازی ها و صفحات وب را تغییر دهید تا این کلمات کلیدی را در حالی که همچنان در برابر استراتژی بلند مدت شما اجرا می شود، بسازید.

دنیس سیمور # 82. دنیس سیمور – SeriousMD
اول از همه، شما نیاز به یک حسابرسی سئو دارید. ما حسابرسی های بی شماری را انجام دادیم زیرا زمان و مکان مجددا اثبات شده است که وب سایت شما واقعا بهینه شده است.

آسان است که آن را نادیده بگیرید و فقط لینکهای ایجاد کنید اما صادق باشید، اول اینکه مسائل مربوط به صفحه خود را مرتب کنید، اولا تاثیرات پیوندهای ساخت پیوندهای خود را در بلندمدت دو برابر کنید یا سه برابر کنید.

یکی دیگر از نکته های بزرگ برای رانندگی ترافیک، ایجاد مجموعه ای از محتوای همیشه سبز است. این می تواند راهنمای، یک دوره رایگان مفید، یک صفحه فرود برای یک چالش 30 روزه، یک ابزار رایگان است که فوق العاده مفید است، و غیره.

مطمئنا این کار بسیار زیادی است. شما هنوز هم باید آنها را ارتقا دهید، اما این صفحات احتمال بیشتری برای آوردن نتایج داشته است.

این ها را به عنوان محتویات اصلی محتوا در وب سایت خود قرار دهید و آنها را در صورت نیاز به روز رسانی کنید. این نه تنها رتبه بندی بهتر، بلکه همچنین لینک های بیشتری را نسبت به محتوای معمولی جذب می کند.

من آنها را برای تمام وبسایت هایی که اجرا می کنم و برای مشتریان انجام می دهم و در هر زمان کار می کنم.

کریگ ویلسون # 83. کریگ ویلسون – مهم دیجیتال
راهنمایی های متعدد برای ایجاد وب سایت خود را سئو دوستانه وجود دارد، اما اگر Yشما این اصول را ندارید، بیشتر تلاش های شما هدر خواهد رفت.

1. اطمینان حاصل کنید که صفحه اصلی شما در تمام سیستم عامل ها کار می کند: یکی از جنبه های مهم سئو، اطمینان از این است که خواندن و دسترسی در همه دستگاه ها آسان است. برای ایجاد این امکان، به طراحی پاسخگو نگاه کنید.

2. ایجاد یک Sitemap XML: این به موتورهای جستجو کمک می کند تا ساختار وب سایت خود را درک کنند. همانطور که داده های بیشتری را به گوگل انتقال می دهید، می توانید صفحاتی را که مهمترین و ارزشمند برای شما هستند را تعیین کنید و آنها را اولویت بندی کنید.

3. کلمات کلیدی را بیش از حد تحمل نکن: کلیدی برای سئو از کلمات کلیدی انتخاب شده در محتوا استفاده می کنند که احتمالا افراد جستجو می کنند تا وب سایت شما را پیدا کنند. در حالی که شما باید کلمات کلیدی خود را به طوری که شما را در گوگل بالاتر رتبه بندی می کنید، باید از کلمات کلیدی کلمات کلیدی اجتناب کنید. این استراتژی می تواند به جای بهبود آنها به رتبه بندی جستجوی شما آسیب برساند.

4. هر صفحه را به شدت بر روی موضوع نگه دارید: از استفاده از لینک ها به سایت هایی که مرتبط نیستند و یا مطالب را فقط برای پر کردن صفحه استفاده نکنید. فقط آنچه را که برای دیدن مردم نیاز دارید. این شامل نام و لوگو کسب و کار شما، دکمه های رسانه های اجتماعی، تماس با عمل و توضیحات و محتویاتی است که چشم های مشتری شما را می گیرند.

5. تمرکز بر کیفیت: محتوای با کیفیت، لینک های کیفیت و طراحی پاسخگو با کیفیت خوب همان چیزی است که موتورهای جستجو به آن پاداش می دهند. آنها می خواهند بالاترین نتایج کیفیت را به کاربران خود ارائه دهند، بنابراین کار شما این است که از این هدف اطمینان حاصل کنید.

لورا پنس آتنیو # 84. Laurae Pence Atencio – سازمان جغرافیایی Savvy Social
برای تأثیرگذارها، از جمله سخنرانان کارآفرینی، نویسندگان و مشاوران، بسیار مفید است که به عنوان یک مهمان در سیستم عامل های دیگر افراد برجسته شود. این که آیا این یک پادکست، نمایش رادیویی، وبلاگ یا سایر رسانه ها است، معمولا هنگامی که به درستی انجام می شود، لینک بسیار مرتبط است.

شما همچنین مزایای افزایشی ارتقاء متقابل و دسترسی بیشتر از پست های اجتماعی خود را دریافت خواهید کرد. شما همچنین به این محتوا از سایت خود در مطالب مربوطه لینک می دهید و از طریق رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. علاوه بر مشاوره با متخصص سئو، من به شدت توصیه می کنم که با کارشناس متخصص روابط عمومی یا خبرنگار کار کنید. مجموع فعالیت های شما مهم است؛ بیش از یک راه درست برای هدایت ترافیک به وب سایت شما وجود دارد. من یک رویکرد چند لایه ای را ترجیح می دهم که به کار شما ادامه می دهد.

