Site is under maintenance mode. Please wait few min!

آیا باید ثبت نام خود را برای دریافت آمار الکسا ثبت کنید؟ & nbsp؛ نکته: این مطلب یک متن ترجمه شده است و از روی جدیدترین منابع ترجمه شده است & nbsp؛   نکته : این مطلب یک متن ترجمه شده است و از روی جدیدترین  منابع ترجمه شده است   
نه

نیازی نیست که سایت خود را برای Alexa ثبت کنید تا آمار ترافیك را گزارش دهید. ما در تمام سایت هایی که داده ها دارند، گزارش می کنیم. ما می توانیم اطلاعات خود را از منابع مختلفی که به ما کمک می کنند تا ما به پانل ترافیک جهانی کمک کنیم. بر این اساس، ما قادر به ایجاد تصویر جامع تصویر بزرگ وب به عنوان یک کل هستیم. اگر در پانل ما اطلاعات خود را در سایت خود داریم، ما آن را گزارش خواهیم داد. در صورت عدم نمایش، نماد «بدون داده» نمایش داده می شود، بدین معنی که در سه ماه گذشته هیچ یک از کاربران صفحه شما از سایت شما بازدید نکردند: چرا سایت رتبه بندی سایت Alexa شما بدون داده یا رتبه نیست؟

چگونه می توانم معیارهای سایت خود را تأیید کنم؟
گرفتن «خبر» به این معنی است که شما یک کد اکسس گواهینامه را در سایت خود نصب کرده اید که اجازه می دهد اکسا به صورت مستقیم ترافیک وب سایت شما را اندازه گیری کند. هنگامی که معیارهای سایت شما گواهی می شود، می توانید انتخاب کنید که آیا بازدید کنندگان منحصر به فرد، بازدید صفحه ها و رتبه های خود را به صورت عمومی اندازه گیری خیر.

برای دریافت گواهی شما باید:

1. ثبت نام برای عضویت عمومی، بینش، ملزومات، پیشرفته یا پیشرفته پیشرفته ترافیک

2. پیگیری دستورالعمل ها برای افزودن گواهینامه اکسا به هر صفحه وب سایت خود.

3. دکمه “Scan My Site” را فشار دهید تا بررسی کنید کد درست نصب شده.

4. اگر کد گواهینامه درست نصب شود، داده ها طی 3 ساعت شروع به جریان می کنند.

5. اگر انتخاب کنید که معیارهای خود را به صورت عمومی نمایش دهید، یک نشانه را در صفحه بررسی سایت سایت خود مشاهده کنید، زمانی که گواهینامه تایید حداقل 60 درصد از صفحات سایت شما باشد.

چه معیارهایی گواهی شده سایت به من بدهید؟
Metrics Certified Site به شما چندین چیز داده می شود:

اندازه گیری سایت
صفحه نمایش و بازدیدکنندگان روزانه و ماهانه صفحه مرورگر خود را به صورت مستقیم اندازه گیری می کند.
یک نشانه که نشان می دهد که معیارهای سایت شما توسط الکسا توسط Alexa تایید شده است .
به صورت مستقیم اندازه گیری رتبه، کجا بازدید کنندگان بروید، و بازدید کنندگان تحت دامنه در صفحه بررسی سایت خود.
لینک کردن سایت ها در آن روز به جای هفتگی، در صفحه بررسی سایت شما به روز می شود.

رتبه بندی ترافیک الکسا چگونه تعیین می شود؟
برآورد و رتبه بندی ترافیک الکسا بر رفتار مرور افراد در پانل داده جهانی ما است که نمونه ای از همه کاربران اینترنت است.

رکوردهای ترافیکی اکسا بر اساس داده های ترافیکی ارائه شده توسط کاربران در پانل داده جهانی اکسا در طول 3 ماه نورد شده است. روزنامه های روزانه به روز می شوند. رتبه بندی سایت بر اساس یک ترکیب ترکیبی از بازدید کنندگان منحصر به فرد و بازدید صفحه است. بازدید کنندگان منحصر به فرد توسط تعدادی از کاربران منحصر به فرد الکسا که در یک روز خاص بازدید می شود، تعیین می شوند. Pageviews تعداد کل درخواست کاربر آدرس صفحه الکسا برای یک سایت است. با اینحال، تقاضای چندگانه برای همان آدرس صفحه در همان روز توسط یک کاربر به عنوان یک صفحه نمایش تنها محاسبه می شود. سایت با بالاترین ترکیب از بازدیدکنندگان منحصر به فرد و نمایش صفحه صفحه رتبه بندی شده است # 1. علاوه بر این، ما از داده های نرمال برای جبران تعصباتی که ممکن است در اطلاعات ما وجود داشته باشد.