AnnaLea E Crowe # 85. AnnaLea E Crowe – سلام Anna Branding
محتوا، محتوا و محتوای دیگر. هنگامی که استراتژی محتوا شما با یک ذهنیت سئو جستجو می شود، می توانید شگفتی ها را انجام دهید. با توسعه محتویاتی که از سطل های کلمات کلیدی استفاده می کنند، می توانید پیشرفت های زیادی را مشاهده کنید.

به عنوان مثال، من از autosuggest گوگل و مربوط به بخش استفاده می کنم تا مقالات من را که من برای Specific Snippets هدف قرار می دهند، ایجاد کنم.

همانطور که جستجوی صوتی و دستیارهای دیجیتال همچنان رشد می کند، بهینه سازی محتویاتی که به سوالات پاسخ می دهند، به افزایش ترافیک ارگانی و رتبه بندی کلمات کلیدی شما برای اصطلاحات کلمات کلیدی طولانی مدت و کوتاه مدت کمک خواهد کرد.

جاش باچینسکی # 86. جاش باچینسکی – جاش باچینسکی
از زمان صرف وقت خواندن راهنمایی های لیست مانند این، و با یک جامعه واقعی سئو که تک متغیر کنترل تست محیط، مانند من، و یا SIA را دریافت کنید.

 

 

ماری هینس # 87. ماری هینس – مشاوره ماری هینز
این یک نوک قدیمی است، اما یکی از کارآمدترین وظایف جستجوگرهای سئو من این است که به تجزیه و تحلیل داده های جستجوی گوگل Console Search آنالیتیکس نگاه کنم. پیدا کردن صفحات به خوبی رتبه بندی کنید و ببینید آیا میتوانید کلمات کلیدی را پیدا کنید که در صفحه اول رتبه بندی کرده اید، اما شاید به خوبی بهینه نباشید. سپس محتوای خود را در صورت لزوم تنظیم کنید. این معمولا یک پیروزی بسیار سریع است.

 

جاراد مک کیرنن # 88. جاراد مک کیرنن – تیلورومیتا
اگر شما یک تن از لینک ها را ایجاد کنید، به طور ایده آل از سایت های مربوطه، در نهایت شروع به ایجاد سایت خود برای گرفتن مقدار زیادی از ترافیک. این به خاطر “لینک آب” است که از طریق تمام سایت های دیگر در اینترنت به سایت شما جریان می یابد، این باعث می شود که سایت شما رتبه بالاتر باشد.

 

 

Chirag Kulkarni # 89. Chirag Kulkarni – ChiragKulkarni.com
دو برابر کردن تلاش های تبلیغاتی خود را برای دادن سایت خود به لینک آب بیشتر! لینک های بالای 5 رقبای را از اهوراها بیرون بکشید و لینک هایی را با هم لینک دهید که دارای روند هایی مانند روند صعودی 3 ماهه در ترافیک جستجوی ارگانیک (طبیعی)، ترافیک از رسانه های اجتماعی و یک نمایه محتوای تمیز است.

از آنجا، به سایتهای مربوطه که مناسب آن مشخصات هستند دسترسی پیدا کنید. با گذشت زمان، شما متوجه خواهید شد که ترافیک سئو برای وب سایت شما طی یک دوره 6 ماهه افزایش می یابد.

پدرو دیاس # 90. پدرو دیاس – PedroDias.net
جالب باش یک مشکل واقعی برای مخاطبان خود را حل کنید هنگام تحقیق، به دانش کارشناسان واقعی شیر بزنید.

 

 

اسریر آگاروال
# 91 اسریر آگروال – LogoDesignTeam
تمرکز تلاش های شما در ایجاد محتوا و ایجاد پشتیبان گیری، یکی از بهترین راه های بهبود ترافیک سایت و جستجوگر سایت از گوگل خواهد بود.

با این حال، آنچه اکثر مردم در اشتباه انجام می دهند، این است که آنها بیش از حد در جنبه ی ایجاد محتوا تمرکز می کنند و نه به اندازه کافی در موردارتقاء واقعی فکر می کنید این مانند این است … در حال حاضر بیش از یک میلیارد سایت فعال در اینترنت در حال حاضر وجود دارد. این به سادگی راه بسیار زیادی است.

تنها راهی که می توانید رقابت کنید، تمرکز بر محتوای بالاترین کیفیت است، اما همچنین آن را بهتر از سایت های رقیب خود نیز ارتقا دهید. به طور خلاصه، محتوا کمتری ایجاد کنید، اما مطمئن شوید که بهترین آن وجود دارد – پس از آن حواس تان را از آن بیرون کنید تا اطمینان حاصل کنید که آن را دیده اید، لینک ها را دریافت کرده اید، و همچنین از سایت های مختلف به سایت مراجعه کنید.