اگر معیارهای سایت شما گواهینامه باشند، می توانید رتبه بندی های جهانی و کشور را برای سایت خود، بر اساس استانداردهای Certified Site، به جای معیارهای پیش بینی شده از دیتابیس ما نمایش دهید.

رأی های ترافیکی الکسا فقط برای دامنه هاست (به عنوان مثال domain.com). ما رأی های جداگانه ای برای زیر صفحات در یک دامنه (به عنوان مثال، http://www.domain.com/subpage.html) یا دامنه های زیر (به عنوان مثال، subdomain.domain.com) ارائه ده نه مگر ما می توانیم آنها را به صورت خودکار به عنوان شخصی شخصی شناسایی صفحات یا وبلاگ ها، مانند آنهایی که در سایت هایی مانند Blogger میزبانی می شوند (blogspot.com). اگر یک سایت به عنوان یک صفحه شخصی یا شخصی شخصی شناخته شود، رتبه بندی ترافیک خود را دارد، جدا از دامنه میزبان خود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد رتبه بندی ترافیک الکسا، میتوانید بازدید کنید:

http://www.alexa.com/about

محدودیت ها برای آمار براساس داده های موجود وجود دارد. سایت های دارای ترافیک اندازه گیری شده نسبتا کم نمیتوانند با Alexa رتبه بندی شوند. ما داده های کافی از منابع ما دریافت نمیکنیم تا امتیازات بیش از 100،000 از لحاظ آماری معنی دار بدست آوریم. (با این حال، در سمت چپ آن، سایت نزدیکتر به # 1 می رسد، رتبه آن قابل اعتمادتر است). به این معناست که برای مثال تفاوت در ترافیک بین یک سایت 1000000 و یک سایت رتبه 2،000،000 دارای کمبود آمار اهمیت سایت ها 100،000 + رتبه ممکن است به دلیل کمبود داده ها برای این سایت ها به نوسانات بزرگ رتبه بندی شدن. این چنین نیست که چنین سایت هایی به رتبه داده بدون اطلاعات رفته و یا به صورت ناگهانی بهبودی پیدا کنند.

علاوه بر این، ما درباره پدیده طولانی و نحوه ارتباط آن با سایت های دارای رتبه بندی بیش از 100،000 در پرسشنامه الکسا در مورد بحث:

با رتبه الکسا من چه اتفاقی می افتد؟

با رتبه الکسا من چه اتفاقی می افتد؟
دو سؤال در مورد رتبه بندی ترافیک الکسا وجود دارد که اغلب به آنها اشاره می شود:

چگونه می توان وب سایت من را بدتر کرد زمانی که تجزیه و تحلیل سایت من به وضوح نشان می دهد که من بیشتر ترافیک؟
چرا رتبه بندی وب سایت من از بین می رود؟
دو دلیل اصلی وجود دارد که چرا صفوف در روش های تغییر می کند که ممکن است زمانی که y وجود ندارد حساس باشید ou به آنها نگاه کنید

اولا رتبه ترافیک الکسا یک وبسایت معین نه تنها بر اساس ترافیک به سایت داده شده، بلکه ترافیک را به تمام سایت ها و سایت های رتبه نسبت به یکدیگر جذب می کند. از آنجا که سایت نسبت به سایت های دیگر رتبه بندی می شود، تغییرات در ترافیک به سایت های دیگر بر رتبه سایت شما تاثیر می گذارد. دوم چیزی است که به نام “دم بلند” نامیده می شود.

هر روز، الکسا روزانه بازدید کنندگان روزانه و صفحه بازدید به هر سایت در سه ماه گذشته برآورد می کند. سایت با بالاترین ترکیبی از بازدیدکنندگان و نمایشهای صفحه در 3 مoh past گذشته رتبه اول. اگر هیچ کس در پانل اندازه گیری ما در 3 ماه گذشته از یک سایت بازدید نکنید، هیچ رتبه بندی برای آن سایت وجود ندارد.